Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Białobrzegi

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Część sołectwa Białobrzegi prawa strona, budynki od nr 1 do nr 143c.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Łukasz Julian Świątoniowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”

    118 (45,04%)

    Robert Tomasz Leja

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    144 (54,96%)

    Okręg 2

    Część sołectwa Białobrzegi prawa strona, budynki od nr 144 do nr 217

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Chudzik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”

    132 (72,93%)

    Agata Krystyna Szczyrba

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    49 (27,07%)

    Okręg 3

    Część sołectwa Białobrzegi prawa strona, budynki od nr 218 do nr 328

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogdan Jan Prajs

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”

    113 (56,50%)

    Stanisława Janusz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    87 (43,50%)

    Okręg 4

    Część sołectwa Białobrzegi lewa strona, budynki od nr 329 do nr 397 oraz od nr 505 do końca numeracji

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Wojnar

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”

    133 (68,56%)

    Wojciech Józef Lorenc

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    61 (31,44%)

    Okręg 5

    Część sołectwa Białobrzegi lewa strona, budynki od nr 401 do nr 504

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Golak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”

    127 (67,20%)

    Krzysztof Kawa

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    62 (32,80%)

    Okręg 6

    Część sołectwa Wola Dalsza, budynki od nr 1 do nr 186a

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wanda Zdąbłarz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”

    116 (57,71%)

    Paweł Dariusz Jasiukiewicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    85 (42,29%)

    Okręg 7

    Część sołectwa Wola Dalsza, budynki od nr 187 do nr 317 oraz od nr 460 do 574 a

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogusław Potęga

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”

    131 (61,79%)

    Ireneusz Gałka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    81 (38,21%)

    Okręg 8

    Część sołectwa Wola Dalsza, budynki od nr 318 do nr 459 oraz od numeru 575 do końca numeracji

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zofia Kuźniar

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”

    124 (49,60%)

    Rafał Roman Wanowicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    126 (50,40%)

    Okręg 9

    Sołectwo Korniaktów Północny

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mieczysław Żak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”

    0 (0,00%)

    Okręg 10

    Część sołectwa Budy Łańcuckie lewa strona, budynki od nr 203 do nr 341

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mieczysław Sławomir Kukulski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”

    131 (54,13%)

    Rafał Paweł Bagienko

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    111 (45,87%)

    Okręg 11

    Część sołectwa Budy Łańcuckie lewa strona, budynki od nr 342 do końca numeracji

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Nawrot

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”

    97 (46,41%)

    Piotr Damian Stafiej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    112 (53,59%)

    Okręg 12

    Sołectwo Korniaktów Południowy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Antoni Jan Kluz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”

    123 (68,72%)

    Ireneusz Antoni Kiełb

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    56 (31,28%)

    Okręg 13

    Sołectwo Budy Łańcuckie prawa strona

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Roman Niźnik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”

    151 (51,89%)

    Mariusz Rydzik

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    140 (48,11%)

    Okręg 14

    Część sołectwa Dębina, budynki od nr 1 do nr 112c

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Witold Tomasz Malski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”

    188 (72,59%)

    Alfred Dziaduś

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    71 (27,41%)

    Okręg 15

    Część sołectwa Dębina, budynki od nr 113 do końca numeracji

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Józef Świętoniowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”

    0 (0,00%)