Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Budy, Damnica ulice: Dolna, Górna, Polna, Strażacka, Szkolna, Spacerowa, Dębniczka
Pokaż więcej
Paweł Tomasz Obert
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KORDYLASA-NASZA GMINA.PL
137
(59,31%)
Tomasz Łoś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM UKSZTAŁTUJEMY PRZYSZŁOŚĆ
94
(40,69%)
Okręg 2
Damnica ulice: Akacjowa, Dębowa, Janusza Korczaka, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Ogrodowa, Parkowa, Różana, Sezamkowa, Wiśniowa
Pokaż więcej
Joanna Małgorzata Michalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KORDYLASA-NASZA GMINA.PL
90
(34,88%)
Rafał Andrzej Brzykcy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JARZMICKIEGO
77
(29,84%)
Iwona Mędrkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM UKSZTAŁTUJEMY PRZYSZŁOŚĆ
91
(35,27%)
Okręg 3
Damnica ulice: Kolejowa, Leśna, Marii Konopnickiej, Osiedle Rybackie, Przemysłowa, Wincentego Witosa
Pokaż więcej
Sławomira Małgorzata Seweryńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KORDYLASA-NASZA GMINA.PL
154
(71,63%)
Damian Czesław Gil
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM UKSZTAŁTUJEMY PRZYSZŁOŚĆ
61
(28,37%)
Okręg 4
Bięcino, Mrówczyno, Świecichowo
Pokaż więcej
Leszek Piotr Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KORDYLASA-NASZA GMINA.PL
68
(37,36%)
Przemysław Michał Grachel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JARZMICKIEGO
44
(24,18%)
Monika Barbara Hetnarowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM UKSZTAŁTUJEMY PRZYSZŁOŚĆ
70
(38,46%)
Okręg 5
Damno nr: 1 - 41
Pokaż więcej
Józef Puchała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KORDYLASA-NASZA GMINA.PL
45
(39,13%)
Paweł Maciej Cisek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JARZMICKIEGO
70
(60,87%)
Okręg 6
Damno nr: 42 do końca, Głodowo, Wiatrowo
Pokaż więcej
Ewa Diegner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KORDYLASA-NASZA GMINA.PL
78
(48,45%)
Zbigniew Mirosław Zieliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JARZMICKIEGO
45
(27,95%)
Mariola Małgorzata Piskuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM UKSZTAŁTUJEMY PRZYSZŁOŚĆ
38
(23,60%)
Okręg 7
Bobrowniki nr: 1 - 19, Skibin
Pokaż więcej
Bronisław Bogusław Bubnowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KORDYLASA-NASZA GMINA.PL
50
(45,05%)
Zbigniew Rajmund Kaźmierski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JARZMICKIEGO
61
(54,95%)
Okręg 8
Bobrowniki nr: 20 do końca, Łojewo
Pokaż więcej
Andrzej Dziemiańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KORDYLASA-NASZA GMINA.PL
65
(41,14%)
Wojciech Wilkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JARZMICKIEGO
70
(44,30%)
Krzysztof Piotr Iwaśków
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM UKSZTAŁTUJEMY PRZYSZŁOŚĆ
23
(14,56%)
Okręg 9
Dąbrówka, Jeziorka, Świtały, Wiszno
Pokaż więcej
Kazimierz Zygmunt Kozina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KORDYLASA-NASZA GMINA.PL
94
(76,42%)
Karol Zawadzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JARZMICKIEGO
27
(21,95%)
Jolanta Zofia Zawada
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM UKSZTAŁTUJEMY PRZYSZŁOŚĆ
2
(1,63%)
Okręg 10
Łebień, Strzyżyno
Pokaż więcej
Wanda Honorata Kucharska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KORDYLASA-NASZA GMINA.PL
67
(40,36%)
Jerzy Piskuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JARZMICKIEGO
58
(34,94%)
Aneta Lucyna Kulesza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM UKSZTAŁTUJEMY PRZYSZŁOŚĆ
41
(24,70%)
Okręg 11
Agnieszka Ewelina Szarłot - Dietrich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KORDYLASA-NASZA GMINA.PL
83
(54,25%)
Martyna Jadwiga Rompska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JARZMICKIEGO
26
(16,99%)
Andrzej Piotr Michalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM UKSZTAŁTUJEMY PRZYSZŁOŚĆ
44
(28,76%)
Okręg 12
Zagórzyca, Zagórzyczki
Pokaż więcej
Zdzisław Andrzej Kwaśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KORDYLASA-NASZA GMINA.PL
49
(31,01%)
Tadeusz Jerzy Bubniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JARZMICKIEGO
70
(44,30%)
Urszula Maria Osińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM UKSZTAŁTUJEMY PRZYSZŁOŚĆ
39
(24,68%)
Okręg 13
Małgorzata Wasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KORDYLASA-NASZA GMINA.PL
44
(36,67%)
Marcin Jarzmicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JARZMICKIEGO
76
(63,33%)
Okręg 14
Paprzyce, Sąborze, Wielogłowy
Pokaż więcej
Jerzy Dawidowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KORDYLASA-NASZA GMINA.PL
59
(36,42%)
Alfreda Sazon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JARZMICKIEGO
11
(6,79%)
Łukasz Malinowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA MALINOWSKIEGO
65
(40,12%)
Renata Monika Drozd
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM UKSZTAŁTUJEMY PRZYSZŁOŚĆ
27
(16,67%)
Okręg 15
Domaradz, Stara Dąbrowa
Pokaż więcej
Grzegorz Kiczmachowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KORDYLASA-NASZA GMINA.PL
106
(53,27%)
Monika Jadwiga Blechle
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JARZMICKIEGO
42
(21,11%)
Stanisław Alojzy Narloch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA NARLOCHA
51
(25,63%)