Zawodnicy ze Skorzewa w znakomitej formie

Ostatnie kilka dni kolejna dawka sukcesów w wykonaniu zawodników UKS Olimpijczyk Skorzewo.

Czołowa zawodniczka klubu, Monika Czapiewska ustanowiła swój nowy rekord życiowy na dystansie 3000 m. podczas Memoriału Józefa Żylewicza w Gdańsku. Dystans 3 km pokonała w czasie 9:59.21 s. Z kolei Kamil Wołoszyk zanotował dobry występ podczas Elemental Tri Series Triathlon w Augustowie. Na dystansie olimpijskim zajął 5 pozycję w klasyfikacji Open, a 1 miejsce w kategorii wiekowej 18-25 lat. Dodajmy, że 1500 m przepłynął z 39 czasem, 40 km trasę pokonał z 13 wynikiem. Natomiast w biegu na 10 km był bezkonkurencyjny. Dodajmy też, że w Olimpiadzie Lekkoatletycznej w Cetniewie Amelia Pobłocka zdobyła brąz na 300 m., a Maciej Wica zajął 7 pozycję.