Zmiany w rejonie skrzyżowania ulicy Bulońskiej z ulicą Myśliwską. Wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu

waZaktualizowano 
We wtorek, 30 lipca planowane jest wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu w rejonie ul. Myśliwskiej w Gdańsku. Wprowadzona zmiana ma na celu zakończenie prac związanych z włączeniem nowej trasy w istniejący układ drogowy.

Ruch samochodowy z ulicy Myśliwskiej, na wysokości skrzyżowania z ul. Bulońską, przekierowany zostanie na nowo wybudowany układ drogowy Nowej Bulońskiej Północnej. Wprowadzona zmiana ma na celu zakończenie prac związanych z włączeniem nowej trasy w istniejący układ drogowy.

Ruch samochodów
Zamknięty dla ruchu zostanie przejazd przez skrzyżowanie ul. Bulońskiej i Myśliwskiej. Przejazd w kierunku Jasienia odbywać się będzie nowym układem drogowym tj. ulicą Nową Bulońską i Nową Wołkowyską w kierunku ronda przy ul. Wołkowyskiej i Myśliwskiej.

Czytaj także

Od ronda Myśliwska/Wołkowyska do wysokości ul. Powstania Listopadowego ul. Myśliwska pozostanie dwukierunkowa. W kierunku centrum od ronda Myśliwska/ Wołkowyska pojedziemy przez ul. Nową Wołkowyską i Nową Bulońską. Dodatkowo otwarty zostanie przejazd z ul. Myśliwskiej w kierunku ul. Piekarniczej.

Zmiana przystanków autobusowych
Przystanek autobusowy Wołkowyska 01 (w kierunku Gdańska) będzie przeniesiony na ul. Nową Wołkowyską. Przystanek autobusowy Wołkowyska 02 (w kierunku Jasienia) będzie przesunięty o ok. 50 m w kierunku Jasienia. Ruch pieszy obowiązywać będzie bez zmian, po istniejących ciągach pieszych. Terminy mogą ulec zmianie ze względu na warunki atmosferyczne. O wszelkich zmianach będziemy informować z wyprzedzeniem.

Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu związane jest z kolejnym etapem budowy linii tramwajowej Nowej Bulońskiej Północnej. Inwestycja jest częścią opracowanego przez władze miasta Strategicznego Programu Rozwojowego dzielnicy Południe na lata 2014-2020.

Na budowanej trasie Nowa Bulońska Północna w Gdańsku powstaj...

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie