Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto i Gmina Kępno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU KĘPIŃSKIEGO
-
5
Henryk Andrzej Poźniak
87
(0,79%)
-
2
Józef Stanisław Rybczyński
54
(0,49%)
-
1
Krystyna Możdżanowska
509
(4,65%)
-
3
Bożena Maria Sennik
50
(0,46%)
-
4
Adam Jan Tęsiorowski
175
(1,60%)
-
6
Irena Barbara Kurzawa
85
(0,78%)
-
7
Barbara Gruszka
85
(0,78%)
-
8
Marek Tadeusz Kłoczaniuk
48
(0,44%)
-
9
Katarzyna Martyna Tomalkiewicz
59
(0,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW
-
2
Grażyna Maria Jany
203
(1,85%)
-
8
Zofia Drobczyńska
93
(0,85%)
-
1
Grzegorz Sławomir Berski
626
(5,72%)
-
5
Dominik Tomasz Gola
65
(0,59%)
-
9
Leszek Jan Rorat
16
(0,15%)
-
7
Karol Marian Idzikowski
124
(1,13%)
-
3
Grzegorz Paweł Froń
117
(1,07%)
-
6
Ewa Mikołajczyk
111
(1,01%)
-
4
Joanna Zofia Szych
65
(0,59%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Ryszard Stanisław Przybylski
346
(3,16%)
-
2
Tadeusz Podyma
235
(2,15%)
-
3
Agnieszka Maria Pilarska
116
(1,06%)
-
4
Czesław Guziałek
84
(0,77%)
-
5
Anita Agnieszka Wabnic
83
(0,76%)
-
6
Mieczysław Kazimierz Szkudlarek
58
(0,53%)
-
7
Grażyna Anna Krakowiak
21
(0,19%)
-
8
Jerzy Marek Derkacz
63
(0,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „FORUM SPOŁECZNO-GOSPODARCZE W KĘPNIE”
-
1
Wiktor Gruszka
359
(3,28%)
-
2
Adam Tadeusz Mikołowski
121
(1,10%)
-
3
Andrzej Wawrzyniak
19
(0,17%)
-
8
Maciej Andrzej Mońka
71
(0,65%)
-
7
Maria Anna Kupczak
33
(0,30%)
-
6
Anna Maria Głowacz
63
(0,58%)
-
4
Beata Katarzyna Samulska
52
(0,47%)
-
5
Marcin Jakub Golas
94
(0,86%)
-
9
Paula Genowefa Kłodnicka
30
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Tomasz Karol Chowański
89
(0,81%)
-
6
Krystyna Anna Kieruzal
36
(0,33%)
-
1
Alicja Maria Śniegocka
1 212
(11,07%)
-
2
Marek Jan Potarzycki
318
(2,90%)
-
3
Andrzej Michał Gabryś
189
(1,73%)
-
5
Maciej Grzegorz Kucz
30
(0,27%)
-
8
Elżbieta Hanna Grzemba
37
(0,34%)
-
4
Krzysztof Marek Owczarek
99
(0,90%)
-
9
Katarzyna Drelak
67
(0,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2018
-
2
Jan Henryk Cegła
265
(2,42%)
-
3
Romana Anna Muszyńska
126
(1,15%)
-
1
Jolanta Janina Jędrecka
435
(3,97%)
-
4
Bernadeta Solecka
126
(1,15%)
-
9
Artur Kosakiewicz
156
(1,42%)
-
5
Grzegorz Florczak
60
(0,55%)
-
6
Dariusz Hoiński
130
(1,19%)
-
7
Agata Violetta Sztucka
77
(0,70%)
-
8
Marek Jasiński
938
(7,38%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Jan Sienkiewicz
133
(1,21%)
-
5
Alina Bobrowska
15
(0,14%)
-
6
Aleksandra Aniela Bachan
4
(0,04%)
-
4
Małgorzata Dziergwa
42
(0,38%)
-
2
Włodzimierz Stanisław Kłobuszewski
29
(0,26%)
-
3
Oskar Michał Pabjańczyk
44
(0,40%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Włodzimierz Stefan Mazurkiewicz
