Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Zachodnia granica miasta z gminą Brwinów od torów PKP, granica miasta z gminą Ożarów Mazowiecki, wschodnia granica miasta z gminą Piastów do torów PKP, tory PKP od wschodniej granicy miasta do zachodniej granicy miasta.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNIE PRUSZKÓW ROZWIJAMY
-
4
Paulina Wiktoria Grubek
122
(2,06%)
-
1
Andrzej Maciej Kurzela
234
(3,95%)
-
2
Natalia Justyna Siatecka
75
(1,27%)
-
5
Adrian Zatoń
34
(0,57%)
-
3
Marta Jasińska
59
(1,00%)
-
6
Bożena Okuń
64
(1,08%)
-
8
Tomasz Kuleczka
73
(1,23%)
-
7
Mariusz Grzegorz Wrzesiński
17
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Ewa Elżbieta Białaszewska-Szmalec
498
(8,41%)
-
2
Andrzej Stanisław Matrzak
161
(2,72%)
-
3
Barbara Zofia Marczyńska
116
(1,96%)
-
5
Jerzy Dybowski
87
(1,47%)
-
6
Karina Paulina Wojciechowska
68
(1,15%)
-
8
Robert Stanisław Jancik
322
(5,44%)
-
4
Stanisław Maciej Szczepankiewicz
43
(0,73%)
-
7
Agnieszka Weronika Podsiadłowska
47
(0,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NARODOWO-PATRIOTYCZNE PRUSZKÓW
-
3
Ewa Dębowska
10
(0,17%)
-
1
Robert Bąkiewicz
248
(4,19%)
-
2
Sławomir Wiesław Remus
86
(1,45%)
-
5
Waldemar Kazimierz Matrzak
4
(0,07%)
-
4
Monika Paulina Zalewska
13
(0,22%)
-
6
Klaudia Maria Turczyn
28
(0,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE PRUSZKOWA
-
1
Beata Czyżewska
539
(9,10%)
-
2
Józef Moczuło
352
(5,94%)
-
5
Grzegorz Piotr Margas
185
(3,12%)
-
6
Katarzyna Barbara Duplicka
72
(1,22%)
-
8
Tadeusz Henryk Rutkowski
66
(1,11%)
-
3
Mieczysław Antoni Maliszewski
370
(6,25%)
-
4
Anna Łęczycka
303
(5,12%)
-
7
Katarzyna Patrycja Wall
322
(5,44%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Mirosław Stanisław Daniluk
293
(4,95%)
-
1
Dorota Kossakowska
672
(11,35%)
-
6
Dorota Olga Winiarska
129
(2,18%)
-
5
Tomasz Aleksander Siedlecki
69
(1,17%)
-
4
Waldemar Franciszek Anuszewski
35
(0,59%)
-
3
Iwona Dorota Malińska
106
(1,79%)
Okręg 2
Wschodnia granica miasta od torów PKP do południowej granicy miasta z gminą Michałowice, południowa granica miasta z gminą Michałowice do ul. Komorowskiej, ul. Komorowska do ul. Plantowej, ul. Plantowa strona nieparzysta od ul. Komorowskiej do Al. Wojska Polskiego, Al. Wojska Polskiego strona nieparzysta od ul. Plantowej do Al. Niepodległości, Al. Niepodległości strona parzysta (od nr 8 do nr 2) do Al. Armii Krajowej , Al. Armii Krajowej strona nieparzysta od ul. Bolesława Prusa do torów WKD, tory WKD od Al. Armii Krajowej do rzeki Utraty, rzeka Utrata od torów WKD do torów PKP, tory PKP od rzeki Utraty do wschodniej granicy miasta.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNIE PRUSZKÓW ROZWIJAMY
-
6
Rafał Michał Szyndler
97
(1,36%)
-
7
Patryk Zatoń
29
(0,41%)
-
3
Marta Magdalena Moszczyńska
185
(2,59%)
-
2
Grzegorz Podgórski
107
(1,50%)
-
1
Jakub Roman Kotelecki
385
