Zwycięstwo zapisali, na kolana nie powalili. Polska - San Marino 5:0 [ZDJĘCIA]

Reprezentacja Polski wygrała na Stadionie Narodowym z ekipą San Marino 5:0. Styl, w jakim dokonali tego zawodnicy Waldemara Fornalika, na kolana jednak nie powalił.

Już na początku meczu dało się wyczuć w poczynaniach naszych piłkarzy pewną nerwowość. Polacy za wszelką cenę starali się strzelić pierwszą bramkę. Ta sztuka udała im się jednak dopiero w 21. minucie. Bramka padła z… rzutu karnego. Niemoc strzelecką naszej kadry przełamał Robert Lewandowski.

Niestety, Polacy w pierwszej połowie, podobnie zresztą jak w cały meczu, nie zachwycili. W tej części gry trafienie dla biało-czerwonych zaliczył jeszcze Łukasz Piszczek.

W drugiej połowie nasi reprezentanci zdołali co prawda strzelić rywalowi jeszcze trzy bramki, jednak swoją grą absolutnie nie porywali.

Polska - San Marino 5:0 (2:0)

1:0 - Robert Lewandowski (k.) 21'
2:0 - Łukasz Piszczek 27'
3:0 - Robert Lewandowski (k.) 50'
4:0 - Łukasz Teodorczyk 61'
5:0 - Jakub Kosecki 90 +2'