Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatSołectwo Strzałkowo-ulice: Aleja Prymasa Wyszyńskiego, Dojazdowa, 1 Maja oraz wieś Łężec.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Strzałkowo-ulice: Brzezińskiego, Krótka, Ogrodowa oprócz nr 45, 47 i 60, Pogodna, Słoneczna, Szkolna, Władysława Gablera, Wolności oprócz nr parzystych od 2 do 12, Zielona, 11 Listopada.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Strzałkowo-ulice: Cmentarna, Generała Sikorskiego, Kolejowa, Kościuszki, Księdza Marusarza, Lipowa, Parkowa, Promienna, Wschodnia oraz wieś Bielawy.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Strzałkowo-ulice: Andrzejewskiego, Asnyka, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kopernika, Mickiewicza, Orzeszkowej, Powstańców Wielkopolskich.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Strzałkowo-ulice: Cedrowa, Cisowa, Cyprysowa, Górna, Hulewiczów, Iwaszkiewicza, Jałowcowa, Jodłowa, Limbowa, Modrzewiowa, Przybyszewskiego, Słowackiego, Sosnowa, Świerkowa, Witosa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Strzałkowo-ulice: Bursztynowa, Dworcowa, Jagodowa, Leśna, Malinowa, Paruszewska, Pułaskiego, Rubinowa, Szmaragdowa, Zachodnia.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Strzałkowo-ulice: Brunona Nowakowskiego, Chrztu Polski, Jagiellonów, Ogrodowa nr 45, 47 i 60, Ostrowska od nr 1 do nr 32A, Piastowska, Powidzka, Tysiąclecia, Wolności numery parzyste od 2 do 12.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Strzałkowo-ulice: Azaliowa, Daszyńskiego, Fiołkowa, Hiacyntowa, Janusza Korczaka, Jaśminowa, Konwaliowa, Lawendowa, Liliowa, Magnoliowa, Makowa, Malwowa, Miodowa, Nagietkowa, Ostrowska od nr 33, Polna, Prusa, Rolnicza, Różana, Wojska Polskiego, Wrzosowa oraz wieś Pospólno.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Babin-wsie: Babin, Słomczyce, Słomczyce-Huby, Słomczyce-Parcele; Sołectwo Babin-Olędry-wsie: Babin-Olędry, Ciosna, Sierakowo.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Janowo-Olędry-wsie: Janowo-Olędry, Skąpe; Sołectwo Katarzynowo-wieś Katarzynowo; Sołectwo Kornaty-wsie; Kornaty, Kornaty-Huby, Kornaty-Kolonia Druga, Kornaty-Kolonia Pierwsza, Podkornaty; Sołectwo Ostrowo Kościelne-wsie: Ostrowo Kościelne, Radłowo, Radłowo Leśne.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Brudzewo-wsie: Brudzewo, Góry, Kokczyn Drugi, Kokczyn Pierwszy; Sołectwo Janowo-wsie: Janowo, Janowo-Cegielnia, Rudy.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Solectwo Chwalkowice-wsie; Chwałkowice, Chwałkowice-Huby, Gonice Drugie; Sołectwo Szemborowo-wieś Szemborowo.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Wólka-wsie: Staw I, Staw II, Wólka.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Graboszewo-wieś Graboszewo; Sołectwo Krępkowo-wsie: Krępkowo, Unia; Sołectwo Młodziejewice-wsie: Kościanki, Młodziejewice, Uścięcin.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Paruszewo-wieś Paruszewo; Sołectwo Skarboszewo-wsie: Chwalibogowo, Skarboszewo.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów