Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Czarnia od nr 1 do nr 49
Pokaż więcej
Danuta Tyc
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 2
Sołectwo: Czarnia od nr 50 do nr 100
Pokaż więcej
Krzysztof Szczepan Kurzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY CZARNIA
0
(0,00%)
Okręg 3
Sołectwo: Brzozowy Kąt
Pokaż więcej
Ewa Kowalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY CZARNIA
22
(26,83%)
Tadeusz Kordek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(35,37%)
Barbara Rosińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNA CZARNIA”
31
(37,80%)
Okręg 4
Sołectwo: Cyk
Pokaż więcej
Dorota Kaczmarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY CZARNIA
38
(69,09%)
Anna Chorążewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNA CZARNIA”
17
(30,91%)
Okręg 5
Sołectwo: Rutkowo
Pokaż więcej
Ewelina Brakoniecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY CZARNIA
0
(0,00%)
Okręg 6
Sołectwo: Bandysie od nr 1 do nr 39
Pokaż więcej
Barbara Świder
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY CZARNIA
36
(43,37%)
Stanisław Szydlik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(56,63%)
Okręg 7
Sołectwo: Bandysie od nr 40 do nr 78
Pokaż więcej
Tadeusz Lenda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
38
(70,37%)
Dariusz Kuta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNA CZARNIA”
16
(29,63%)
Okręg 8
Sołectwo: Długie od nr 1 do nr 40
Pokaż więcej
Halina Kulesik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY CZARNIA
18
(29,03%)
Martyna Tabaka Zyśk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(70,97%)
Okręg 9
Sołectwo: Długie od nr 41 do nr 81
Pokaż więcej
Stanisław Brysiewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY CZARNIA
28
(57,14%)
Ewa Piórkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNA CZARNIA”
21
(42,86%)
Okręg 10
Sołectwo: Surowe od nr 1 do nr 36
Pokaż więcej
Ewa Agata Kossakowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY CZARNIA
30
(33,33%)
Dariusz Gołaś
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
22
(24,44%)
Aldona Ramotowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNA CZARNIA”
38
(42,22%)
Okręg 11
Sołectwo: Surowe od nr 37 do nr 67 i od nr 197 do nr 206
Pokaż więcej
Anna Zyśk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY CZARNIA
29
(37,66%)
Mariola Agata Dzieżyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(37,66%)
Marek Piórkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNA CZARNIA”
19
(24,68%)
Okręg 12
Sołectwo: Surowe od nr 68 do nr 116a
Pokaż więcej
Sławomir Radek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY CZARNIA
36
(39,13%)
Kazimierz Szydlik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
38
(41,30%)
Anna Orłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNA CZARNIA”
18
(19,57%)
Okręg 13
Sołectwo: Surowe od nr 117 do nr 162
Pokaż więcej
Czesław Kalinowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY CZARNIA
23
(27,38%)
Beata Samsel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
38
(45,24%)
Teresa Gwiazda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNA CZARNIA”
23
(27,38%)
Okręg 14
Sołectwo: Surowe od nr 163 do nr 196
Pokaż więcej
Arkadiusz Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY CZARNIA
11
(14,29%)
Ryszard Sztemberg
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(55,84%)
Jarosław Śniadach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNA CZARNIA”
23
(29,87%)
Okręg 15
Sołectwo: Cupel i Michałowo
Pokaż więcej
Grzegorz Oleśkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY CZARNIA
24
(43,64%)
Jacek Paweł Samsel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNA CZARNIA”
31
(56,36%)