Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Mircze: ul. Kościelna, ul. Kryłowska, ul. Lipowa, ul. Mała, ul. Nad Stawami, ul. Ogrodowa, ul. Spokojna.
Pokaż więcej
Gerard Tomasz Pisiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
164
(62,60%)
Jarosław Sienicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(14,50%)
Anna Katarzyna Burdzań
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIRCZE
60
(22,90%)
Okręg 2
Mircze: ul. Boczna, ul. Górna, ul. Hrubieszowska od nr 52, ul. Łąkowa, ul. Młyńska
Pokaż więcej
Waldemar Józef Wichniewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(28,64%)
Marzena Rataj
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(7,28%)
Sławomir Robert Marciniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIRCZE
132
(64,08%)
Okręg 3
Mircze: ul. Hrubieszowska do nr 51a, ul. Leśna, ul. Polna, ul. Słoneczna, ul. Starowiejska, ul. Syberia, ul. Targowa ul. Zamojska
Pokaż więcej
Wojciech Marek Stefaniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(27,81%)
Sabina Wąsiel-Kot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIRCZE
135
(72,19%)
Okręg 4
Łasków, Smoligów, Wereszyn
Pokaż więcej
Piotr Jarczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
129
(65,15%)
Anna Filipowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(15,66%)
Monika Kita
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIRCZE
38
(19,19%)
Okręg 5
Ameryka, Andrzejówka, Borsuk, Dąbrowa, Marysin
Pokaż więcej
Aneta Monika Kwiatkowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
97
(62,99%)
Robert Sławomir Kukiełka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(37,01%)
Okręg 6
Modryń, Modryń-Kolonia.
Pokaż więcej
Anna Urszula Szwaczkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
81
(32,27%)
Joanna Kliszcz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(9,56%)
Monika Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIRCZE
84
(33,47%)
Stanisław Krzysztof Burda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
62
(24,70%)
Okręg 7
Modryniec, Rulikówka
Pokaż więcej
Adam Jerzy Kostrubiec
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
89
(54,27%)
Henryk Krawczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
14
(8,54%)
Marta Anna Szpinda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIRCZE
61
(37,20%)
Okręg 8
Szychowice, Szychowice Nowe.
Pokaż więcej
Iwona Bełz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
106
(57,30%)
Stanisław Krzysztof Serwatka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIRCZE
79
(42,70%)
Okręg 9
Górka-Zabłocie, Małków, Małków-Kolonia, Małków Nowy
Pokaż więcej
Halina Elżbieta Gałek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
138
(77,09%)
Krystian Tomasz Okopiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIRCZE
41
(22,91%)
Okręg 10
Kryłów, Kryłów-Kolonia
Pokaż więcej
Kazimierz Bogdan Kowalczuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(26,94%)
Jan Adamczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(18,65%)
Ryszard Stanisław Wieczorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA WIECZORKA
73
(37,82%)
Radosław Daniel Szczur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIRCZE
32
(16,58%)
Okręg 11
Henryk Kobel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
80
(67,80%)
Jerzy Rosołowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(16,10%)
Ewelina Macheta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIRCZE
19
(16,10%)
Okręg 12
Bogdan Nosal
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
67
(44,97%)
Maria Wanda Stasak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(18,79%)
Witold Pikuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIRCZE
54
(36,24%)
Okręg 13
Radostów, Stara Wieś
Pokaż więcej
Janusz Edward Mielniczuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
117
(50,43%)
Jerzy Marian Kierepka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
115
(49,57%)
Okręg 14
Mołożów, Mołożów-Kolonia, Tuczapy
Pokaż więcej
Jacek Piwiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(26,89%)
Marcin Pasek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(16,04%)
Marek Pieczkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIRCZE
121
(57,08%)
Okręg 15
Miętkie, Miętkie-Kolonia
Pokaż więcej
Marzena Pacaj
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
95
(59,38%)
Maria Kuta
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(13,75%)
Mariusz Mieczysław Mrozowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIRCZE
43
(26,88%)