Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Jamielne, Wólka Poznańska
Pokaż więcej
Bogdan Pyra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
157
(64,88%)
Przemysław Szczepanik
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ
85
(35,12%)
Okręg 2
Zgórznica, Zabiele
Pokaż więcej
Adam Janusz Kaczor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
214
(54,04%)
Bogusław Zdzisław Luty
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
182
(45,96%)
Okręg 3
Chrusty, Jedlanka
Pokaż więcej
Danuta Janczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
138
(43,13%)
Agnieszka Bieniek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA CHUDKA
182
(56,88%)
Okręg 4
Mirosław Kępka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
127
(52,26%)
Marcin Popieluch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA-GMINA STOCZEK ŁUKOWSKI
116
(47,74%)
Okręg 5
Guzówka, Huta Łukacz, Kamionka, Turzec, Wiśniówka
Pokaż więcej
Bernard Pyra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
219
(65,18%)
Krzysztof Jonczyk
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ
99
(29,46%)
Małgorzata Stolarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA CHUDKA
18
(5,36%)
Okręg 6
Rosy, Toczyska
Pokaż więcej
Ewa Barej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
156
(51,32%)
Janusz Misior
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA CHUDKA
29
(9,54%)
Antoni Kruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PONAD PODZIAŁAMI
119
(39,14%)
Okręg 7
Wólka Różańska, Łosiniec, Stara Róża
Pokaż więcej
Witold Dadacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
197
(78,17%)
Marek Dziak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA CHUDKA
55
(21,83%)
Okręg 8
Aleksandrówka, Róża Podgórna
Pokaż więcej
Zbigniew Tomasz Łubkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
106
(57,30%)
Radosław Rosa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA-GMINA STOCZEK ŁUKOWSKI
79
(42,70%)
Okręg 9
Januszówka, Kisielsk
Pokaż więcej
Tadeusz Kruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
63
(28,90%)
Ryszard Pasik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
95
(43,58%)
Magdalena Natalia Chudek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA CHUDKA
60
(27,52%)
Okręg 10
Kapice, Celej, Borki, Wola Kisielska
Pokaż więcej
Andrzej Rosa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
104
(52,53%)
Radosław Tomasz Buczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA-GMINA STOCZEK ŁUKOWSKI
15
(7,58%)
Michał Stanisław Żaczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA CHUDKA
79
(39,90%)
Okręg 11
Stare Kobiałki
Pokaż więcej
Michał Rosa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
199
(93,87%)
Daniel Chudek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA CHUDKA
13
(6,13%)
Okręg 12
Nowy Jamielnik, Ruda, Błażejki, Stary Jamielnik
Pokaż więcej
Krzysztof Dziak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
125
(38,23%)
Piotr Brodzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA-GMINA STOCZEK ŁUKOWSKI
89
(27,22%)
Mirosława Jadwiga Kobojek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
113
(34,56%)
Okręg 13
Jamielnik Kolonia, Nowe Kobiałki
Pokaż więcej
Janusz Ryszard Trendak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
121
(52,84%)
Jacek Zientara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA-GMINA STOCZEK ŁUKOWSKI
108
(47,16%)
Okręg 14
Kienkówka, Stara Prawda, Jagodne
Pokaż więcej
Paweł Piskorz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
200
(67,11%)
Urszula Gac
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA CHUDKA
98
(32,89%)
Okręg 15
Mizary, Nowa Prawda
Pokaż więcej
Dorota Traczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
117
(56,80%)
Cezary Filipek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA CHUDKA
89
(43,20%)