Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Majdan Królewski

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Majdan Królewski-ulice: ul. Lasowiacka, ul. Polesie, ul. Osiedle Podlasek, ul. Komorowska, ul. Rzeszowska, ul. Bolesława Chrobrego, ul. Władysława Łokietka, ul. Jana III Sobieskiego

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Kozioł

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAJDAN KRÓLEWSKI

    156 (72,56%)

    Szymon Radek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOLBUSZOWA-NASZ DOM

    59 (27,44%)

    Okręg 2

    Sołectwo Majdan Królewski-ulice: ul. Strażacka, ul. Henryka Sienkiewicza, ul. Raniżowska, ul. Rynek, Plac Konfederatów Barskich, ul. Kozłowieckich, ul. Jana Matejki, ul. Grunwaldzka, ul. Racławicka, ul. Adama Mickiewicza, ul. Stefana Żeromskiego, ul. Ks. Stanisława Stępnia, ul. Juliusza Słowackiego, ul. Bachnat

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Wolan

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAJDAN KRÓLEWSKI

    65 (29,02%)

    Mariusz Wojciech Wołosz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOLBUSZOWA-NASZ DOM

    159 (70,98%)

    Okręg 3

    Sołectwo Majdan Królewski-ulice: ul. Jagiellońska, ul. Tadeusza Kościuszki, ul. Mikołaja Kopernika, ul. Wincentego Witosa, ul. Górska, ul. Tarnobrzeska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Józef Wołosz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAJDAN KRÓLEWSKI

    142 (59,66%)

    Roman Gurdak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOLBUSZOWA-NASZ DOM

    96 (40,34%)

    Okręg 4

    Sołectwo Majdan Królewski-ulice: ul. Józefa Piłsudskiego, ul. Gabriela Narutowicza, ul. Władysława Sikorskiego, ul. Ignacego Paderewskiego, ul. Sandomierska, ul. Łąkowa, ul. Polna, ul. Żwirowa, ul. Zbożowa, ul. Stawek, ul. Zielona, ul. Żytnia, ul. Prof. Aleksandra Gelli

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Waldemar Edward Kamiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAJDAN KRÓLEWSKI

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Sołectwo Krzątka Nr: 1 - 19, 25, 267 - 366, 371 - 373, 377, 387, 391, 394, 395, 397, 398, 402, 403, 408, 409, 411, 412, 416, 418 - 421, 423 - 425, 428, 433, 434

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Kozdęba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAJDAN KRÓLEWSKI

    0 (0,00%)

    Okręg 6

    Sołectwo Krzątka Nr: 20 - 24, 26 - 130, 370, 374 - 376, 378 - 386, 392, 393, 399, 404, 406, 407, 429

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Franciszka Trawińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAJDAN KRÓLEWSKI

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    Sołectwo Krzątka Nr: 131 - 266, 367 - 369, 370A, 388 - 390, 396, 400, 401, 405, 410, 413 - 415, 417, 422, 426, 427, 430 - 432, 435

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Drozdowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAJDAN KRÓLEWSKI

    178 (75,11%)

    Roman Tomasz Szwed

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    59 (24,89%)

    Okręg 8

    Sołectwo Brzostowa Góra Nr: 1 - 118, 175 - 178, 182 - 186, 190, 191, 200, 202

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Mazgaj

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAJDAN KRÓLEWSKI

    0 (0,00%)

    Okręg 9

    Sołectwo Rusinów, Sołectwo Brzostowa Góra: 118A - 174, 174A, 179 - 181, 187 - 189, 192 - 199, 201, 203 - 208 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Konefał

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAJDAN KRÓLEWSKI

    126 (48,65%)

    Mariola Agnieszka Kopeć

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOLBUSZOWA-NASZ DOM

    133 (51,35%)

    Okręg 10

    Sołectwo Wola Rusinowska Nr: 1 - 63, 63A, 147, 149 - 191, 193, 194A, 195, 198 - 203, 205, 206, 208 - 210, 212 - 214

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Cham

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAJDAN KRÓLEWSKI

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    Sołectwo Wola Rusinowska Nr: 64 - 146, 148, 192, 194, 196, 197, 204, 207, 211, 215 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Deptuch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAJDAN KRÓLEWSKI

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    Sołectwo Komorów Nr: 1 - 142, 142A, 280, 282, 300, 303, 304, 311, 314, 316 - 319, 321, 324 - 328

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Lesław Tereszkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAJDAN KRÓLEWSKI

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    Sołectwo Komorów Nr: 143 - 279, 279A, 281, 283 - 299, 301, 302, 305 - 310, 312, 313, 315, 320, 322, 323, 329 - 333 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Roman Józef Stec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAJDAN KRÓLEWSKI

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    Sołectwo Huta Komorowska Nr: 1 - 28, 28A, 33 - 75, 77 - 94, 96, 214, 214A - 267, 271 - 279, 281, 284 - 286, 287A, 288, 289, 291 - 293, 295 - 298, 302 - 304, 306, 314, 317, 329

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Leszek Franuszkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAJDAN KRÓLEWSKI

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Sołectwo Huta Komorowska Nr: 29 - 32, 76, 95, 95A, 97 - 213, 268 - 270, 280, 282, 283, 287, 290, 294, 299 - 301, 305, 307, 308 - 313, 315, 316, 318 - 328, 330 - 335 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Trela

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAJDAN KRÓLEWSKI

    120 (48,78%)

    Kazimierz Wilk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    126 (51,22%)