(5,39%)
-
4
Iwona Anna Paradowska-Syga
146
(2,04%)
-
5
Piotr Stefanoff
28
(0,39%)
-
8
Renata Sołtysiak
58
(0,81%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Dariusz Jan Krupa
257
(3,60%)
-
8
Anna Maria Szczepaniak
97
(1,36%)
-
3
Małgorzata Aleksandra Kochańska
114
(1,60%)
-
6
Hanna Krystyna Frynia
25
(0,35%)
-
1
Maciej Robert Roszkowski
1 172
(16,41%)
-
5
Grażyna Władysława Sobkowicz
28
(0,39%)
-
4
Małgorzata Maria Wyganowska
52
(0,73%)
-
7
Dariusz Janusz Lesiak
37
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NARODOWO-PATRIOTYCZNE PRUSZKÓW
-
3
Teresa Felczak
6
(0,08%)
-
4
Michał Adam Sieradzki
22
(0,31%)
-
2
Andrzej Parol
42
(0,59%)
-
5
Rafał Franciszek Pławiak
5
(0,07%)
-
1
Justyna Dębowska
50
(0,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE PRUSZKOWA
-
8
Henryk Józef Wacławek
213
(2,98%)
-
6
Dorota Anna Zawada
65
(0,91%)
-
2
Ryszard Stanisław Zacharski
511
(7,16%)
-
5
Klaudia Merchel
95
(1,33%)
-
7
Karina Monika Marczak
75
(1,05%)
-
1
Olgierd Bogdan Lewan
703
(9,85%)
-
4
Sabina Michta
173
(2,42%)
-
3
Jacek Rybczyński
608
(8,52%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Marieta Nerć
87
(1,22%)
-
4
Magdalena Bąk
303
(4,24%)
-
5
Piotr Kalinowski
176
(2,46%)
-
1
Małgorzata Katarzyna Widera
1 070
(14,99%)
-
3
Sebastian Andrzej Cieślik-Wiśniewski
63
(0,88%)
-
6
Klaudiusz Stefan Szymańczak
56
(0,78%)
Okręg 3
Rzeka Utrata od torów PKP do torów WKD, tory WKD od rzeki Utraty do Al. Armii Krajowej, Al. Armii Krajowej strona parzysta od torów WKD do Al. Niepodległości, Al. Niepodległości strona nieparzysta od Al. Armii Krajowej do Al. Wojska Polskiego, Al. Wojska Polskiego strona parzysta od Al. Niepodległości do ul. Dobrej, ul. Dobra strona nieparzysta od Al. Wojska Polskiego do ul. Powstańców, ul. Powstańców, strona parzysta od ul. Dobrej do ul. Juliana Gomulińskiego, ul. Juliana Gomulińskiego (bez numerów) od ul. Powstańców do torów PKP, tory PKP od ul. Juliana Gomulińskiego do rzeki Utraty.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNIE PRUSZKÓW ROZWIJAMY
-
7
Ewelina Magnuska
55
(0,80%)
-
1
Paweł Stanisław Makuch
904
(13,15%)
-
5
Izabella Elżbieta Wierzbowska
79
(1,15%)
-
6
Wiesława Danuta Zaśko
23
(0,33%)
-
2
Grzegorz Jan Szachogłuchowicz
153
(2,23%)
-
8
Rafał Antoni Halik
29
(0,42%)
-
4
Krzysztof Paweł Pykało
46
(0,67%)
-
3
Tomasz Sławomir Siwiński
37
(0,54%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
8
Nada Rusnak
29
(0,42%)
-
2
Kazimierz Szczepan Mazur
203
(2,95%)
-
1
Konrad Sipiera
1 135
(16,51%)
-
6
Jerzy Paweł Matusiak
64
(0,93%)
-
4
Barbara Korżyńska
82
(1,19%)
-
3
Marta Dziudzi
86
(1,25%)
-
5
Agata Martyna Bogdańska
55
(0,80%)
-
7
Dariusz Piotr Lenarcik
26
(0,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NARODOWO-PATRIOTYCZNE PRUSZKÓW
-
5
Hanna Izabella Radziejewska
18
(0,26%)
-
1
Piotr Ireneusz Zapart
94
(1,37%)
-
3
Berenika Anna Janczarska
