Zwycięski sparing Arki

Piotr Wiśniewski
Tomasz Bołt
W ostatnim sparingu przed zgrupowaniem w Turcji żółto-niebiescy pokonali wicelidera III ligi pomorsko-zachodniopomorskiej - zespół Orkana Rumia 2:0. Arka mogła ten mecz wygrać wyżej, ale w 77. minucie Charles Nwaogu nie wykorzystał rzutu karnego. W pierwszej połowie w linii ataku zagrał testowany w Gdyni Ukrainiec - Andrej Ljasjuk.

Arka Gdynia - Orkan Rumia 2:0 (1:0)
Bramka: 1:0 - Brodziński (21), 2:0 - Tomasik (90-karny).

Arka (I połowa): Żukowski (30' Szromnik) - Radosavljevic, Benevente, Brodziński, Tomasik - Kowalski, Kasperkiewicz, Nakano, Jędrzejowski , Flis, Lyasyuk.

Arka (II połowa): Szromnik (61' Szlaga) - Brodziński, Jarun, Kostuch, Michalak - Tomasik, Radosavljevic, Flis (61' Pruchnik), Jędrzejowski - Słowiński, Nwaogu.

Orkan: Biecke (46' Gawlus), Wasielewski, Poznański, Prinz, Dirda, Pionk, Danilczyk, Szweda, (19' Drzymała) Ziemak (46' Klawikowski), Włodarczewski (46' Kazubowski), Siemaszko.