sportowy24
  Zumba, spinning, animacje dla dzieci. Spędź aktywnie...

  Zumba, spinning, animacje dla dzieci. Spędź aktywnie najbliższe dni w Gdańsku!

  Józef Pieczyński

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Zdjęcie ilustracyjne

  Zdjęcie ilustracyjne

  Gdański Ośrodek Sportu zaprasza wszystkich fanów ruchu dla zdrowia i gorących tanecznych rytmów, a w szczególności aktywne gdańszczanki na imprezę sportowo-rekreacyjną. Tradycyjnie już, nudzić nie będzie się można także w Gdyni.
  Zdjęcie ilustracyjne

  Zdjęcie ilustracyjne

  Gdańska impreza zaplanowana została w niedzielę na sztucznej murawie kompleksu sportowego przy ul. Meissnera 5 na Zaspie. Odbędzie się tam wspólny, otwarty trening. Uczestnicy mogą liczyć na atrakcyjny program zajęć dla każdego: seniorów, dzieci oraz taneczny finał z Zumba Fitness. Udział w tej imprezie jest bezpłatny.

  Pierwszym punktem programu na scenie głównej będzie trening aktywizujący, który o godz. 12 rozpocznie Łukasz Marszałkowski (Get-Active). O godz. 13 Adam Zagórski z Run Beach Morning przedstawi wszystkim zebranym jak zacząć bieganie.

  O godz. 14 organizatorzy proponują blok przeznaczony dla seniorów. Łukasz Marszałkowski przez 30 minut, a przez kolejne 30 minut Anna Cegłowska (Z-Dance), która mocno stawia na zumbę.

  Najmłodsi będą mogli poszaleć od godz. 15, kiedy to Paulina Górska i Misia Bohdan zapaszają na zajęcia pt. Zumba kids i aktywne dzieciaki.

  O godz. 16 rozpocznie się natomiast dwugodzinny blok zumby, który poprowadzą Anna Cegłowska, Z-Dance Team, Oktawian i trójmiejscy instruktorzy.

  Na dzieci tego dnia czekać będzie strefa animacji. Uczestnicy będą także mogli wspomóc Pomorskie Hospicjum dla Dzieci, fundację „Ja też” oraz gdańskie schronisko dla bezdomnych zwierząt „Promyk”.

  Tymczasem Gdyńskie Centrum Sportu tradycyjnie już zaprasza na zajęcia w ramach programu „Gdyńskie Poruszenie”. W czwartek o godz. 10, jak co tydzień w czwartki, odbędą się w sali fitness w hali lekkoatletycznej przy ul. Olimpijskiej 5 bezpłatne zajęcia „Mama, tata i ja”. Obejmują one m.in. naukę prawidłowego oddechu, trening mięśni dna miednicy, trening interwałowy i wzmacniający. Przeznaczone są dla rodziców z dzieckiem w wózku.

  W piątek w tym samym miejscu, ale o godz. 19, rozpoczną się zajęcia dla miłośników spinningu. Trenerzy nieustannie podkreślają, że dzięki profesjonalnym ćwiczeniom na rowerkach stacjonarnych można nie tylko zgubić zbędne kalorie, lecz także wzmocnić mięśnie całego ciała.

  W sobotę na zajęciach mile widziani są entuzjaści zumby. W sali fitness w gdyńskiej hali o godz. 9.30 zaczynają dzieci, a o 10.30 seniorzy. Tutaj trenerzy przekonują, że spalanie kalorii i uzupełnianie poziomu endorfin nigdy nie było tak przyjemne. Zumba pozytywnie wpływa także na poprawienie wydolności organizmu i pracę serca.

  Natomiast w niedzielę w ramach „Gdyńskiego Poruszenia” o godz. 13 w tej samej hali zajęcia sportowe dla osób niepełnosprawnych ruchowo, zarówno dzieci jak i dorosłych, poruszających się na wózkach i o kulach. Prowadzi je instruktorka Fundacji Aktywnej Rehabilitacji, od 10 lat po wypadku samochodowym poruszająca się na wózku inwalidzkim.

  Adam Kszczot: Żona przekonała mnie, żebym wziął udział w mistrzostwach świata


  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  WIDEO: Letnica 3.0. Obok stadionu zbudują oceanarium za 450 milionów! [materiał partnera]

  WIDEO: Letnica 3.0. Obok stadionu zbudują oceanarium za 450 milionów! [materiał partnera]

  POLECAMY:

  POLECAMY: "Sekrety gdyńskich kamienic" - do kupienia w naszej księgarni

  Program MiauCzat. Fit Lovers w nowym programie!

  Program MiauCzat. Fit Lovers w nowym programie!