1 118
(10,21%)
-
6
Ewa Walentyna Maciejewska
58
(0,53%)
-
5
Jacek Jerzy Zimmer
107
(0,98%)
-
4
Ewa Nowak
140
(1,28%)
-
7
Urszula Danuta Oleś
37
(0,34%)
-
2
Roman Marek Mrugała
214
(1,95%)
-
3
Michał Solecki
367
(3,35%)
-
9
Małgorzata Jany
117
(1,07%)
-
8
Agata Maria Sikora
55
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU KĘPIŃSKIEGO
-
3
Joanna Łucja Osada
59
(0,54%)
-
2
Ewa Maria Pastusiak
130
(1,19%)
-
1
Agnieszka Angelina Staszak
76
(0,69%)
-
5
Sebastian Józef Kemski
66
(0,60%)
-
6
Rafał Ignacy Paśkiewicz
35
(0,32%)
-
8
Grzegorz Robert Walczak
46
(0,42%)
-
9
Włodzimierz Piotr Gaweł
74
(0,68%)
-
7
Sylwia Bednarz
37
(0,34%)
-
4
Roman Idzi Lehmann
46
(0,42%)
Okręg 2
Gmina Baranów, Gmina Łęka Opatowska, Gmina Trzcinica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU KĘPIŃSKIEGO
-
4
Leon Urbański
21
(0,26%)
-
3
Paweł Taras
57
(0,72%)
-
7
Dominika Marta Bieda
97
(1,22%)
-
8
Przemysław Jagieniak
23
(0,29%)
-
1
Michał Błażejewski
358
(4,51%)
-
2
Paweł Kaczmarek
16
(0,20%)
-
6
Honorata Maria Świtoń
8
(0,10%)
-
5
Teresa Maria Paś
7
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW
-
2
Maria Urszula Haziak
97
(1,22%)
-
1
Renata Ciemny
423
(5,32%)
-
4
Karol Szymon Hendrys
65
(0,82%)
-
7
Katarzyna Anna Chowańska
70
(0,88%)
-
8
Łukasz Wiatrak
66
(0,83%)
-
6
Przemysław Fuczyło
6
(0,08%)
-
5
Stanisław Jan Kaźmierczak
188
(2,37%)
-
3
Zenon Maciej Marszałek
128
(1,61%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Jagoda Maria Szydlik
91
(1,15%)
-
2
Marzena Maria Jarych
76
(0,96%)
-
1
Paweł Piotr Ślęk
140
(1,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „FORUM SPOŁECZNO-GOSPODARCZE W KĘPNIE”
-
8
Mateusz Marcin Kostencki
10
(0,13%)
-
2
Józef Żłobiński
123
(1,55%)
-
5
Paulina Krystyna Makurat-Pniak
69
(0,87%)
-
7
Rafał Zygmunt Wylęga
101
(1,27%)
-
1
Marian Tadeusz Górecki
352
(4,43%)
-
3
Mieczysława Zimna
37
(0,47%)
-
6
Karolina Małgorzata Więcek
26
(0,33%)
-
4
Justyna Ewa Stężała
156
(1,96%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Ewa Agnieszka Bagińska
220
(2,77%)
-
1
Witold Jerzy Jankowski
295
(3,71%)
-
6
Jan Maciejewski
97
(1,22%)
-
5
Robert Stanisław Krotowski
36
(0,45%)
-
7
Irena Bożena Jokiel
86
(1,08%)
-
4
Renata Maria Gość
257
(3,23%)
-
2
Aneta Maria Rabiega
287
(3,61%)
-
8
Józef Maciej Nawrot
160
(2,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2018
-
2
Marek Sławomir Kowalski
338
(4,25%)
-
1
Jan Wawrzyniak
361
(4,54%)
-
6
Robert Łukasz Kula
85
(1,07%)
-
7
Marek Władysław Misała
32
(0,40%)
-
4
Małgorzata Matuszewska
29
(0,37%)
-
3
Barbara Anna Howis
19
(0,24%)
-
5
Elżbieta Krawczyk
19
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Dariusz Piotr Gąszczak
507
(6,38%)
-
7
Katarzyna Matysiak
12