23
(0,33%)
-
2
Andrzej Zbigniew Korzeniewski
34
(0,49%)
-
4
Grażyna Krystyna Tatarska
26
(0,38%)
-
6
Rafał Łukasz Węglewski
13
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE PRUSZKOWA
-
6
Mariusz Siudym
52
(0,76%)
-
2
Karol Andrzej Chlebiński
408
(5,94%)
-
5
Jarosław Olszak
133
(1,94%)
-
1
Krzysztof Biskupski
431
(6,27%)
-
8
Hanna Irena Horban
197
(2,87%)
-
3
Paweł Wiśniewski
296
(4,31%)
-
4
Danuta Anna Parys
276
(4,02%)
-
7
Lidia Bronisława Boćkowska
202
(2,94%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Anna Maria Hejnowicz
308
(4,48%)
-
5
Marian Marcin Skwara
63
(0,92%)
-
6
Beata Lilla Machowska
96
(1,40%)
-
1
Piotr Adam Bąk
894
(13,01%)
-
3
Michał Grzegorz Szkaradek
136
(1,98%)
-
4
Małgorzata Aneta Gołębiowska
167
(2,43%)
Okręg 4
Ul. Komorowska od ul. Plantowej do południowej granicy miasta z gminą Michałowice, południowa granica miasta z gminą Michałowice do granicy miasta z gminą Brwinów, granica miasta z gminą Brwinów do torów PKP, tory PKP od granicy miasta z gminą Brwinów do ul. Juliana Gomulińskiego, ul. Juliana Gomulińskiego (z numerami) od torów PKP do ul. Powstańców, ul. Powstańców strona nieparzysta od ul. Juliana Gomulińskiego do ul. Dobrej, ul. Dobra strona parzysta od ul. Powstańców do Al. Wojska Polskiego, Al. Wojska Polskiego do ul. Plantowej, ul. Plantowa strona parzysta od Al. Wojska Polskiego do ul. Komorowskiej
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNIE PRUSZKÓW ROZWIJAMY
-
2
Michał Brzeziński
115
(1,84%)
-
3
Rafał Mikołaj Soja
32
(0,51%)
-
5
Kamil Michał Reszka
38
(0,61%)
-
4
Robert Aleksander Sychowicz-Korzeń
49
(0,78%)
-
6
Anna Wasielewska
136
(2,18%)
-
7
Sylwia Ewa Magnuszewska
86
(1,38%)
-
1
Eliza Agnieszka Kurzela
395
(6,32%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Paweł Marcin Zagrajek
732
(11,72%)
-
7
Bogusława Halina Mazur
265
(4,24%)
-
3
Michał Bogdan Obłuski
104
(1,67%)
-
6
Barbara Józefa Kamińska
70
(1,12%)
-
5
Nadia Agnieszka Bielecka
143
(2,29%)
-
2
Grzegorz Jan Mroczek
234
(3,75%)
-
4
Jerzy Makowski
111
(1,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NARODOWO-PATRIOTYCZNE PRUSZKÓW
-
1
Beata Anna Turczyn
171
(2,74%)
-
4
Hanna Maria Burza-Czarniawska
4
(0,06%)
-
3
Bogusław Edward Pasymowski
7
(0,11%)
-
2
Marcin Węglewski
75
(1,20%)
-
5
Maria Krystyna Brodowicz
10
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE PRUSZKOWA
-
2
Krystyna Władysława Szydłak
262
(4,19%)
-
5
Magdalena Dubiel
135
(2,16%)
-
1
Marcel Wojciech Piątkowski
259
(4,15%)
-
4
Józef Osiński
396
(6,34%)
-
3
Eugeniusz Jan Kulpa
350
(5,60%)
-
6
Dominik Czubek
205
(3,28%)
-
7
Julita Dobrowolska
223
(3,57%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Edgar Tadeusz Czop
678
(10,85%)
-
4
Zenon Mirosław Stachurski
93
(1,49%)
-
3
Konrad Janusz Kraszewski
162
(2,59%)
-
2
Anna Grażyna Gawkowska
531
(8,50%)
-
5
Magdalena Beata Pykało
175
(2,80%)