Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Jedlnia-Letnisko ulice: Jasna, Kolonka, Kościuszki , Ks. Władysława Korpikiewicza , Lelewela, 11 listopada, 15 Nadrzeczna, Piaskowa, Plażowa, Płużańskiego, Rodziny Piekarskich, Słoneczna, Szkolna, Wojciechowskiego, Zachodnia, Żerańskiego
Pokaż więcej
Ewa Chłopecka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(22,47%)
Mariola Irena Piotrowiak-Maciejewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(16,29%)
Rafał Wasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
24
(6,74%)
Michał Janusz Jaśkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
194
(54,49%)
Okręg 2
Sołectwo Jedlnia-Letnisko ulice: Aleksandrowska, Asnyka, Bliźniacza, Bracka, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Kilińskiego, Kolejowa od nr 1 do nr 25B, Kwiatowa, Letniskowa, Ogrodowa, Osiedlowa, Piastowska, Prusa, Różana, Sobieskiego, Sosnowa, Staroogrodowa, Szmaragdowa, Średnia, Tartaczna, Traugutta, Wjazdowa, Żytnia
Pokaż więcej
Paweł Kończyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
114
(29,23%)
Kacper Grabowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(10,26%)
Zbigniew Petniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
28
(7,18%)
Monika Barbara Dąbrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
208
(53,33%)
Okręg 3
Sołectwo Jedlnia-Letnisko ulice: Brzozowa, Czarneckiego, Fabryczna, Kolejowa od nr 29 do nr 89, Konopnickiej, Lipowa, Moniuszki, Narutowicza, Piotrowicka, Południowa, Rodzinna, Sienkiewicza, Słowackiego, Spacerowa, Staroradomska od nr 45A do nr 78, Stawowa, Wąska, Zacisze, Zgodna, Złota
Pokaż więcej
Jadwiga Anna Drózd
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
138
(36,22%)
Małgorzata Dorota Barzycka-Turek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
42
(11,02%)
Arkadiusz Rydz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
23
(6,04%)
Adam Mąkosa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
178
(46,72%)
Okręg 4
Sołectwo Jedlnia-Letnisko ulice: Andersena, Cicha, Ciemna, Chopina, Kopernika, Ks. Jana Dzierżona, Leśna, 1 Maja, Malinowa, Mickiewicza, Piłsudskiego, Plac Piłsudskiego, Podgórna, Radomska, Równa, Staroradomska od nr 1 do nr 41 i nr 50, Sucha, Widok, Wspólna, Zielona, Żwirowa.
Pokaż więcej
Katarzyna Ada Padewska-Brzuzek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
104
(23,37%)
Artur Golczewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
88
(19,78%)
Jarosław Frączek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
76
(17,08%)
Mieczysław Stanisław Kaim
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
177
(39,78%)
Okręg 5
Sołectwo: Jedlnia-Letnisko ulice: 1000 lecia, Cmentarna, Dolna, Górna, Jana Głębockiego, Krótka, Łąkowa, Mała, Matejki, Niecała, Nowa, Partyzantów, Plac Wolności, Polna, Reymonta, Słupicka, Sporna, Wiśniowa, Żeromskiego
Pokaż więcej
Adam Tomasz Brzeski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
152
(32,76%)
Joanna Żurawska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
68
(14,66%)
Jan Karol Krakowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
244
(52,59%)
Okręg 6
Sołectwa: Aleksandrów, Słupica.
Pokaż więcej
Danuta Magdalena Krok
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(25,59%)
Danuta Julianna Wasiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(15,29%)
Beata Dorota Bartkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
201
(59,12%)
Okręg 7
Sołectwa: Gzowice, Gzowice-Folwark, Gzowice-Kolonia.
Pokaż więcej
Robert Borkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
182
(68,42%)
Małgorzata Plewińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
84
(31,58%)
Okręg 8
Sołectwa: Cudnów, Maryno.
Pokaż więcej
Katarzyna Justyna Baran
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
177
(73,44%)
Aneta Jaworska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
64
(26,56%)
Okręg 9
Sołectwo Rajec Poduchowny.
Pokaż więcej
Lech Marian Zgutka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
137
(33,33%)
Konrad Łukasz Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
87
(21,17%)
Anna Katarzyna Komisarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
82
(19,95%)
Lesław Włodzimierz Grzyb
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
105
(25,55%)
Okręg 10
Sołectwa: Dawidów, Antoniówka, Siczki.
Pokaż więcej
Bożena Grad
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
185
(39,78%)
Andrzej Henryk Wartyni
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(10,11%)
Tadeusz Stanisław Kuropieska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
61
(13,12%)
Bogumiła Maria Pskit
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
172
(36,99%)
Okręg 11
Sołectwo: Groszowice
Pokaż więcej
Anna Iwona Stysiek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
103
(18,29%)
Karol Wiesław Rzeszowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
62
(11,01%)
Sylwia Beata Moskwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
171
(30,37%)
Tadeusz Płatos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
169
(30,02%)
Ewa Maria Wójtowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNE GROSZOWICE
36
(6,39%)
Zbigniew Ćwiklak
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
22
(3,91%)
Okręg 12
Sołectwa: Myśliszewice, Piotrowice, Wrzosów
Pokaż więcej
Marcin Piotr Masiarz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
160
(32,99%)
Zygmunt Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
75
(15,46%)
Marcin Karol Balcerek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
68
(14,02%)
Monika Maria Podsiadła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
182
(37,53%)
Okręg 13
Sołectwo: Rajec Szlachecki
Pokaż więcej
Stanisław Bolesław Kołtun
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
283
(55,60%)
Marcin Paweł Mąkosa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
158
(31,04%)
Wiesław Marian Wąsik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
68
(13,36%)
Okręg 14
Sołectwa: Sadków Górki, Natolin
Pokaż więcej
Łukasz Mierzejewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
182
(46,55%)
Andrzej Stanisław Machnio
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
87
(22,25%)
Piotr Zbigniew Mąkosa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
48
(12,28%)
Katarzyna Kurlak-Malarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
74
(18,93%)
Okręg 15
Sołectwa: Sadków, Lasowice
Pokaż więcej
Jerzy Wojciech Szczęsny
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
234
(56,66%)
Piotr Andrzej Piaseczny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
179
(43,34%)