Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Baranów

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Baranów: Baranów, ulice: Budka, Cło, Franciszka Juszczaka, Kluczborska, Kościelna, Krótka, Młyńska, Objazdowa, Orlika, Piaskowa, Plac Ks. Stanisława Hundta, Polna, Południowa, Rychtalska, Rzemieślnicza, Skotnica, Sportowa, Wąska, Albertów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Barbara Marszałek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BARANÓW

    159 (71,30%)

    Andrzej Tomasz Idzikowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z LUDŹMI I DLA LUDZI

    64 (28,70%)

    Okręg 2

    Sołectwo Baranów: Baranów, ulice: Boczna, Kopiec, Kwiatowa, Łąkowa, Nowa, Ogrodowa, Poprzeczna, Rynek, Strumykowa, Trakt Napoleoński, Wrocławska, Stawowa, Szparagowa, Lisiny

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Stasiowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BARANÓW

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    Sołectwo Baranów Osiedle Murator: Baranów, ulice: Aleja Jarzębinowa, Architektów, Budowlanych, Brzozowa, Blacharska, Cicha, Cichy Kącik, Dekarska, Dębowa, Ekologiczna, Geodetów, Jagodowa, Jana Pawła II, Jaśminowa, Jodłowa, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Klonowa, Kowalska, Ks. Antoniego Świadka, Leśna, Malarska, Malinowa, Malutka, Miodowa, Murarska, Nowy Rynek, Orzechowa, Piękna, Plac św. Krzysztofa, Przy Torach, Pogodna, Poziomkowa, Różana, Skryta, Słoneczna, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Stolarska, Świerkowa, Tęczowa, Wiosenna, Wrzosowa, Zakątek, Zakamarek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Grzunka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BARANÓW

    163 (45,53%)

    Grzegorz Bystry

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z LUDŹMI I DLA LUDZI

    195 (54,47%)

    Okręg 4

    Sołectwo Baranów Osiedle Murator: Baranów, ulica: Jasna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marian Roman Kremer

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BARANÓW

    155 (58,94%)

    Robert Wiktor Seiffert

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z LUDŹMI I DLA LUDZI

    108 (41,06%)

    Okręg 5

    Sołectwo Grębanin: Grębanin od nr 1 do nr 57, od nr 99 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Katarzyna Rabiega

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BARANÓW

    79 (40,72%)

    Teresa Zawada

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z LUDŹMI I DLA LUDZI

    115 (59,28%)

    Okręg 6

    Sołectwo Grębanin: Grębanin od nr 57A do nr 98, Grębanin-Kolonia Pierwsza, Grębanin-Kolonia Druga, Lipka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Berski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BARANÓW

    59 (25,76%)

    Teresa Maria Jerzyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z LUDŹMI I DLA LUDZI

    170 (74,24%)

    Okręg 7

    Sołectwo Donaborów: Donaborów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zygfryd Jan Moś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BARANÓW

    113 (43,97%)

    Hanna Jadwiga Urbańska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z LUDŹMI I DLA LUDZI

    144 (56,03%)

    Okręg 8

    Sołectwo Jankowy: Jankowy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Józef Majczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BARANÓW

    149 (52,10%)

    Szczepan Bystry

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z LUDŹMI I DLA LUDZI

    137 (47,90%)

    Okręg 9

    Sołectwo Mroczeń: Mroczeń od nr 1 do nr 110A, ulice: Baranowska, Zakątek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Magdalena Marta Florczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BARANÓW

    203 (59,36%)

    Katarzyna Olejnik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z LUDŹMI I DLA LUDZI

    139 (40,64%)

    Okręg 10

    Sołectwo Mroczeń: Mroczeń od nr 111 do nr 153B Feliksów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Zygmunt Stodolski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BARANÓW

    142 (88,20%)

    Przemysław Marek Haglauer

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z LUDŹMI I DLA LUDZI

    19 (11,80%)

    Okręg 11

    Sołectwo Mroczeń: Mroczeń od nr 154 do nr 222 Sołectwo Joanka: Joanka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mieczysław Alojzy Kurzawa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BARANÓW

    197 (65,89%)

    Izabela Maria Pietrzak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z LUDŹMI I DLA LUDZI

    102 (34,11%)

    Okręg 12

    Sołectwo Łęka Mroczeńska: Łęka Mroczeńska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marta Magdalena Wylęga

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BARANÓW

    134 (57,76%)

    Władysław Olejnik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z LUDŹMI I DLA LUDZI

    98 (42,24%)

    Okręg 13

    Sołectwo Słupia pod Kępnem: Słupia pod Kępnem, ulice: Albertowska, Dworcowa, Ogrodowa, Parkowa, Szeroka, Szkolna, Wąska, Wesoła, Zielona

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Justyna Maria Hutyra

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BARANÓW

    106 (28,27%)

    Marcin Tyra

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z LUDŹMI I DLA LUDZI

    269 (71,73%)

    Okręg 14

    Sołectwo Słupia pod Kępnem: Słupia pod Kępnem, ulice: Katowicka, Kuźnicka, Kwiatowa, Leśna, Radosna, Słoneczna, Wiatrakowa, Młynarka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Danuta Teresa Głowik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BARANÓW

    97 (32,44%)

    Piotr Maksymilian Marciniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z LUDŹMI I DLA LUDZI

    202 (67,56%)

    Okręg 15

    Sołectwo Żurawiniec: Żurawiniec, Justynka, Sołectwo Marianka Mroczeńska: Marianka Mroczeńska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Franciszek Zbigniew Łęgocki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BARANÓW

    107 (53,77%)

    Krzysztof Michalski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z LUDŹMI I DLA LUDZI

    92 (46,23%)