Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina Gródek, Michałowo, Supraśl
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Jan Kaczan
703
(5,76%)
-
2
Michał Cywoniuk
468
(3,83%)
-
3
Dorota Kuniec
139
(1,14%)
-
4
Grażyna Szeremeta
205
(1,68%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Monika Anna Borkowska
649
(5,31%)
-
3
Marek Topolewicz
280
(2,29%)
-
4
Joanna Mariola Gołębiewska
145
(1,19%)
-
6
Halina Borys-Pakieła
28
(0,23%)
-
5
Bożena Narewska
368
(3,01%)
-
7
Marian Hajduczenia
345
(2,82%)
-
1
Henryk Suchocki
1 185
(9,70%)
KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”
-
7
Adam Zastocki
90
(0,74%)
-
1
Wojciech Fiłonowicz
343
(2,81%)
-
4
Monika Potocka
131
(1,07%)
-
5
Adam Hołownia
196
(1,60%)
-
2
Dorota Burak
290
(2,37%)
-
3
Piotr Pankiewicz
205
(1,68%)
-
6
Jolanta Agata Matejczuk
139
(1,14%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
2
Mariusz Baran
279
(2,28%)
-
4
Adam Miczejko
37
(0,30%)
-
3
Katarzyna Sienkiewicz
86
(0,70%)
-
1
Marcin Siekierko
404
(3,31%)
-
5
Irena Leszczyńska
16
(0,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
6
Emilian Dakowicz
32
(0,26%)
-
3
Justyna Szklarz
57
(0,47%)
-
5
Urszula Muszyńska
77
(0,63%)
-
1
Małgorzata Paszko
298
(2,44%)
-
4
Karol Kulesza
135
(1,11%)
-
2
Mateusz Januszczyk
87
(0,71%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Anna Grycuk
1 198
(9,81%)
-
1
Michał Kozłowski
1 051
(8,60%)
-
3
Eugeniusz Siemieniuk
890
(7,29%)
-
5
Anna Janina Markiewicz
167
(1,37%)
-
6
Magdalena Jurczuk
417
(3,41%)
-
4
Bogdan Budzisz
364
(2,98%)
-
7
Paweł Koronkiewicz
710
(5,81%)
Okręg 2
Gmina Zabłudów, Juchnowiec Kościelny, Suraż
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Helena Paszko
193
(1,67%)
-
3
Franciszek Aleksiejczuk
64
(0,55%)
-
1
Danuta Maria Bagińska
707
(6,11%)
-
5
Bolesław Zalewski
64
(0,55%)
-
4
Barbara Kulikowska
103
(0,89%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Bożena Nienałtowska
1 268
(10,95%)
-
3
Alicja Elżbieta Regucka
432
(3,73%)
-
2
Andrzej Babul
1 000
(8,64%)
-
4
Mariusz Redliński
332
(2,87%)
-
6
Anna Wilenta
290
(2,50%)
-
5
Cezary Lulewicz
463
(4,00%)
KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”
-
2
Katarzyna Stępnicka
365
(3,15%)
-
6
Tomasz Gaiński
63
(0,54%)
-
5
Grzegorz Kłosko
183
(1,58%)
-
1
Jan Gradkowski
1 376
(11,88%)
-
4
Izabela Broniszewska
114
(0,98%)
-
7
Michał Geniusz
124
(1,07%)
-
3
Henryka Gordon
117
(1,01%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
1
Maciej Zajkowski
581
(5,02%)
-
2
Marianna Rogalska
268
(2,31%)
-
3
Karol Dąbrowski
18
(0,16%)
-
4
Barbara Konopka
36
(0,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Szymon Szymczukiewicz
311
(2,69%)
-
4
Mariusz Kłokowski
79
(0,68%)
-
2
Emilia Korolczuk
183
(1,58%)
-
3
Paulina Wasiljew
42
(0,36%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Beata Małgorzata Przymierska
336
(2,90%)
-
7
Dawid Nowicki
152
(1,31%)
-
2
Elżbieta Jaroszuk
585
(5,05%)
-
4
Elżbieta Koczuk-Baran
254
(2,19%)
-
6
Daniel Nikiciuk
175
(1,51%)
-
5
Grzegorz Kalinowski
174
(1,50%)
-
1
Barbara Grabowska
1 128
(9,74%)
Okręg 3
Czarna Białostocka, Wasilków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Magdalena Guzowska
69
(0,65%)
-
3
Tomasz Filipowicz
57
(0,53%)
-
4
Agnieszka Żukowska
49
(0,46%)
-
1
Antoni Pełkowski
988
(9,27%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Wioletta Toczko
420
(3,94%)
-
1
Jadwiga Piotrowska
1 153
(10,82%)
-
2
Zenon Żukowski
729
(6,84%)
-
4
Ryszard Antoni Berensztejn
199
(1,87%)
-
3
Jerzy Bińkowski
288
(2,70%)
-
5
Barbara Malicka
272
(2,55%)
-
6
Zbigniew Gromak
56
(0,53%)
KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”
-
4
Jolanta Cimoch
64
(0,60%)
-
1
Wiesław Pusz
172
(1,61%)
-
3
Jacek Mariusz Bejm
228
(2,14%)
-
2
Jacek Sakowicz
442
(4,15%)
-
5
Barbara Cecylia Skowrońska
32
(0,30%)
-
7
Grzegorz Ozorowski
81
(0,76%)
-
6
Dorota Gembala
90
(0,84%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
1
Sebastian Ptaszyński
525
(4,93%)
-
3
Bożena Stasiełuk
177
(1,66%)
-
2
Tomasz Łuckiewicz
441
(4,14%)
-
4
Agnieszka Znajda
70
(0,66%)
-
5
Krystyna Sakowicz
42
(0,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
6
Rafał Marchel
35
(0,33%)
-
4
Beata Stepaniuk
36
(0,34%)
-
2
Marzanna Gruszewska
51
(0,48%)
-
3
Dawid Wąsiewicz
22
(0,21%)
-
1
Adam Robert Zawistowski
412
(3,87%)
-
5
Marta Czajkowska
50
(0,47%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Tamara Maria Tyszkiewicz-Winogrodzka
237
(2,22%)
-
4
Leopold Sakowicz
127
(1,19%)
-
1
Jolanta Den
1 872
(17,56%)
-
6
Zbigniew Żukowski
85
(0,80%)
-
5
Katarzyna Szutko
144
(1,35%)
-
7
Bogusław Lewkowicz
223
(2,09%)
-
2
Wiesław Dąbrowski
720
(6,76%)
Okręg 4
Gmina Turośń Kościelna, Choroszcz
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Iwona Małgorzata Paszkowska
95
(1,03%)
-
2
Jacek Rutkowski
54
(0,59%)
-
1
Paweł Kondracki
1 252
(13,58%)
-
3
Grażyna Walińska
50
(0,54%)
-
4
Justyna Gawrońska
21
(0,23%)
-
5
Tomasz Suszko
26
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Anna Tołoczko
168
(1,82%)
-
6
Ewa Zgiet
208
(2,26%)
-
2
Bożena Bieryło
672
(7,29%)
-
1
Jan Bolesław Perkowski
1 519
(16,47%)
-
3
Piotr Paweł Dojlida
622
(6,75%)
-
5
Robert Jurczak
142
(1,54%)
KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”
-
5
Eugenia Hanusiak-Knapik
22
(0,24%)
-
1
Antoni Bogdan
508
(5,51%)
-
3
Małgorzata Czaban
90
(0,98%)
-
2
Elżbieta Grużewska
150
(1,63%)
-
4
Emil Truskolaski
96
(1,04%)
-
6
Tomasz Rydzewski
90
(0,98%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
1
Karolina Polak
823
(8,93%)
-
2
Bogusław Roman Ruła
129
(1,40%)
-
3
Marta Bokun
95
(1,03%)
-
5
Piotr Siemieniuk
140
(1,52%)
-
4
Wojciech Jan Cymbalisty
293
(3,18%)
-
6
Hanna Dorota Adamska
13
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Monika Marzena Wołejko
57
(0,62%)
-
1
Michał Igor Wilczewski
231
(2,51%)
-
3
Iwona Bąk
60
(0,65%)
-
5
Mariusz Pilisiewicz
69
(0,75%)
-
4
Weronika Oświecińska
32
(0,35%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Dorota Szekalska
275
(2,98%)
-
1
Rafał Łada
903
(9,79%)
-
4
