Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatWronki, jednostka pomocnicza osiedle Na Górce-ulice: Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Górna, Jabłoniowa, Morelowa, Nowowiejska, Orzechowa, Towarowa, Wiśniowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Wronki, jednostka pomocnicza osiedle Na Górce-ulice: Aleja Wyzwolenia, Azaliowa, Działkowa, Graniczna, Jaśminowa, Kameliowa, Kwiatowa, Miodowa, Nowa, Piękna, Radosna, Różana, Sadowa, Ukośna, Waniliowa, Warzywna, Wiatraczna, Wiosenna, Wspólna, Zaułek.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Wronki, ulice: Dr. Ignacego Zimniaka, Kościelna, Kręta, Krótka, Plac Wolności, Powstańców Wielkopolskich, Poznańska, Rynek, Sierakowska, Spokojna.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Wronki, osiedle Mieszka I oraz ulice: Bolesława Chrobrego, Garncarska, Klasztorna, Kościuszki, Mickiewicza 1 - 15, 23 - 53 nieparzyste, Podgórna, Rzeczna, Szkolna, Szpitalna, Wodna, Zwycięzców.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Wronki, osiedle Staszica oraz ulice: Dworcowa, Lipowa, Niepodległości, Partyzantów, Polna, Ratuszowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Wronki, osiedla: Borek 1A-E, 10A - 13, Słowackiego oraz ulice: Mickiewicza od 20 parzyste do końca, od 53a nieparzyste do końca, Słoneczna.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Wronki, osiedla: Borek 2A - 8F, 14 do końca, Słowiańskie oraz ulice: Cienista, Leśna Polana, Prasłowiańska.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Wronki, jednostka pomocnicza Osiedle Zamość-ulice: Brzozowa, Dębowa, Gajowa, Klonowa, Łąkowa, Ogrodowa, Pogodna, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Zacisze.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Wronki, jednostka pomocnicza Osiedle Zamość-ulice: Bukowa, Grabowa, Jana Pawła II, Jaworowa, Leśna, Łowiecka, Myśliwska, Nadbrzeżna, Nadwarciańska, Piaskowa, Przesmyk, Rolna, Rzecińska.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Samołęż, Stróżki (Borek, Stróżki).
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Nowa Wieś (Huby-Oporowo, Warszawa, Nowa Wieś, ulice: Boczna, Górna, Kasztanowa, Lipowa, Miodowa, Młodych, Parkowa, Słonecznikowa, Staromiejska, Szamotulska, Szkolna, Topolowa)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Rzecin (Lutyniec, Maszewice, Mokrz, Rzecin) Popowo (Aleksandrowo, Krasnobrzeg, Popowo, Szklarnia, Winnogóra) Jasionna, Obelzanki (Nadolnik, Nowy Kraków, Obelzanki, Piła, Smolnica)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Ćmachowo Marianowo, Stare Miasto, Głuchowo, Wróblewo, Wierzchocin
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Biezdrowo (Biezdrowo, Pierwoszewo) Pożarowo (Olin, Pożarowo) Kłodzisko (Kłodzisko, Józefowo, Olesin) Lubowo (Lubowo, Karolewo) Pakawie (Pakawie, Dąbrowa) Wartosław
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Chojno (Chojno-Błota Małe, Chojno-Błota Wielkie, Chojno-Młyn, Chojno-Wieś, Dębogóra, Głuchowiec, Gogolice, Kobus, Lubowo Drugie, Pustelnia, Samita, Szostaki, Tomaszewo, Zdroje
Pokaż więcejkandydatliczba głosów