Zmiany w organizacji ruchu na al. Grunwaldzkiej w Gdańsku od...

  Zmiany w organizacji ruchu na al. Grunwaldzkiej w Gdańsku od czwartku 02.08.2018. Wyłączenie jednego pasa. Objazd do ul. Piastowskiej [mapa]

  (KGK)

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Remont alei Grunwaldzkiej w Gdańsku potrwa do końca wakacji 2018
  1/4

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Karolina Misztal

  Zmiana organizacji ruchu na al. Grunwaldzkiej w Gdańsku. W związku z postępem prac przy modernizacji al. Grunwaldzkiej w Gdańsku, na odcinku od ul. Opackiej do PKM/ul. Abrahama, od najbliższego czwartku, 2 sierpnia 2018 r. w godzinach porannych, planowane jest wyłączenie z ruchu skrajnego, lewego pasa jezdni od ul. Opackiej do PKM/ul. Abrahama.
  Ruch będzie się odbywać po dwóch pasach (prawym i środkowym). W związku z zamknięciem lewego pasa, zamknięty zostanie bezpośredni zjazd z al. Grunwaldzkiej w ul. Piastowską oraz pasy do zawracania: przed skrzyżowaniem z ul. Derdowskiego i ul. Kołobrzeską.

  Remont al. Grunwaldzkiej. Objazd do ul. Piastowskiej


  Objazd do ul. Piastowskiej poprowadzony zostanie przez ul. Pomorską. Przystanek autobusowy zlokalizowany na wysokości hali Olivii zostanie przesunięty o około 150 m w kierunku Olivia Buisness Center. Relacje piesze zostaną zachowane.

  Taka organizacja ruchu potrwa ok. 2 tygodnie.  Remont al. Grunwaldzkiej w Gdańsku


  Tegoroczna realizacja remontu al. Grunwaldzkiej obejmuje odcinek o długości ok. 1,9 km i kosztuje 10,7 mln zł. Modernizacja prowadzona jest na trzech odcinkach Grunwaldzkiej wraz ze zjazdami w obrębie pasa drogowego.

  Wykonawcą robót jest Firma Budowlano-Drogowa MTM S.A. Przebudowa obejmuje modernizację nawierzchni wraz z remontem kanalizacji deszczowej, krawężników zatok autobusowych oraz budowę i odtworzenie istniejącej opaski wzdłuż Grunwaldzkiej. Prace potrwają do końca wakacji.

  Zobacz też: Skrót najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia na Pomorzu
  POLECAMY POMORSKIE MOTOFAKTY.PL:


  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  WARTO WIEDZIEĆ

  PRZEPISY

  PORADY