Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
gm. Bojanowo, gm. Miejska Górka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDNI PRA
-
7
Sławomir Stanisław Robakowski
62
(0,86%)
-
2
Maria Chudobska
95
(1,31%)
-
4
Maciej Jan Kazior
123
(1,70%)
-
6
Anna Cwojdzińska
58
(0,80%)
-
1
Roman Wiesław Sidor
735
(10,14%)
-
3
Stefan Huchrak
190
(2,62%)
-
5
Agnieszka Grzybek
70
(0,97%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
1
Krzysztof Synoracki
518
(7,15%)
-
6
Katarzyna Małgorzata Szymanowska
49
(0,68%)
-
5
Jacek Becela
46
(0,63%)
-
3
Szymon Chróściński
143
(1,97%)
-
2
Lucylla Jadwiga Cicha
93
(1,28%)
-
7
Andrzej Tadeusz Szczęsny
37
(0,51%)
-
4
Karolina Anna Gembiak
31
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA
-
1
Adam Kazimierz Bandura
631
(8,71%)
-
2
Wiesław Antoni Ceglarek
637
(8,79%)
-
4
Aniela Durczewska
184
(2,54%)
-
3
Paweł Dudziak
167
(2,30%)
-
7
Izabela Szymczak
25
(0,35%)
-
6
Bożena Staszak
19
(0,26%)
-
5
Joanna Izabela Kempa
157
(2,17%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Aldona Olejniczak
58
(0,80%)
-
1
Karol Junory
443
(6,11%)
-
5
Małgorzata Kędzia
157
(2,17%)
-
6
Krystyna Werwińska
62
(0,86%)
-
2
Dariusz Sikora
308
(4,25%)
-
3
Maciej Antoni Jagodziński
522
(7,20%)
-
7
Adam Drewniak
288
(3,97%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Dorota Przewoźna
75
(1,04%)
-
4
Ryszard Jan Drozdowski
316
(4,36%)
-
1
Mirosław Grzegorz Latuszek
234
(3,23%)
-
2
Grzegorz Piotr Martyn
290
(4,00%)
-
3
Beata Anna Szwarc
124
(1,71%)
-
7
Przemysław Ratajczak
230
(3,17%)
-
5
Lucyna Gryczka
69
(0,95%)
Okręg 2
gm. Jutrosin, gm. Pakosław
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDNI PRA
-
1
Magdalena Maria Ignasiak
58
(1,13%)
-
2
Katarzyna Waresiak
32
(0,62%)
-
3
Paulina Hauza
67
(1,30%)
-
4
Piotr Leśniowski
15
(0,29%)
-
6
Łukasz Stachowski
46
(0,89%)
-
5
Piotr Jędrkowiak
186
(3,61%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
5
Iwona Plewa
142
(2,76%)
-
1
Tadeusz Gospodarek
210
(4,08%)
-
4
Marcin Paweł Rojda
77
(1,49%)
-
3
Katarzyna Frąckowiak
379
(7,35%)
-
2
Marek Balcerek
148
(2,87%)
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA
-
2
Justyna Bednarek
103
(2,00%)
-
3
Dariusz Walenty Niedźwiedź
157
(3,05%)
-
1
Emilia Maria Stelmach
165
(3,20%)
-
4
Tomasz Grzegorz Knop
172
(3,34%)
-
5
Jacek Gilewski
207
(4,02%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Magdalena Anna Gajowa
106
(2,06%)
-
3
Urszula Mosiek
180
(3,49%)
-
1
Jacek Śniadecki
168
(3,26%)
-
4
Joanna Ewa Stachowska
64
(1,24%)
-
5
Konrad Franciszek Pernak
109
(2,12%)
-
6
Adam Henryk Błach
159
(3,09%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Szymon Węcłaś
