Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina Nowy Dwór Mazowiecki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE
-
1
Marzenna Katarzyna Boczek
103
(0,87%)
-
6
Jolanta Maria Oszust
141
(1,19%)
-
3
Maria Jolanta Giza
66
(0,56%)
-
2
Roman Frączyk
75
(0,64%)
-
4
Andrzej Hiszpański
170
(1,44%)
-
8
Radosław Rybicki
66
(0,56%)
-
7
Dorota Bożena Poulakowska
93
(0,79%)
-
9
Krzysztof Piotr Szarzyński
57
(0,48%)
-
5
Jolanta Janina Lesak
127
(1,08%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Mariusz Torbus
343
(2,91%)
-
7
Marcin Kamiński
44
(0,37%)
-
5
Wawrzyniec Siewruk
173
(1,47%)
-
3
Włodzimierz Oleksiak
294
(2,49%)
-
2
Ewa Benedykta Papuga
132
(1,12%)
-
4
Beata Alicja Nowakowska
99
(0,84%)
-
6
Marika Kamińska
49
(0,42%)
-
8
Wioleta Magdalena Krakowiak
67
(0,57%)
-
9
Piotr Burchan
135
(1,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU
-
1
Paweł Andrzej Rudy
251
(2,13%)
-
2
Anna Małecka
572
(4,85%)
-
4
Roman Głos
175
(1,48%)
-
3
Zbigniew Ireneusz Kończak
68
(0,58%)
-
9
Mirosława Ozdarska
423
(3,58%)
-
7
Joanna Turkot - Zaborowska
56
(0,47%)
-
6
Agnieszka Barbara Liwska
96
(0,81%)
-
5
Andrzej Sochocki
40
(0,34%)
-
8
Radosław Filipiak
174
(1,47%)
KOMITET WYBORCZY „WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG”
-
9
Mariusz Ziółkowski
706
(5,98%)
-
7
Dariusz Tabęcki
607
(5,14%)
-
3
Krzysztof Adam Kapusta
889
(7,53%)
-
2
Ahmed Jadou
542
(4,59%)
-
5
Paulina Joanna Mikuszewska
207
(1,75%)
-
4
Elżbieta Dorota Kołodziejska
153
(1,30%)
-
8
Małgorzata Renata Wójcik
172
(1,46%)
-
6
Zdzisław Szmytkowski
806
(6,83%)
-
1
Edyta Barbara Drewnowska
388
(3,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
7
Zenona Paulina Szczecińska
42
(0,36%)
-
2
Ewa Jadwiga Brzezińska-Białorucka
109
(0,92%)
-
6
Barbara Sobczyńska
84
(0,71%)
-
1
Henryk Roman Mędrecki
392
(3,32%)
-
3
Andrzej Rutkowski
155
(1,31%)
-
5
Maciej Małek
89
(0,75%)
-
4
Krzysztof Ryszard Duda
336
(2,85%)
-
8
Grzegorz Adam Sokołowski
58
(0,49%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Paweł Artur Rudnicki
188
(1,59%)
-
7
Beata Anna Bieżońska
44
(0,37%)
-
6
Agnieszka Agata Dzierżanowska
84
(0,71%)
-
2
Wanda Małgorzata Brodowska
208
(1,76%)
-
5
Małgorzata Świder
151
(1,28%)
-
4
Marek Andrzej Wolski
141
(1,19%)
-
8
Tomasz Stanisław Szymański
309
(2,62%)
-
1
Zbigniew Niezabitowski
752
(6,37%)
-
9
Iwona Szychowska
104
(0,88%)
Okręg 2
Gmina Nasielsk
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE
-
7
Bogdan Władysław Ziemiecki
204
(2,41%)
-
2
Mariusz Roman Kraszewski
479
(5,67%)
-
4
Bożena Agata Nowosielska
91
(1,08%)
-
1
Radosław Kasiak
1 173
(13,88%)
-
6
Katarzyna Jolanta Świderska
197
(2,33%)
-
5
Artur Sylwester Szulkowski
348
(4,12%)
-
3
Monika Nojbert
1 358
(16,07%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Artur Patryk Bandurski
88
(1,04%)
-
1
Małgorzata Gretkierewicz
100
(1,18%)
-
2
Zbigniew Adam Michalski
64
(0,76%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Kazimierz Cezary Drabik
509
(6,02%)
-
2
Grzegorz Paczewski
689
(8,15%)
-
6
Dariusz Marian Obojski
252
(2,98%)
-
3
Anna Małgorzata Łapińska
352
(4,16%)
-
5
Agata Nowak
271
(3,21%)
-
7
Łukasz Wyszyński
130
(1,54%)
-
4
Bogusława Jadczak
87
(1,03%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Kamil Damian Szafrański
892
(10,55%)
-
2
Paweł Pichor
259
(3,06%)
-
6
Krystyna Barbara Czarnecka
69
(0,82%)
-
3
Stanisław Borowski
344
(4,07%)
