Mecz Hiszpania U-21 - Macedonia U-21 ONLINE. Gdzie oglądać?...

Mecz Hiszpania U-21 - Macedonia U-21 ONLINE. Gdzie oglądać? Transmisja TV NA ŻYWO

0 1 połowa

• Koniec meczu. Hiszpania zwycięża z Macedonią 5-0. Trzy gole zdobywa Marco Asensio.

• Arbiter doliczył trzy minuty do drugiej części gry

• Tak jak większość spotkania była naprawdę ciekawa, tak końcówka jest już nieco nudniejsza. Spadło tempo, nie oglądamy strzałów, ani walki ze strony Macedonii.

• Gaya ruszył lewą stroną i próbował zagrac do czekającego pod bramką Williamsa. Dośrodkowanie zablokowane.

• Strzał Bardiego z większej odległości. Z gatunku tych do statystyk. Macedończycy stracili już nadzieję.

• Ceballos zapoczątkował kolejny atak Hiszpanii. Podania ze środka pola nie odczytali jednak jego partnerzy. Golkiper Macedonii nie musiał interweniować.

• Żegnany brawami na stojąco boisko opuścił strzelec trzech bramek Marco Asensio. Zamiast niego do boju ruszył Mikel Oyarzabal.

• Hiszpania spokojnie wymienia podania na połowie Macedonii. Przeciwnicy nie sprawiają im już większych kłopotów. Macedończycy postawili na defensywę.

• Suarez pokazał się na połowie przeciwnika, dotarł pod pole karne i oddał strzał. Mocno niecelny

• Piąty gol zabił nadzieję Macedończyków. Stracili radość gry i ten upór, który pozwalał im na kreowanie kolejnych sytuacji. Tak jak wcześniej potrafili długimi minutami wymieniać podania na połowie przeciwników, teraz kompletnie zniknęli

• Asensio zagrał na prawo do Williamsa. Ten walczył na skrzydle z rywalami. Nie zdołał się jednak przebić.

• Tahomir Kostadinov dostał szansę, aby pokazac się w tym ostatnim kwadransie. Za Davida Babunskiego

• Sandro Ramirez opuścił boisko. Zmienil go Inaki Williams

• GOL! Perfekcyjnym strzałem z dystansu zakończył swoją idealną akcję Marco Asensio. Nie mam więcej pytań.

• Tempo tego spotkania nieco nam spadło, jednak w Gdyni wciąż nie można się nudzić. Macedonia walczy, a i Hiszpania jest głodna kolejnych trafień. I to właśnie ten drugi zespół mocno przeważa

• Hiszpania znacznie przeważa odkąd na boisku pojawił się Ceballos. Wprowadził sporo ożywienia do ofensywy swojej drużyny. Wymienia piłkę na połowie przeciwnika wraz z kolegami. Wciąż brakuje jednak strzałów.

• Prostopadłe podanie w kierunku Asensio okazało się zbyt mocne. Nie zdołał on dobiec do piłki. Ubiegł go golkiper Macedonii.

• Ceballos bardzo aktywny. Rozgrywał piłkę z Gayą na połowie Macedonii jednak nie zdołał stworzyć sobie z tego strzeleckiej szansy

• Gaya wyprowadził piłke lewą stroną, ale nie zdołał dośrodkować w pole karne. Wrzutka zablokowana

• Ceballos od razu ruszył środkiem boiska. Do przodu pobiegł również Bellerin. Razem wdarli się w pole karne, lecz tam już zahamowani przez rywali.

• Boisko opuszcza kapitan Hiszpanii Gerard Deulofeu. Opaskę przejął Saul Niguez, a na murawie pojawia się Dani Ceballos.

• Macedonia długo utrzymuje się przy piłce. To oni prowadzą grę, nadal nie spuszczając głów. Fajnie wygląda zwłaszcza prawe skrzydło. Po tej stronie dzieje się naprawdę sporo. Bez strzałów

• Macedonia wymieniała podania na połowie Hiszpanii, długo rozrywając piłkę. Akcja zakończyła się dośrodkowaniem z prawej strony w pole karne. Tam jednak czekał już na futbolówkę Bellerin.

