Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Kazimierówka, Solec nad Wisłą (część): Amernia, Gostecka, Plażowa, Podole, Podzamcze, Tadeusza Kościuszki, Wczasowa, Zamkowa, Akacjowa, Aleja Kazimierza Wielkiego.
Pokaż więcej
Marcin Wolak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(15,13%)
Marek Adam Bania
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(28,95%)
Michał Wojtal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
66
(43,42%)
Leszek Józef Pluta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY PISAREK
19
(12,50%)
Okręg 2
Solec nad Wisłą (część): Krakowska, Krzywa, Mała, Mikołaja Kopernika, Plac Bolesława Śmiałego, Podgórna, Polna, Rynek, Słoneczna, Spokojna, Stanisława Staszica, Strażacka, Wąska, Zwoleńska.
Pokaż więcej
Krzysztof Roman Pietrynik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(23,74%)
Andrzej Antoni Borek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(20,86%)
Elżbieta Skalińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
59
(42,45%)
Łukasz Olender
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY PISAREK
18
(12,95%)
Okręg 3
Solec nad Wisłą (część): Jana Wnuka, Podemłynie, Radomska, Zygmunta Łoteckiego, Piaski.
Pokaż więcej
Grażyna Partyka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10
(6,76%)
Robert Jaśkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
53
(35,81%)
Zbigniew Janusz Chmielnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
64
(43,24%)
Maria Barbara Fliszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY PISAREK
21
(14,19%)
Okręg 4
Boiska, Boiska-Kolonia, Kłudzie.
Pokaż więcej
Marek Sławomir Mazurek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
82
(39,42%)
Hieronim Dionizy Retmańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
81
(38,94%)
Rafał Józef Trepiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY PISAREK
45
(21,63%)
Okręg 5
Anna Ilona Bardzy
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(16,59%)
Szymon Jarosław Gałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
108
(52,68%)
Adam Stocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY PISAREK
63
(30,73%)
Okręg 6
Kępa Piotrowińska, Kolonia Nadwiślańska.
Pokaż więcej
Anna Edyta Kowaleczka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(20,00%)
Adam Marian Lichota
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
42
(27,10%)
Tadeusz Szczerba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
82
(52,90%)
Okręg 7
Beata Ciosek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
89
(44,95%)
Wiesława Teresa Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
109
(55,05%)
Okręg 8
Wola Pawłowska, Marianów.
Pokaż więcej
Aldona Izabela Grabska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(25,00%)
Grzegorz Piotr Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
138
(75,00%)
Okręg 9
Zemborzyn Pierwszy, Zemborzyn Kolonia.
Pokaż więcej
Aldona Justyna Suwała
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(24,23%)
Tomasz Stanisław Bubnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
122
(62,89%)
Dorota Barbara Iwan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY PISAREK
25
(12,89%)
Okręg 10
Zemborzyn Drugi, Glina.
Pokaż więcej
Halina Krystyna Smagieł
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(25,21%)
Wioletta Zubała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
89
(74,79%)
Okręg 11
Tomasz Sławomir Tylec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(29,12%)
Józef Sas
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
38
(20,88%)
Wacław Zając
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
91
(50,00%)
Okręg 12
Przedmieście Dalsze.
Pokaż więcej
Agnieszka Fliszkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(27,03%)
Marcin Winiarczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
31
(16,76%)
Ryszard Zdzisław Chmielnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
74
(40,00%)
Barbara Dorota Bugaj-Groszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY PISAREK
30
(16,22%)
Okręg 13
Przedmieście Bliższe.
Pokaż więcej
Jakub Sebastian Jóźwik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
80
(67,80%)
Małgorzata Teresa Wodecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
38
(32,20%)
Okręg 14
Las Gliniański, Słuszczyn.
Pokaż więcej
Marek Jan Kieloch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(21,70%)
Małgorzata Halina Kędzierska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
12
(11,32%)
Ewelina Mazur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
8
(7,55%)
Krzysztof Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY PISAREK
63
(59,43%)
Okręg 15
Sadkowice-Kolonia, Kalinówek.
Pokaż więcej
Dariusz Jacek Matuska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(50,81%)
Damian Bojek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
54
(43,55%)
Sławomir Jąder
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY PISAREK
7
(5,65%)