-
7
Robert Bachanek
237
(2,80%)
-
5
Beata Skoczylas
180
(2,13%)
-
4
Maja Honorata Mierzejewska
80
(0,95%)
Okręg 3
Gmina Pomiechówek i Gmina Zakroczym
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE
-
3
Andrzej Jerzy Lenart
464
(6,34%)
-
1
Mariusz Łempicki
526
(7,19%)
-
2
Adam Szatkowski
490
(6,70%)
-
5
Grażyna Helena Drzazgowska
232
(3,17%)
-
4
Agnieszka Monika Arendt- Konyś
228
(3,12%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Małgorzata Henryka Starzyńska
89
(1,22%)
-
4
Michał Żukowski
86
(1,18%)
-
3
Marek Donat Łuszczyński
15
(0,21%)
-
2
Danuta Pross
54
(0,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU
-
2
Anna Malesza - Bajno
149
(2,04%)
-
4
Sławomir Wiesław Nadolski
84
(1,15%)
-
3
Anna Wiesława Lewicka
468
(6,40%)
-
5
Paulina Adrianna Żulińska
61
(0,83%)
-
1
Jan Serwatka
653
(8,92%)
KOMITET WYBORCZY „WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG”
-
4
Urszula Waleria Von Essen
5
(0,07%)
-
1
Mirosław Franiewski
75
(1,03%)
-
3
Henryk Ruszczyk
229
(3,13%)
-
2
Bartosz Gadziomski
19
(0,26%)
-
5
Barbara Wrzesień
29
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Paweł Calak
1 451
(19,83%)
-
2
Hanna Rutkowska
187
(2,56%)
-
3
Urszula Koper
141
(1,93%)
-
4
Zygmunt Franciszek Nowakowski
202
(2,76%)
-
5
Marzena Bryjak
49
(0,67%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Ewa Sztejnert
380
(5,19%)
-
2
Jacek Grzegorz Janczarek
392
(5,36%)
-
3
Dariusz Marian Mierzejewski
286
(3,91%)
-
4
Ewa Jolanta Wierzbicka
179
(2,45%)
-
5
Jakub Pawlicki
94
(1,28%)
Okręg 4
Gmina Czosnów i Gmina Leoncin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE
-
5
Radosław Kamiński
147
(2,02%)
-
3
Ireneusz Dwojak
113
(1,56%)
-
4
Krzysztof Benedykt Drużba
116
(1,60%)
-
2
Sylwia Jabłońska
464
(6,39%)
-
1
Anna Maliszewska
507
(6,98%)
-
6
Katarzyna Grabska-Gliwka
123
(1,69%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Krzysztof Sławomir Urbiak
38
(0,52%)
-
4
Mariola Chmielewska
29
(0,40%)
-
1
Janusz Kazimierz Ocipka
234
(3,22%)
-
2
Beata Monika Jeziorska
95
(1,31%)
-
5
Halina Ewa Ryznar
20
(0,28%)
-
6
Zbigniew Dariusz Radecki
44
(0,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU
-
6
Joanna Komuda
24
(0,33%)
-
5
Hanna Maria Jabłońska
39
(0,54%)
-
1
Marcin Manowski
769
(10,59%)
-
4
Jan Krzysztof Piekutowski
37
(0,51%)
-
2
Karolina Małek
134
(1,85%)
-
3
Eugeniusz Gruszka
47
(0,65%)
KOMITET WYBORCZY „WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG”
-
1
Bogdan Janusz Bratkowski
327
(4,50%)
-
2
Tomasz Graff
48
(0,66%)
-
3
Jacek Marcin Kościk
488
(6,72%)
-
4
Justyna Anna Mroczkowska
36
(0,50%)
-
5
Anna Piotrowska
69
(0,95%)
-
6
Anna Werel
40
(0,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Bartosz Norbert Bolszo
45
(0,62%)
-
2
Sławomir Witaszek
54
(0,74%)
-
4
Agnieszka Filipowicz
94
(1,29%)
-
5
Iwona Ewa Żak
70
(0,96%)
-
3
Michal Paweł Chmielarz
177
(2,44%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Katarzyna Izabela Kręźlewicz
761
(10,48%)
-
2
Teresa Marianna Kicińska
148
(2,04%)
-
5
Tomasz Wodziński
243
(3,35%)
-
3
Jolanta Beata Kwiatkowska
121
(1,67%)
-
4
Paweł Kowalewski
93
(1,28%)
-
6
Tomasz Bogumił Szpakowski
140
(1,93%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Elżbieta Kapałka
786
(10,83%)
-
2
Krzysztof Kozak
247
(3,40%)
-
4
Grzegorz Henryk Żeberek
60
(0,83%)
-
3
Iwona Barbara Niezabitowska
93
(1,28%)
-
5
Krzysztof Michałowski
140
(1,93%)