Zdjęcia do kalendarza - znamy laureatów w naszym regionie. Teraz pora na wielki ogólnopolski finał!

Akcja specjalna Kalendarz 2022
Udostępnij:
W wojewódzkim finale naszego konkursu fotograficznego zostały wybrane zdjęcia, które trafią na strony kalendarza. Ich autorzy awansowali także do ogólnopolskiego finału konkursu, w którym główną nagrodą będzie samochód. Dodatkowo trzech autorów zdjęć zdobyło vouchery na sprzęt elektroniczny o wartości 1500 zł, 1000 zł oraz 500 zł.
KLIKNIJ i głosuj
w ogólnopolskim finale

___________________

KLIKNIJ i zobacz wyniki
w wojewódzkim finale

___________________

Do wojewódzkiego finału awansowali autorzy zdjęć, którzy zdobyli najwięcej głosów w pierwszym etapie konkursu prowadzonym osobno w miastach i powiatach.

KLIKNIJ i zobacz wyniki
pierwszego etapu

___________________

Dziś fotografia towarzyszy nam na każdym kroku. Na zdjęciach i filmach uwieczniamy nie tylko miejsca, które odwiedzamy w czasie wakacji i rodzinne uroczystości, ale po prostu wszystko, co nas zachwyca i co chcemy pokazać innym np. dzieląc się zdjęciem w mediach społecznościowych. Dziś aparat fotograficzny - często robiący dobrej jakości zdjęcia, znajduje się w naszym smartfonie.

Lecz dla wielu z nas fotografia to wciąż coś więcej - pasja i hobby, które czasem mogą stać się dodatkowym zajęciem lub nawet źródłem utrzymania.

Dziś wszystkich, którzy lubią robić zdjęcia, zarówno amatorów, jaki i miłośników i mistrzów fotografii, zapraszamy do wspólnego stworzenia wyjątkowego kalendarza na 2022 rok. Jego strony ozdobią kadry wykonane przez naszych Czytelników.

Zdjęcie Twojego autorstwa
w kalendarzu na nowy rok

To będzie wyjątkowy kalendarz - limitowana edycja wydrukowana w dużym formacie i dobrej jakości. Będzie w nim czytelne kalendarium, ale najważniejsze będą oczywiście zdjęcia profesjonalnie przygotowane do druku i oczywiście podpisane imieniem i nazwiskiem autora. Kalendarz będzie dostępny w okresie noworocznym i prezentowany w drukowanym wydaniu gazety, w naszym serwisie a także na Facebook'u.

Autorów zdjęć do kalendarza
wybiorą nasi Czytelnicy

O tym, czyje zdjęcia trafią do kalendarza i kto zdobędzie nagrody zdecydują nasi Czytelnicy oddając swoje głosy. Laureaci zostaną wybrani najpierw osobno w każdym mieście i powiecie. Osoby, które zdobędą najwięcej głosów, otrzymają dyplomy, a ich zdjęcia ukażą się w specjalnym dodatku do „Dziennika Bałtyckiego" i "Głosu Pomorza".

Zwycięzcy pierwszego etapu konkursu z miast i powiatów awansują także do wojewódzkiego finału konkursu. W nim zostaną wybrani laureaci, których zdjęcia ozdobią strony kalendarza na 2022 rok. Na jego strony trafią fotografie autorstwa trzynastu osób, które w wojewódzkim finale zdobędą najwięcej głosów. Fotografia osoby, która zdobędzie najwięcej głosów w regionie ozdobi okładkę kalendarza, a zdjęcia dwunastu kolejnych autorów trafią na strony z kalendarium na 2022 rok.

Wszyscy autorzy fotografii wybranych do kalendarza, czyli trzynastu osób, które w regionalnym finale akcji zdobędą najwięcej głosów, awansują do ogólnopolskiego finału, w którym wezmą udział razem z laureatami z innych województw. W finałowym głosowaniu zostanie wybrany zwycięzca, który zdobędzie główną nagrodę - samochód KIA Picanto.

Ważne terminy
 • Głosowanie w pierwszym, powiatowym etapie akcji rozpocznie się w poniedziałek, 27 września i będzie trwać do wtorku, 26 października do godz. 21:00.
 • Zwycięzcy z powiatów awansują do wojewódzkiego finału, który rozpoczną się we wtorek, 2 listopada i będą trwać do środy, 10 listopada do godz. 21:00.
 • Trzynaście osób spośród uczestników finału wojewódzkiego, awansuje do ogólnopolskiego finału akcji, który rozpocznie się w poniedziałek, 15 listopada i potrwa do środy, 24 listopada.
Czekają nagrody

Osoby, które w pierwszym, powiatowym etapie głosowania otrzymają najwięcej głosów w mieście lub powiecie, zdobędą:

 • dyplom potwierdzający zwycięstwo w konkursie w mieście lub powiecie
 • publikację wybranego zdjęcia w specjalnym dodatku do „Dziennika Bałtyckiego" i "Głosu Pomorza", w którym zostaną zaprezentowani laureaci naszej akcji z każdego miasta i powiatu
 • awans do finału wojewódzkiego z zachowaniem zdobytych głosów

Trzynaście osób, które w wojewódzkim finale zdobędą najwięcej głosów zostanie laureatami konkursu. Zdjęcia ich autorstwa ukażą się na stronach kalendarza na 2022 rok. Laureaci awansują także do ogólnopolskiego finału konkursu.

Dodatkowo osoba, która otrzyma najwięcej głosów w finale zdobędzie:

 • dyplom potwierdzający zwycięstwo w konkursie w województwie
 • publikację wybranego zdjęcia na okładce kalendarza na 2022 rok
 • publikację wybranego zdjęcia na okładce specjalnego dodatku do „Dziennika Bałtyckiego" i "Głosu Pomorza", w którym zostaną zaprezentowani laureaci naszej akcji
 • prezentację w specjalnym dodatku do gazety
 • voucher o wartości 1500 złotych na zakup sprzętu elektronicznego

Osoby, które zajmą drugie i trzecie miejsca w wojewódzkim finale otrzymają vouchery na zakup sprzętu elektronicznego o wartości 1000 złotych i 500 złotych za zajęcie odpowiednio drugiego i trzeciego miejsca.

Główną nagrodą dla osoby, która w ogólnopolskim finale akcji zdobędzie najwięcej głosów będzie samochód - KIA Picanto.

Ponadto dziewięć osób, która zajmą miejsca od 2. do 10. w ogólnopolskim finale otrzyma dwuosobowe zaproszenia na czterodniowy pobyt w luksusowym hotelu SPA.

__________

Informacji o akcji udziela:
Filip Konieczny
tel. 502 499 735
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: [email protected]

Regulamin plebiscytu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Przejdź na stronę główną Dziennik Bałtycki