• Poprzeczka po strzale Babunskiego! Świetne przyjął podanie po rzucie rożnym. Dobitka Nikolova również niecelna.

• Macedonia nie rezygnuje. Wciąż marzy jej się choć honorowy gol. Teraz próbował Nikolov. Po jego strzale, golkiper Hiszpanii wybił na korner.

• Asensio ograł dwóch rywali, wbiegł w pole karne i uderzył na dalszy słupek. Nic dodać nic ująć. Nieczęsto ogląda się takich zawodników na stadionie Arki Gdynia.

• GOL! Marco Asensio na 4-0. Fantastyczny mecz piłkarza Realu Madryt.

• Szybki kontratak autorstwa Asensio zakończony dośrodkowaniem w pole karne. Piłka wybita lecz prosto pod nogi Sandro. Niecelny strzał.

• Macedonia krótkimi podaniami rozgrywa piłkę na połowę Hiszpanii. Długo utrzymuje się przy piłce, ale nie oddaje kolejnych strzałów.

• Hiszpania ma problemy z opuszczeniem własnej połowy. Ostatnie minuty spędziła broniąc się przed kolejnymi atakami Macedonii. Postawa Macedończyków naprawdę godna pochwały.

• Prawym skrzydłem ruszyła Macedonia. Szybki rajd i znalazła się pod linią końcową. Wrzutka zablokowana przez jednego z Hiszpanów.

• Macedonia mocno weszła w tę połowę. Szybko stworzyła sobie dwie okazje i oddała dwa niecelne strzały. Obrona Hiszpanii ma sporo problemów z szybkimi rywalami.

• Druga połowa rozpoczęta. Czy przyniesie kolejne gole?

• A Nikola Gjorgjev zastąpił Kire Markoskiego.

• Na drugą połowę nie wyszedł już Viktor Angelov. Zmienił go Elif Elmas.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Hiszpanie prowadzą 3-0. Nie można jednak ganić tutaj Macedończyków. Mimo niekorzystnego wyniku pokazują oni ogromną chęć gry dzięki czemu obserwujemy w Gdyni świetne spotkanie.

• Bez zagrożenia po stałym fragmencie gry w wykonaniu Macedonii. Z kontratakiem wybiegli Hiszpanie.

• Teraz szczęścia próbował Radeski. Ostatnie minuty bardzo dobre w wykonaniu Macedonii. Za moment zobaczymy jeszcze korner.

• Fajny strzał Demirego, lecz tym razem na posterunku stał golkiper Hiszpanii. Macedonia wciąż w ataku, a Hiszpania ma spore problemy w defensywie.

• Piłka spoczęła w siatce Hiszpanii, lecz bramka nie została uznana. Świetne uderzenie jednego z Macedończyków, ale arbiter dopatrzył się faulu na Suarezie.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego odczytane przez Macedończyków. Tym razem golkiper nie musiał interweniować.

• Sandro czaił się w polu karnym co zauważył Deulofeu. Dośrodkował w jego kierunku, jednak na drodze stanął piłce jeden z rywali. Będzie korner.

• Stały fragment gry nie przyniósł co prawda strzału na bramkę Hiszpanii, lecz Macedonia długo utrzymywała się z piłka na jej połowie. Długo budowała atak, wymieniając podania. Bez wymiernego efektu.

• Bardhi dryblingiem wyminął rywali i zdecydował się na uderzenie zza pola karnego. Wywalczył korner.

• Macedończycy chwilę utrzymywali się przy piłce, ale to Hiszpanie stworzyli sobie kolejną szansę. Gaya szybko skrzydłem i podanie do Suareza. Ten jednak trochę się pogubił i tym razem bez strzału.

• GOL! Gerard Deulofeu pewnie zamienił jedenastkę na kolejne trafienie. W Gdyni już 3-0/

• Wróciliśmy do gry, a Hiszpanie do prowadzenia piłki. Wymiana podań i znaleźli się w polu karnym Macedonii. Gaya faulowany w jedenastce przez Bejtulaia i będzie jedenastka!

• Problemy ze zdrowiem miał najpierw Radeski, potem Demiri. Ostatnie minuty to krótkie przerwy w grze.

• Strzał Saula po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nie mógł zagrozić bramce Macedonii. Okazał się bowiem niecelnym.

• Świetna interwencja Aleksovskiego, który przeniósł piłkę nad poprzeczką po strzale Asensio. Uderzenie pomocnika Hiszpanii jednak po błędzie golkipera, który wręcz podał mu pilkę po dośrodkowaniu Gayi.

• Strzał Demiriego daleko od bramki. Niemniej jednak Macedonia wciąż pozostaje w natarciu, a defensorzy Hiszpanii maja ze swoimi rywalami coraz większe problemy.

• Po szybkim kontrataku Macedończycy wywalczyli korner. Uderzenie na bramkę Velkoskiego po fajnym dośrodkowaniu pod bramkę wyłapane przez bramkarza Hiszpanii.

• Hiszpanie przerzutami z jednej strony na drugą zmusili rywali do biegania. Akcję zakończyli strzałem, ale tym razem nie zdołali zamienić go na gola.

• Bardi uderzył zza pola karnego prosto w światło bramki. To wciąż za mało żeby zaskoczyć bramkarza Hiszpanii.

• Zbyt mocne dośrodkowanie Bejtulaia w pole karne i golkiper Hiszpanii bez problemu przejął piłkę

• Macedonia, mimo że przegrywa już 0-2, nadal stara się grać w piłkę Dobrze wygląda współpraca Bejtulai'a z Radeskim. Prawą stroną znaleźli się pod polem karnym. Bez celnego strzału.

• Deulofeu dał się złapać na pozycji spalonej odbierając piłkę na prawym skrzydle.

• Rzut rożny dla Hiszpanii krótko rozegrany. Strata Deulodeu i Macedonia przejęła piłkę. Nie udało się wyjść z kontratakiem.

• Asensio sam postanowił popędzić środkiem boiska. Wyminął kilku rywali i zdecydował się na strzał. Golkiper Macedonii na korner.

• Świetna dwójkowa akcja Sandro z Deulofeu. Znaleźli się w polu karnym przed praktycznie stuprocentową sytuacją. Tym razem Macedończykom udało się powstrzymać atak i w konsekwencji wybili piłkę na byle dalej od bramki. Piłka trafiła do rywali. Strzał Asensio z dystansu i już mamy 2-0.

• GOL! Marco Asensio i golkiper Macedonii nawet nie ruszył się w kierunku piłki.

• Macedonia od jakiegoś czasu wymieniała piłkę między sobą na własnej połowie. Dłuższe podanie na prawą stronę okazało się zbyt długie i futbolówka wyleciała za linię końcową. Tym samym przejeli ją Hiszpanie.

• Idealna szansa Angelova na wyrównanie. Otrzymał piłkę od Radeskiego, który na linii pola karnego świetnie przyjął sobie piłkę po dośrodkowaniu z lewej strony. Strzał niecelny. Macedonia nie zamierza się jednak poddawać.

• Hiszpanie starają się iść za ciosem. Na prawej stronie bryluje Deulofeu. Szybko popędził z piłka skrzydłem, lecz tym razem jego wrzutka zablokowana.

• Całą akcję rozpoczął Asensio, który posłał piłkę na lewe skrzydło do czającego się tam Gayi. Ten idealnie dośrodkował w pole karne w kierunku Nigueza. Piłkarz Atletico dobrze złożył się do strzału, by uderzyć w środek bramki. To wystarczyło.

• GOL! Pierwsza bardziej dynamiczna akcja Hiszpanii i mamy trafienie. Saul Niguez na 1-0!

• Gaya ruszył skrzydłem do przodu, by dośrodkować w pole karne. Tam do piłki dochodził Asensio, lecz tym razem nie udało się uderzyć na bramkę Macedonii.

• I kolejny strzał na bramkę Hiszpanii. Niecelny, ale statystyki Macedończyków prezentują się naprawdę dobrze. Radeski z dystansu nad poprzeczką.

• Swobodnie operują piłka Macedończycy. Nie boja się grać, odważnie wchodzą na połowę przeciwnika. Strzał Nikolova z dystansu ponownie obok bramki.

• Hiszpanie szybko próbowali odpowiedzieć. Szybka akcja Saula. Pomocnik Atletico zdecydował się wykańczać sam. Strzał z dystansu wybronił golkiper Macedonii.

• Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego w wykonaniu Macedonii i mamy pierwszy strzał na bramkę. Niecelnie uderzał jednak Velkoski.

• Druga minuta meczu i żółta kartka dla stopera Hiszpanii. Jorge Mere musi już uważać.

• Hiszpanie dłuższą chwilę wymieniali podania na własnej połowie. Nie mogli dostać się na część rywali. Strata piłki i mogło zrobić się groźnie. Angelov na spalonym.

• I ruszyli. Od środka rozpoczęła drużyna Hiszpanii.

• Wszelkie formalności dopełnione. Były już okolicznościowe zdjęcia, losowanie stron czy przywitanie. Czas na pierwszy gwizdek.

• Za nami hymnu obu drużyn. Do rozpoczęcia pozostała dosłownie chwila.

• Piłkarze obu zespołów już na murawie stadionu w Gdyni. Wszyscy witani przez licznie zgromadzonych kibiców.

• Hiszpanie już czterokrotnie sięgali po tytuł mistrza Europy do lat 21. Czy dzisiaj postawią pierwszy krok ku kolejnemu trofeum? Na razie podopieczni Alberta Celadesa spędzają ostatnie chwile w szatni. Za chwilę ruszą na murawę

• Macedonia nazywana jest kopciuszkiem na tym turnieju. To pierwszy raz kiedy zawodnicy tego kraju wystąpią na mistrzostwach Europy do lat 21. Sam awans do finałów jest więc dla nich dużym sukcesem. Nie zamierzają się jednak teraz poddać. Podopieczni Blagoja Milevskiego chcą sprawić niespodziankę i w każdym spotkaniu będą starali się urwać punkty nieco lepiej prezentującym się na papierze rywalom.

• W pierwszym dzisiejszym spotkaniu Portugalia pokonała w Bydgoszczy Serbów 2-0. Nie było to jednak jednostronne spotkanie. Serbowie momentami przeważali, jednak koniec końców nie zdobyli nawet punktu. Podopieczni Rui Jorge'a natomiast nieco przybliżyli się do awansu. Kto o 20.45 pójdzie w ich ślady?

• Aby to zrobić reprezentacja Hiszpanii po prostu musi zwyciężyć. Nowa formuła mistrzostw, w której możemy oglądać dwunastu, a nie ośmiu finalistów, sprawia, że tutaj nie można się potknąć. Pewny wyjścia z grupy jest jedynie jej zwycięzca. Wiktoria w grupie B nie będzie jednak prosta. Oprócz Macedonii, Hiszpanie muszą wygrać z Serbią oraz Portugalią.

• Tutaj w Gdyni zobaczymy jedne z największych gwiazd "polskiego" turnieju. Hiszpania przyjechała do naszego kraju mając w szeregach Hectora Bellerina (Arsenal), Jose Gayę (Valencia) czy Marco Asensio (Real Madryt). Największym nazwiskiem wydaje się być jednak grający na co dzień w Atletico Madryt Saul Niguez. Przed rokiem otarł się o kadrę udającą się do Francji, a teraz chce poprowadzić drużynę u-21 ku złotemu medalowi. Czy osiągnie sukces?

• Już za nieco mniej niż godzinę, punktualnie o 20.45 pierwszy gwizdek w Gdyni. Tutaj młodzieżowe mistrzostwa Europy rozpoczną się dla Macedonii oraz jednego z faworytów na zwycięstwo w turnieju - reprezentacji Hiszpanii. Podopieczni Alberta Celadesa przyjechali do Polski w mocnym składzie i tylko w jednym celu. Z naszego kraju chcą wyjechać ze złotymi medalami na szyjach. Czy osiągną sukces?

Bartosz Głąb

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Hiszpania U-21 - Macedonia U-21 LIVE! "La Roja" kontra kopciuszek

Hiszpania U-21 - Macedonia U-21 LIVE! "La Roja" kontra kopciuszek ©AFP/East News

Euro U-21 2017. W drugim meczu grupy B Młodzieżowych Mistrzostw Europy U21 jeden z największych faworytów turnieju, czyli reprezentacja Hiszpanii późnym wieczorem podejmie w Gdyni na stadionie Arki reprezentację Macedonii. "La Roja" jest zdecydowanym faworytem tego starcia, ale jak pokazały wczorajsze spotkania, na tym turnieju nie zawsze wygrywają faworyci.