(0,15%)
-
2
Danuta Jadwiga Parzonka
23
(0,29%)
-
3
Jacek Wróbel
84
(1,06%)
-
5
Jan Wojciech Pawlik
34
(0,43%)
-
4
Tomasz Grzegorz Lubojański
35
(0,44%)
-
8
Iwona Woźnica
37
(0,47%)
-
6
Ewa Anna Cyga
27
(0,34%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Piotr Zimoch
120
(1,51%)
-
1
Urszula Maria Balcer
235
(2,96%)
-
5
Małgorzata Musialska
55
(0,69%)
-
2
Aleksandra Zofia Stanisławek
117
(1,47%)
-
4
Anna Bajor
78
(0,98%)
-
6
Piotr Wieczorek
21
(0,26%)
-
3
Marcin Henczyca
68
(0,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU KĘPIŃSKIEGO
-
1
Tomasz Gatner
793
(9,98%)
-
7
Tomasz Gąszczak
54
(0,68%)
-
4
Natalia Maria Najdek
135
(1,70%)
-
3
Urszula Teresa Gruszka
62
(0,78%)
-
2
Tomasz Franciszek Jerczyński
218
(2,74%)
-
5
Damian Gruszka
37
(0,47%)
-
6
Lucyna Elżbieta Piasecka
61
(0,77%)
Okręg 3
Gmina Bralin, Gmina Perzów, Gmina Rychtal
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU KĘPIŃSKIEGO
-
6
Natalia Maria Kowalczyk
127
(2,10%)
-
5
Tomasz Przemysław Banaszczyk
162
(2,68%)
-
4
Izabela Weronika Węgrzynowicz
158
(2,61%)
-
1
Robert Tadeusz Kieruzal
737
(12,18%)
-
2
Beata Teresa Czaczkowska
110
(1,82%)
-
3
Marcin Krzysztof Fras
36
(0,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW
-
3
Adam Pruban
116
(1,92%)
-
1
Marcin Andrzej Włodarczyk
97
(1,60%)
-
5
Ewa Maria Hojeńska
83
(1,37%)
-
2
Magdalena Maria Tomalik
98
(1,62%)
-
4
Lidia Agnieszka Otremba
45
(0,74%)
-
6
Paweł Domagalski
80
(1,32%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Katarzyna Patrycja Jaskuła
35
(0,58%)
-
1
Karol Hibner
422
(6,97%)
-
3
Adrian Adam Supergan
62
(1,02%)
-
5
Piotr Bartosz Kwak
69
(1,14%)
-
4
Bożena Alicja Kłodnicka
58
(0,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „FORUM SPOŁECZNO-GOSPODARCZE W KĘPNIE”
-
3
Jan Franciszek Trojak
112
(1,85%)
-
6
Justyna Kukuła
22
(0,36%)
-
2
Ryszard Kazimierz Dachowski
277
(4,58%)
-
5
Magdalena Dorota Łukaszczyk
44
(0,73%)
-
4
Elżbieta Wiesława Bukowska
45
(0,74%)
-
1
Czesław Stanisław Balcerzak
178
(2,94%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Regina Jadwiga Marczak
292
(4,83%)
-
6
Gabriela Sobczyk
73
(1,21%)
-
1
Zdzisław Leopold Burzała
620
(10,25%)
-
2
Bartłomiej Piotr Mierzchała
194
(3,21%)
-
5
Iwona Patrycja Błaszczak
57
(0,94%)
-
3
Piotr Stryczek
126
(2,08%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Stanisław Baliński
361
(5,97%)
-
3
Tomasz Ostrysz
71
(1,17%)
-
2
Alina Jolanta Bakalarz
133
(2,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU KĘPIŃSKIEGO
-
2
Karol Krzysztof Wanzek
292
(4,83%)
-
5
Barbara Anna Hodyjas
125
(2,07%)
-
1
Iwona Elżbieta Gogół
363
(6,00%)
-
4
Agata Marta Maryniak
33
(0,55%)
-
3
Andrzej Jan Latusek
91
(1,50%)
-
6
Remigiusz Jan Henrykowski
47
(0,78%)