570
(11,06%)
-
4
Irmina Gilicka-Zalas
273
(5,30%)
-
2
Paweł Matysiak
593
(11,51%)
-
1
Stanisław Tadeusz Janiak
462
(8,97%)
-
3
Krystyna Nowacka-Drzażdzyńska
85
(1,65%)
-
5
Jadwiga Ostrowska
220
(4,27%)
Okręg 3
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SILNY REGION
-
5
Aleksandra Maria Pokładek
47
(0,42%)
-
3
Radosław Leon Osiecki
359
(3,19%)
-
1
Grażyna Kośmider
964
(8,56%)
-
2
Ryszard Franciszek Ślazyk
230
(2,04%)
-
8
Wiesława Kładny
107
(0,95%)
-
7
Anna Andrzejewska
258
(2,29%)
-
10
Aleksandra Anna Mazurkiewicz
226
(2,01%)
-
4
Maciej Stam
161
(1,43%)
-
6
Paweł Kukla
208
(1,85%)
-
9
Malwina Urbanowicz
79
(0,70%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDNI PRA
-
5
Bogumiła Żyto
330
(2,93%)
-
1
Marek Stefan Heinze
481
(4,27%)
-
2
Jakub Maciej Moryson
388
(3,44%)
-
10
Sławomir Gwizdek
300
(2,66%)
-
7
Daniel Adam Moeglich
46
(0,41%)
-
8
Ilona Magdalena Roszak
39
(0,35%)
-
6
Przemysław Ryszard Balbus
89
(0,79%)
-
9
Aleksandra Klima
68
(0,60%)
-
4
Damian Sierpowski
231
(2,05%)
-
3
Beata Katarzyna Pałka
103
(0,91%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
3
Teresa Sędziak
94
(0,83%)
-
1
Tadeusz Pawłowski
702
(6,23%)
-
2
Maciej Czesław Osiński
91
(0,81%)
-
4
Danuta Marta Jankowska-Skupin
44
(0,39%)
-
5
Marta Kordylas
34
(0,30%)
-
9
Andrzej Józef Walus
123
(1,09%)
-
6
Jagoda Stelmaszyk
30
(0,27%)
-
8
Piotr Domaniecki
231
(2,05%)
-
7
Włodzimierz Józef Pieprzyk
29
(0,26%)
-
10
Włodzimierz Jerzy Straburzyński
354
(3,14%)
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA
-
3
Dawid Jakub Dworecki
78
(0,69%)
-
4
Agata Szalewska
88
(0,78%)
-
5
Dawid Kabza
32
(0,28%)
-
2
Elżbieta Kłopocka
46
(0,41%)
-
6
Jagna Dybczyńska-Grześkowiak
49
(0,43%)
-
1
Zygmunt Józef Wolny
255
(2,26%)
-
7
Wojciech Aleksander Turek
80
(0,71%)
-
8
Bożena Teresa Jóska
111
(0,99%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
9
Henryk Sołtysiak
48
(0,43%)
-
10
Krzysztof Stanisław Kołeczko
609
(5,41%)
-
6
Paweł Jurdeczka
98
(0,87%)
-
8
Marek Stanisław Ratajczyk
77
(0,68%)
-
1
Aleksandra Jadwiga Ciąder-Hajnce
412
(3,66%)
-
3
Gabriela Dorota Mikołajczak
101
(0,90%)
-
2
Agata Teresa Roszak
391
(3,47%)
-
4
Krystyna Danuta Kowalska
60
(0,53%)
-
5
Piotr Maciej Popielas
188
(1,67%)
-
7
Szymon Zbigniew Maciołek
75
(0,67%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Leon Świtała
193
(1,71%)
-
3
Zofia Adamska
182
(1,62%)
-
6
Marta Helena Drężek
75
(0,67%)
-
7
Barbara Janina Bałanda
29
(0,26%)
-
1
Adam Marek Sperzyński
905
(8,03%)
-
4
Waldemar Domaniecki
147
(1,30%)
-
9
Dawid Starczewski
53
(0,47%)
-
10
Zbigniew Koszarek
137
(1,22%)
-
8
Błażej Ptaszyński
93
(0,83%)
-
5
Barbara Niwczyk
209
(1,85%)