Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część Sołectwa Gniewino: Gniewino, Osiedle Kaszubskie, bloki 1, 2, 3, 4, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, ulice: Ogrodowa, Spacerowa.
Pokaż więcej
Jan Józef Patok
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WYBORCZE"
113
(68,48%)
Wojciech Paweł Młyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(31,52%)
Okręg 2
Część Sołectwa Gniewino: Gniewino, Osiedle Kaszubskie, bloki: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 20, 21, miejscowość Strzebielinek.
Pokaż więcej
Przemysław Stanisław Krefft
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WYBORCZE"
143
(65,00%)
Mariusz Bronisław Grondalski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(13,64%)
Marian Bogdan Orzeł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOŁECTWA RAZEM"
47
(21,36%)
Okręg 3
Część Sołectwa Gniewino: Gniewino, ulice: Cicha, Kwiatowa, Łąkowa, Nowa, Słoneczna, Sportowa, Szkolna, Wspólna, Zielona.
Pokaż więcej
Wojciech Józef Block
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WYBORCZE"
111
(63,07%)
Tomasz Kazimierz Paluch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(36,93%)
Okręg 4
Część Sołectwa Gniewino: Gniewino, ulice: Gruntowa, Krótka, Kresowa, Mostowa, Piaskowa, Południowa, Poprzeczna, Sielska, Strażacka, Zagrodowa, Zwycięstwa, Żwirowa.
Pokaż więcej
Jan Stefan Przepióra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WYBORCZE"
118
(59,60%)
Krzysztof Paweł Paluch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(40,40%)
Okręg 5
Część Sołectwa Gniewino: Gniewino, ulice: Pomorska, Spokojna, miejscowość Strzebielinko.
Pokaż więcej
Bogdan Jan Szymikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WYBORCZE"
91
(47,40%)
Wiesław Piotr Wór
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(18,75%)
Wiesław Zenon Ciechanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZA SPRAWA
65
(33,85%)
Okręg 6
Sołectwo Bychowo (Bychowo, Toliszczek).
Pokaż więcej
Barbara Renata Gałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WYBORCZE"
88
(53,01%)
Bernadeta Janina Pendowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(46,99%)
Okręg 7
Sołectwo Perlino, Sołectwo Mierzyno (Mierzyno, Gniewinko).
Pokaż więcej
Elżbieta Genowefa Fiedorowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WYBORCZE"
155
(62,75%)
Damian Blizna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
92
(37,25%)
Okręg 8
Sołectwo Lisewo (Lisewo, Jęczewo).
Pokaż więcej
Hanna Barbara Thiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WYBORCZE"
67
(39,41%)
Michał Wojciech Domarus
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
103
(60,59%)
Okręg 9
Część Sołectwa Kostkowo: Kostkowo.
Pokaż więcej
Teresa Daniela Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WYBORCZE"
121
(68,75%)
Przemysław Jurgielewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(31,25%)
Okręg 10
Część Sołectwa Kostkowo: Dąbrówka, Łęczyn Dolny, Słuszewo, Sołectwo Tadzino (Tadzino Płaczewo).
Pokaż więcej
Dietrich Bernhard Krzebietke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WYBORCZE"
150
(81,08%)
Marta Teresa Drzeżdżon
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(18,92%)
Okręg 11
Sołectwo Mierzynko (Mierzynko, Dębina, Salinko, Salino).
Pokaż więcej
Stefan Adam Bojke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WYBORCZE"
82
(74,55%)
Józef Andrzej Pająk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(25,45%)
Okręg 12
Sołectwo Chynowie.
Pokaż więcej
Tadeusz Nawrocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WYBORCZE"
0
(0,00%)
Okręg 13
Sołectwo Nadole, Sołectwo Czymanowo (Czymanowo, Opalino).
Pokaż więcej
Marek Józef Ruc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WYBORCZE"
97
(30,70%)
Jerzy Rajmund Dettlaff
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(18,04%)
Dariusz Andrzej Treder
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOŁECTWA RAZEM"
162
(51,27%)
Okręg 14
Część Sołectwa Rybno: Rybno, ulice: Dębowa, Długa, Leśna, Lipowa, Pałacowa, Parkowa, Spacerowa, Widokowa.
Pokaż więcej
Judyta Elżbieta Smulewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WYBORCZE"
102
(66,67%)
Elżbieta Bałdyga
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(33,33%)
Okręg 15
Część Sołectwa Rybno: Rybno, ulice: Księdza Stanisława Galasa, Kościelna, Marcowa, Nowa, Ofiar Stutthofu, Polna, Sportowa, Szkolna, Wejherowska, miejscowość Rybienko.
Pokaż więcej
Andrzej Miedziak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WYBORCZE"
102
(58,62%)
Franciszek Maksymilian Bujak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(41,38%)