Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Kazimierz Dolny ulice: Browarna, Bulwar, Cmentarna, Klasztorna, Krakowska, Mały Rynek, Nadwiślańska, Plebanka, Podgórna, Rynek, Sadowa, Senatorska, Witkiewicza.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Michał Kozak
42
(17,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BLIŻEJ MIESZKAŃCÓW”
-
16
Helena Kosobucka
16
(6,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PISULI
-
15
Andrzej Marek Kozłowski
32
(13,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ALTERNATYWA
-
17
Marzanna Cendrowska
51
(21,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ
-
18
Jarosław Robert Bartoszek
43
(17,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KOWALSKIEGO
-
19
Janusz Marek Kowalski
55
(23,01%)
Okręg 2
Kazimierz Dolny ulice: Kwaskowa Góra, Lubelska, Nadrzeczna, Szkolna.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Stanisław Leszek Wicik
48
(20,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BLIŻEJ MIESZKAŃCÓW”
-
16
Virginia Pola Schulte
19
(7,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PISULI
-
15
Maciej Feliks Żurawiecki
60
(25,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY WOLNEJ
-
20
Ewa Irena Wolna
95
(39,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ
-
18
Bartłomiej Janusz Stefański
17
(7,11%)
Okręg 3
Kazimierz Dolny ulice: Filtrowa, Góry, Krzywe Koło, Nadedworce, Norowy Dół, Podzamcze, Puławska, Tyszkiewicza, Zamkowa, Zbożowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Kazimiera Jasiocha
27
(10,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BLIŻEJ MIESZKAŃCÓW”
-
16
Michał Zbigniew Wacławski
15
(5,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PISULI
-
15
Grzegorz Sosik
46
(17,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ALTERNATYWA
-
17
Krystyna Gurmińska
75
(28,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ
-
18
Leszek Marcin Dołęga
102
(38,49%)
Okręg 4
Kazimierz Dolny ulice: Doły, Droga Akacjowa, Droga Jaśminowa. Góry, Góry Drugie, Wylągi
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marek Janusz Kubiś
50
(20,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BLIŻEJ MIESZKAŃCÓW”
-
16
Zbigniew Wacławski
4
(1,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PISULI
-
15
Renata Mokijewska
99
(40,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ALTERNATYWA
-
17
Elżbieta Izabela Mokijewska
24
(9,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ
-
18
Marzanna Górecka
70
(28,34%)
Okręg 5
Kazimierz Dolny ulice: Albrechtówka, Czerniawy, Dębowe Góry, Małachowskiego, Słoneczna. Mięćmierz Okale
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mariusz Nowaczek
51
(21,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BLIŻEJ MIESZKAŃCÓW”
-
16
Rafał Suszek
25
(10,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PISULI
-
15
Maria Kwiatek
36
(15,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ALTERNATYWA
-
17
Elżbieta Stanisława Skoczek
60
(25,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ
-
18
Krzysztof Nieradka
61
(26,18%)
Okręg 6
Bochotnica ulice: Kazimierska, Podzamcze, Puławska.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Piotr Paweł Janaś
66
(28,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BLIŻEJ MIESZKAŃCÓW”
-
16
Jan Wiesław Szymajda
13
(5,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PISULI
-
15
Piotr Andrzej Guz
87
(37,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ALTERNATYWA
-
17
Zdzisław Andrzej Czapla
65
(28,14%)
Okręg 7
Bochotnica ulice: Nałęczowska, Zamłynie.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Alina Sulima
27
(12,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BLIŻEJ MIESZKAŃCÓW”
-
16
Jadwiga Kozak
60
(28,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PISULI
-
15
Damian Konrad Miroński
70
(33,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ALTERNATYWA
-
17
Sebastian Paciejewski
52
(24,88%)
Okręg 8
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Magdalena Adamczyk
42
(23,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PISULI
-
15
Andrzej Tomasz Jóźwik
30
(16,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ALTERNATYWA
-
17
Mirosław Opoka
80
(45,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ
-
18
Maria Magdalena Cichoń
25
(14,12%)
Okręg 9
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Dorota Przytuła
43
(19,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PISULI
-
15
Stanisław Kuś
59
(26,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ALTERNATYWA
-
17
Seweryn Grzyb
39
(17,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ
-
18
Magda Grabczak
85
(37,61%)
Okręg 10
Jeziorszczyzna Skowieszynek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wioletta Kopiec
37
(16,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PISULI
-
15
Mariola Beata Pałka
42
(19,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ALTERNATYWA
-
17
Magdalena Grabczak
118
(53,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ
-
18
Wojciech Bochra
23
(10,45%)
Okręg 11
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BLIŻEJ MIESZKAŃCÓW”
-
16
Ryszard Rybczyński
102
(51,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PISULI
-
15
Kazimierz Janusz Kuta
55
(27,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ALTERNATYWA
-
17
Magdalena Wrótniak
43
(21,50%)
Okręg 12
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Monika Anna Kazanowska
20
(11,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PISULI
-
15
Tadeusz Sosik
39
(22,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ALTERNATYWA
-
17
Justyna Olejarz
97
(55,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ
-
18
Edyta Łysiak
19
(10,86%)
Okręg 13
Rzeczyca-Kolonia Witoszyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Teresa Ewa Mokijewska
52
(30,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ALTERNATYWA
-
17
Kamil Seroka
107
(63,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ
-
18
Wacław Zbigniew Rusinek
9
(5,36%)
Okręg 14
Wierzchoniów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PISULI
-
15
Waldemar Wójcik
47
(39,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ALTERNATYWA
-
17
Jakub Hubert Pruchniak
53
(44,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ
-
18
Iwona Beata Kowalik
20
(16,67%)
Okręg 15
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BLIŻEJ MIESZKAŃCÓW”
-
16
Adam Gębal
1
(0,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PISULI
-
15
Krzysztof Skawiński
49
(35,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ALTERNATYWA
-
17
Jarosław Borychowski
82
(59,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ
-
18
Joanna Knap - Pawłowska
5
(3,65%)