Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Lisia Góra obejmujące ulice: Długą, Mielecką, Szkolną
Pokaż więcej
Tomasz Mirosław Taraszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA 2018
243
(54,85%)
Tadeusz Stanisław Wapiennik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
200
(45,15%)
Okręg 2
Sołectwo Lisia Góra obejmujące ulice: Południową, Leśną, Stefana Jaracza, Zagumnie
Pokaż więcej
Wojciech Jacek Taraszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA 2018
240
(48,00%)
Ryszard Wojciech Michoń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
260
(52,00%)
Okręg 3
Sołectwo Lisia Góra obejmujące ulice: 1 Maja, Breńską, Józefa Bema, Stefana Czarnieckiego, Łukowską, Macieja Rataja, Majora Henryka Sucharskiego, Rolniczą, Tadeusza Kościuszki, Tarnowską, Warzywną, Wincentego Witosa
Pokaż więcej
Wacław Kukla
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA 2018
234
(49,89%)
Wiesław Augustyn
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
235
(50,11%)
Okręg 4
Sołectwo Pawęzów
Pokaż więcej
Joanna Jagieła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA 2018
165
(40,64%)
Janusz Władysław Wałaszek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
241
(59,36%)
Okręg 5
Sołectwo Nowa Jastrząbka
Pokaż więcej
Monika Maria Tomala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA 2018
270
(59,21%)
Andrzej Kalisz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
186
(40,79%)
Okręg 6
Sołectwo Zaczarnie od nr domu 23 do nr domu 155A
Pokaż więcej
Ryszard Stanisław Kuta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA 2018
258
(75,66%)
Janusz Wojciech Stelmach
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
83
(24,34%)
Okręg 7
Sołectwo Zaczarnie od nr domu 1 do nr domu 22 oraz od nr domu 156 do końca
Pokaż więcej
Paweł Marek Stach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA 2018
157
(47,29%)
Andrzej Stanisław Schab
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
175
(52,71%)
Okręg 8
Sołectwo Nowe Żukowice
Pokaż więcej
Franciszek Jan Bernat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE ŻUKOWICE FRANCISZEK BERNAT
88
(18,80%)
Małgorzata Anna Tokarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA 2018
187
(39,96%)
Adam Krzysztof Wiatr
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
193
(41,24%)
Okręg 9
Sołectwo Stare Żukowice od nr domu 1 do nr domu 106C oraz od nr domu 231 do końca
Pokaż więcej
Marek Piotr Wiatr
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WIATRA
247
(54,05%)
Piotr Grzegorz Garncarz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
121
(26,48%)
Marek Zdzisław Cygan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI LISIA GÓRA
89
(19,47%)
Okręg 10
Sołectwo Stare Żukowice od nr domu 107 do nr domu 230C
Pokaż więcej
Paweł Andrzej Świeca
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA 2018
123
(36,50%)
Arkadiusz Józef Kuta
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
214
(63,50%)
Okręg 11
Sołectwo Łukowa
Pokaż więcej
Wiesław Mirosław Siwek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA 2018
0
(0,00%)
Włodzimierz Piotr Czarnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
0
(0%)
Okręg 12
Sołectwo Breń
Pokaż więcej
Krystyna Maria Merchut- Węc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA 2018
224
(70,66%)
Andrzej Pinas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
93
(29,34%)
Okręg 13
Sołectwo Brzozówka
Pokaż więcej
Marian Madej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA 2018
336
(65,88%)
Rafał Janusz Kozioł
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
174
(34,12%)
Okręg 14
Sołectwo Kobierzyn
Pokaż więcej
Ryszard Stefan Witek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA 2018
176
(62,63%)
Daniel Józef Nędza
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
105
(37,37%)
Okręg 15
Sołectwo Śmigno
Pokaż więcej
Wojciech Józef Szatko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA 2018
97
(23,89%)
Renata Małgorzata Sadowy
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(8,62%)
Mariusz Paweł Kornaus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA KORNAUSA
274
(67,49%)