Znamy finalistów! Głosowanie w etapie powiatowym zakończone

  Znamy finalistów! Głosowanie w etapie powiatowym zakończone

  Anna Kowalska

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Znamy finalistów! Głosowanie w etapie powiatowym zakończone
  1/22

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  Zakończył się pierwszy etap naszego plebiscytu. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach awansowali do wielkiego wojewódzkiego finału, gdzie do zdobycia jest jeszcze tytuł Osobowość Pomorza.
  Pomiędzy kandydatami trwa zacięta walka o głosy. Liderzy w poszczególnych kategoriach zmieniają się, choć są kandydaci, którzy prowadzą od samego początku. Wszystko jednak może się jeszcze zmienić, bo przed nami ostatnie, gorące godziny głosowania My dzisiaj prezentujemy liderów, którzy wczoraj o godz. 13 mieli największą liczbę głosów w skali województwa w poszczególnych kategoriach. Nic jednak nie jest jeszcze przesądzone. Walka trwa do końca.

  Przypomnijmy, że głosowanie rozpoczęło się 11 stycznia. Mieszkańcy naszego województwa oddają swoje głosy na osoby, które w 2018 roku wyróżniły się szczególnymi dokonaniami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla lokalnej społeczności. Głosowanie jest prowadzone w czterech kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna oraz biznes. Dzisiaj poznamy laureatów w Gdańsku, Gdyni, Sopocie Rumi oraz w powiatach województwa pomorskiego.

  To jednak nie koniec naszego plebiscytu. Laureaci w każdej kategorii, w każdym mieście i powiecie, zdobędą tytuły Osobowość Roku 2018 w swoim mieście lub powiecie. Dodatkowo wezmą udział w wojewódzkim finale, w którym w każdej kategorii plebiscytu zostaną przyznane tytuły Osobowość Pomorza 2018. Awansując do finału laureaci z miast i powiatów zachowają zdobyte głosy.

  Głosowanie w finale rozpocznie się już w najbliższy piątek, 15 lutego i potrwa do wtorku, 26 lutego do godz. 21. Na zwycięzców czekać będą dodatkowe statuetki oraz nagrody. W marcu odbędzie się finałowa gala plebiscytu Osobowość Roku 2018, a w kwietniu ukaże się specjalny dodatek, w którym zaprezentujemy wszystkich laureatów.

  Zobaczy listy nominowanych w powiatach
  Wybierz kategorię - KLIKNIJ i GŁOSUJ:

  Kultura
  Działalność społeczna i charytatywna
  Samorządność i społeczność lokalna
  Biznes


  To oni do tej pory nazbierali najwięcej Waszych głosów i mają szanse powalczyć w finale o zwycięstwo!
  Zobaczcie i zagłosujcie! Wszystko może się jeszcze zmienić.

  Zobacz galerię

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo