Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część sołectwa Kluczewsko-ulice: 1 Maja, Kościelna, Łąkowa
Pokaż więcej
Ewa Glanda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(22,07%)
Bożena Ławińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
166
(77,93%)
Okręg 2
Część sołectwa Kluczewsko-ulice: Leśna, Murarska, Nowa, Parkowa, Spółdzielcza, Szkolna, Wąska, Osiedle Łokietka
Pokaż więcej
Jerzy Marian Łączek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
53
(26,37%)
Michał Gacek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
148
(73,63%)
Okręg 3
Sołectwa: Komparzów, Praczka, Ciemiętniki
Pokaż więcej
Zbigniew Fornal
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
75
(35,38%)
Damian Witold Bakalarz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
137
(64,62%)
Okręg 4
Sołectwa: Brzeście, Zmarłe
Pokaż więcej
Krzysztof Stanisław Łowicki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
71
(57,26%)
Henryk Stanisław Łoszek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(42,74%)
Okręg 5
Sołectwo: Pilczyca
Pokaż więcej
Tomasz Damian Dębowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(34,48%)
Julita Katarzyna Pura
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
114
(65,52%)
Okręg 6
Sołectwa: Jakubowice, Kolonia Pilczyca. Miedziana Góra
Pokaż więcej
Sebastian Michał Olczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 7
Sołectwo: Rzewuszyce
Pokaż więcej
Piotr Michałek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(62,75%)
Beata Dorota Słoma
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(37,25%)
Okręg 8
Sołectwo: Komorniki
Pokaż więcej
Piotr Motyl
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(29,41%)
Piotr Paweł Barański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(70,59%)
Okręg 9
Sołectwa: Januszewice, Nowiny
Pokaż więcej
Sławomir Jan Galarczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
67
(60,36%)
Justyna Barbara Kopek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(39,64%)
Okręg 10
Sołectwo: Stanowiska
Pokaż więcej
Agnieszka Iwona Nowak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(34,90%)
Paweł Tadeusz Książek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
97
(65,10%)
Okręg 11
Sołectwa: Łapczyna Wola, Bobrowska Wola, Kolonia Bobrowska Wola
Pokaż więcej
Jakub Kłudziak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
93
(56,71%)
Eugeniusz Lipiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(43,29%)
Okręg 12
Sołectwa: Bobrowniki, Mrowina, Kolonia Mrowina
Pokaż więcej
Mieczysław Staszczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(20,20%)
Lucja Wiesława Rubik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
158
(79,80%)
Okręg 13
Sołectwo: Dobromierz
Pokaż więcej
Dariusz Grzegorz Majchrzak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(16,33%)
Ewa Marianna Radolińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
164
(83,67%)
Okręg 14
Sołectwa: Jeżowiec, Boża Wola, Zalesie
Pokaż więcej
Mirosław Zygmunt Musiał
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
35
(21,74%)
Barbara Bańcer
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
126
(78,26%)
Okręg 15
Sołectwo: Rączki.
Pokaż więcej
Krzysztof Nowak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
76
(49,03%)
Mateusz Mieczysław Strychalski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(50,97%)