5 z 8
Poprzednie
Następne
Muzeum Narodowe w Gdańsku kupiło na aukcji siedem obrazów Mariana Mokwy, pochodzących z kolekcji Grand Hotelu w Sopocie [zdjęcia]
Muzeum Narodowe w Gdańsku kupiło na aukcji siedem obrazów Mariana Mokwy, pochodzących z kolekcji Grand Hotelu w Sopocie
Łodzie na brzegu II, lata 50/60. XX w., olej/płótno / reprodukcja z katalogu aukcyjnego