Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
gmina SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
9
Adrian Basinski
50
(0,85%)
-
7
Mariola Marut
114
(1,95%)
-
1
Danuta Zalewska
390
(6,66%)
-
6
Zbigniew Jerzy Madej
67
(1,14%)
-
3
Stanisław Leonard Drobczyński
152
(2,59%)
-
2
Maria Antonina Adamska
101
(1,72%)
-
4
Piotr Szczepan Wenda
132
(2,25%)
-
5
Jan Stanisław Król
182
(3,11%)
-
8
Teresa Barbara Wojciechowska
31
(0,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY
-
1
Franciszek Ireneusz Fröhlke
197
(3,36%)
-
2
Krzysztof Bodziński
127
(2,17%)
-
4
Violetta Renata Felczak
87
(1,49%)
-
5
Agnieszka Giersz-Kawka
129
(2,20%)
-
6
Gabriela Teresa Gulka
39
(0,67%)
-
3
Jacek Cyra
124
(2,12%)
-
7
Kamila Urszula Prasał-Powroźnik
56
(0,96%)
-
8
Ryszard Józef Skulski
106
(1,81%)
-
9
Eugeniusz Jerzy Spychała
141
(2,41%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Piotr Wiese
81
(1,38%)
-
2
Jarosław Marek Dera
197
(3,36%)
-
1
Hanna Jadwiga Sobiechowska
176
(3,00%)
-
4
Katarzyna Bożena Kolasa
204
(3,48%)
-
7
Ewa Binger
78
(1,33%)
-
5
Zbigniew Ignacy Spliter
42
(0,72%)
-
6
Irena Jadwiga Stawiak
34
(0,58%)
-
8
Bogumiła Zofia Olszewska
46
(0,79%)
-
9
Jacek Józef Grzegrzółka
52
(0,89%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Agnieszka Anna Seydak
192
(3,28%)
-
7
Barbara Blejder
32
(0,55%)
-
1
Jarosław Tadych
1 225
(20,91%)
-
4
Danuta Jędrzejak
93
(1,59%)
-
9
Sławomir Stanisław Kujoth
82
(1,40%)
-
2
Marek Janusz Chart
501
(8,55%)
-
5
Sylwia Maria Kosińska
49
(0,84%)
-
8
Marian Papierowski
27
(0,46%)
-
6
Irena Mierzejewska
65
(1,11%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
6
Józefa Barbara Zglińska
6
(0,10%)
-
4
Grzegorz Gühlke
51
(0,87%)
-
7
Sławomir Jan Łuczyński
23
(0,39%)
-
5
Antoni Jan Barłóg
60
(1,02%)
-
2
Bożena Binkowska
31
(0,53%)
-
1
Edward Maziarz
156
(2,66%)
-
3
Iwona Teresa Jurek
105
(1,79%)
-
8
Kazimierz Jan Zielkowski
25
(0,43%)
Okręg 2
gmina WIĘCBORK
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Daria Jodkowska-Bakoń
54
(1,13%)
-
3
Józef Kosiniak
180
(3,76%)
-
5
Tadeusz Wielgosz
79
(1,65%)
-
2
Dorota Witkowska
280
(5,84%)
-
1
Andrzej Władysław Chatłas
318
(6,63%)
-
4
Jan Ryszard Gonciarz
114
(2,38%)
-
6
Bożena Kufel
56
(1,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY
-
2
Renata Maria Ciemna
117
(2,44%)
-
6
Sylwester Trzósło
127
(2,65%)
-
1
Ireneusz Jan Balcer
246
(5,13%)
-
3
Tomasz Fifielski
870
(18,15%)
-
4
Jolanta Grabowska
35
(0,73%)
-
5
Grzegorz Jan Ozimkiewicz
48
(1,00%)
-
7
Karolina Barbara Wegner-Michalak
37
(0,77%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Zofia Teresa Mueller
109
(2,27%)
-
7
Justyna Katarzyna Bauza
91
(1,90%)
-
1
Barbara Bury
255
(5,32%)
-
4
Małgorzata Maria Mucha
211
(4,40%)
-
3
Wiesław Jarząb
105
(2,19%)
-
5
Kazimierz Sowiński
51
(1,06%)
-
6
Marek Łój
153
(3,19%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Andrzej Marach
679
(14,17%)
-
2
Iwona Teresa Bonecka
182
(3,80%)
-
3
Henryk Hubert Dueskau
149
(3,11%)
-
5
Dorota Agnieszka Żugaj-Nowak
28
(0,58%)
-
6
Zenon Lemańczyk
17
(0,35%)
-
4
Izabela Białczyk
90
(1,88%)
-
7
Barbara Wawrzon-Cichończyk
112
(2,34%)
Okręg 3
gminy: KAMIEŃ KRAJEŃSKI, SOŚNO
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Krzysztof Wilgosiewicz
295
(6,66%)
-
3
Aleksandra Katarzyna Stachowska
76
(1,72%)
-
7
Józef Antoni Domek
125
(2,82%)
-
4
Oskar Jacek Pasternacki
213
(4,81%)
-
2
Krzysztof Szymanowicz
287
(6,48%)
-
6
Katarzyna Różycka
43
(0,97%)
-
5
Dagmara Marzena Orzech
147
(3,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY
-
3
Leokadia Ruhnke
130
(2,93%)
-
2
Edward Edmund Węglewski
184
(4,15%)
-
1
Kazimierz Fiałkowski
260
(5,87%)
-
4
Albina Bartczak
18
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Małgorzata Suchomska
98
(2,21%)
-
2
Wiesława Magdalena Wołoszyn-Spirka
137
(3,09%)
-
4
Remigiusz Paweł Zieliński
83
(1,87%)
-
1
Iwona Magdalena Sikorska
272
(6,14%)
-
6
Sławomir Grzegorz Rekowski
106
(2,39%)
-
7
Piotr Dobrzański
775
(17,49%)
-
3
Jadwiga Steinborn
243
(5,48%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Marek Grabowski
49
(1,11%)
-
1
Zofia Maria Krzemińska
257
(5,80%)
-
6
Rafał Pokora
130
(2,93%)
-
3
Gabriela Jadwiga Krause
79
(1,78%)
-
5
Wioleta Hoppe
35
(0,79%)
-
2
Henryk Stanisław Domek
69
(1,56%)
-
7
Dariusz Kowalczyk
63
(1,42%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Agata Łucja Myśliwiec-Młodzik
31
(0,70%)
-
1
Jerzy Antoni Balcerowicz
116
(2,62%)
-
3
Andrzej Arkadiusz Staszewski
52
(1,17%)
-
4
Agnieszka Stremlau
38
(0,86%)
-
5
Henryk Kalla
20
(0,45%)