Iwona Świerzbińska
85
(0,92%)
-
3
Piotr Eugeniusz Sokół
108
(1,17%)
-
5
Tomasz Zagórski
123
(1,33%)
Okręg 5
Gmina Łapy , Poświętne
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Jarosław Niekrasz
102
(0,91%)
-
3
Grzegorz Piotr Kamiński
41
(0,37%)
-
2
Aneta Kaczyńska
79
(0,70%)
-
5
Michał Janczewski
26
(0,23%)
-
4
Kamila Agnieszka Goluch
47
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Maria Busłowska
929
(8,28%)
-
1
Roman Czepe
1 980
(17,64%)
-
2
Sylwia Rząca
790
(7,04%)
-
6
Zenon Perkowski
308
(2,74%)
-
4
Grażyna Gąsowska
651
(5,80%)
-
5
Wojciech Michał Płoński
450
(4,01%)
KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”
-
3
Tadeusz Wróblewski
242
(2,16%)
-
2
Zdzisława Gertruda Brzozowska
87
(0,77%)
-
1
Andrzej Gąsowski
909
(8,10%)
-
4
Joanna Manoś
332
(2,96%)
-
5
Marta Barbara Chruściel
7
(0,06%)
-
7
Wiktor Brzosko
480
(4,28%)
-
6
Adam Bogdan Ossowski
253
(2,25%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
3
Krzysztof Łapiński
194
(1,73%)
-
6
Grzegorz Piekutowski
103
(0,92%)
-
5
Andrzej Faszczewski
56
(0,50%)
-
7
Grażyna Teresa Kamińska
13
(0,12%)
-
1
Mariusz Gołaszewski
1 086
(9,67%)
-
2
Alicja Piekutowska
118
(1,05%)
-
4
Katarzyna Podbielska
74
(0,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Marcin Minta
26
(0,23%)
-
1
Wojciech Łupiński
141
(1,26%)
-
2
Krystyna Truskolaska
64
(0,57%)
-
3
Leszek Zbigniew Kowalewicz
38
(0,34%)
-
5
Wiesława Stanisława Łapińska
21
(0,19%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Roman Tadeusz Łudź
96
(0,86%)
-
6
Halina Maria Mazurkiewicz
51
(0,45%)
-
5
Sylwia Maria Cwalińska
26
(0,23%)
-
7
Andrzej Fronc
164
(1,46%)
-
3
Jerzy Kamiński
203
(1,81%)
-
1
Jacek Łapiński
699
(6,23%)
-
2
Elżbieta Prześniak
340
(3,03%)
Okręg 6
Gmina Tykocin, Dobrzyniewo Duże, Zawady
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Bogusław Kwiatkowski
712
(8,79%)
-
5
Tadeusz Wądołowski
130
(1,61%)
-
4
Ewa Kosiorek
40
(0,49%)
-
3
Urszula Adamska
48
(0,59%)
-
2
Jan Puczyński
140
(1,73%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Zdzisław Łukaszewicz
1 228
(15,16%)
-
2
Adam Backiel
1 359
(16,78%)
-
3
Jan Krzewski
501
(6,19%)
-
5
Renata Brzeska
312
(3,85%)
-
4
Antonina Wądołowska
85
(1,05%)
KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”
-
1
Bogdan Zdanowicz
1 038
(12,82%)
-
4
Anna Cackowska
34
(0,42%)
-
5
Jolanta Radziszewska
79
(0,98%)
-
2
Ireneusz Wądołowski
209
(2,58%)
-
3
Grzegorz Bagiński
104
(1,28%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
4
Beata Dybacka
124
(1,53%)
-
2
Dagmara Monika Bielska
50
(0,62%)
-
1
Anna Rakieć
262
(3,24%)
-
3
Sebastian Kalinowski
129
(1,59%)
-
5
Damian Rudnicki
49
(0,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Patrycja Bąk
84
(1,04%)
-
1
Bogdan Jarosław Brzozowski
118
(1,46%)
-
3
Damian Oświeciński
64
(0,79%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Bogusław Lebiedziński
156
(1,93%)
-
3
Iwona Tryzna
126
(1,56%)
-
5
Monika Rogowicka
167
(2,06%)
-
4
Marek Stanisław Kurzyna
62
(0,77%)
-
1
Paweł Pogorzelski
688
(8,50%)