Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Chąśno

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Błędów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Błażejewski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 2

    Sołectwo Skowroda Północna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Magdalena Anna Boczek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    Sołectwa: Skowroda Południowa, Karnków

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Piotr Majer

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    52 (53,61%)

    Wiesław Skomiał

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    45 (46,39%)

    Okręg 4

    Sołectwo Sierżniki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Łukasz Płuska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Sołectwo Chąśno

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesław Kępka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    61 (67,03%)

    Marcin Grzegorzewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    30 (32,97%)

    Okręg 6

    Sołectwo Chąśno Drugie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Paweł Gać

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    Część Sołectwa Goleńsko od nr 1 do nr 38

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Zenobia Zabost

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 8

    Część Sołectwa Goleńsko od nr 39 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bożena Anna Brodecka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 9

    Sołectwo Marianka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Majer

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 10

    Sołectwo Wyborów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiktor Piotr Lis

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    Sołectwo Mastki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Julian Wojciech Gawroński

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    Sołectwo Karsznice Duże

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ireneusz Sołtysiak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Nowa Niespusza, Karsznice Małe

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Jaros

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    Sołectwo Niespusza-Wieś

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesława Adamowicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Sołectwo Przemysłów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Leszek Górajek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)