Mecz Hiszpania U21 - Macedonia U21 ONLINE

Dzisiaj startuje rywalizacja w grupie B, gdzie oprócz Hiszpanii jeszcze Portugalia ma ogromne aspiracje do zdobycia medalu Młodzieżowych Mistrzostw Europy. Hiszpanie posiadają najwyżej wyceniany zespół z pośród wszystkich uczestników turnieju, wartość podstawowej jedenastki "La Roja opiewa w okolicach 187 mln.
    euro, a najdrożej wyceniany jest Saul Niguez z Atletico Madryt, który przez rynek europejski wyceniany jest na aż 40 mln. euro. Po drugiej stronie jest Macedonia, bo jej jedenastka wyceniana jest zaledwie 4,5 mln. euro, co daje im najniższe miejsce w tej klasyfikacji.

Reprezentacja Hiszpanii dość nieoczekiwanie dopiero po barażach z Austrią awansowała do turnieju głównego Młodzieżowych Mistrzostw Europy, w których dwukrotnie zremisowali z Austriakami. O awansie przesądziła jedna bramka strzelona na wyjeździe przez Hiszpanię. Macedonia natomiast również nieoczekiwanie, ale wygrała swoją grupę, w której wyprzedziła między innymi Francję, której młode pokolenie piłkarzy jest naprawdę imponujące. O sile Macedonii stanowi kolektyw i waleczność i sumienne realizowanie założeń taktycznych.

Sonda

Euro U-21: Kto wygra mecz Hiszpania - Macedonia?

PRZEWIDYWANE SKŁADY

Hiszpania U21: Arrizabalanga - Gaya, Vallejo, Mere, Bellerin - Asensio, Llorente, Denis Suarez, Saul Niguez, Deulofeu - Williams.

Macedonia U21: Aleksovski - Demiri, Velkovski, Zajkov, Bejtulai - Markoski, Nikolov, Babunski, Bardi, Radeski - Angelov.

FORMA W OSTATNICH MECZACH

Hiszpania U21
    Włochy U21 - Hiszpania U21 1:2 (Mecz Towarzyski)
    Hiszpania U21 - Dania U21 3:1 (Mecz Towarzyski)
    Hiszpania U21 - Austria U21 0:0 (Baraże Mistrzostw Europy U21)
    Austria U21 - Hiszpania U21 1:1 (Baraże Mistrzostw Europy U21)
    Hiszpania U21 - Estonia U21 5:0 (Eliminacje Mistrzostw Europy U21)

Macedonia U21
    Macedonia U21 - Bułgaria U21 1:0 (Mecz Towarzyski)
    Macedonia U21 - Czarnogóra U21 2:0 (Mecz Towarzyski)
    Macedonia U21 - Szkocja U21 2:0 (Eliminacje Mistrzostw Europy U21)
    Macedonia U21 - Irlandia Północna U21 2:0 (Eliminacje Mistrzostw Europy U21)
    Szkocja U21 - Macedonia U21 0:1 (Eliminacje Mistrzostw Europy U21)

SĘDZIA

Harald Lechner (Austria) - międzynarodowy arbiter sędziujący na co dzień spotkania austriackiej Bundesligi. W tym roku sędziował jeden mecz eliminacji Mistrzostw Świata pomiędzy Szwecją, a Białorusią zakończony zwycięstwem Szwecji 4:0 i spotkanie towarzyskie Holandii z Wybrzeżem Kości Słoniowej zakończone triumfem "Oranje" aż 5:0.W tym sezonie austriacki sędzia pokazał siedem czerwonych kartek.

Hiszpania U21 - Macedonia U21 TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo z meczu Grupy B Młodzieżowych Mistrzostw Europy U21 przeprowadzi od 20:35 Polsat Sport Extra HD. Spotkanie prosto ze stadionu w Gdyni skomentują Cezary Kowalski i Czesław Michniewicz. Relacja LIVE w GOL24.pl!