Zawodnicy UKS Manta zdobyli trzynaście medali

(EDA)
W generalnej klasyfikacji najlepszym zawodnikiem całych zawodów został Marcin Łukowicz zdobywając 2993 pkt

W Olecku odbyła się II runda Klubowego Pucharu Polski w pływaniu w płetwach. W zawodach brało udział 136 zawodników z całej Polski.

UKS Manta Kościerzyna reprezentowało tylko 6 zawodników, którzy zdobyli łącznie 13 medali i uplasowali się na 5 miejscu na 11 klubów. Medale zdobyli:

3 złote i 1 srebrny ustanawiając ponownie 2 rekordy Polski - Marcin Łukowicz Gimnazjum Montessori,

2 srebrne i 2 brązowe - Julia Greń ZSP nr 3 w Kościerzynie,

1 złoty, srebrny i brązowy - Neli Wanta ZSP nr 1 w Kościerzynie

1 srebrny medal Julia Kiedrowska ZSP nr 1 w Kościerzynie

1 brązowy medal Damian Kutela ZSP nr 3 w Kościerzynie

W generalnej klasyfikacji najlepszym zawodnikiem całych zawodów został Marcin Łukowicz zdobywając 2993 pkt, na 3 miejscu w generalnej klasyfikacji w swoich kategoriach wiekowych uplasowały się Julia Greń zdobywając 2049 pkt i Neli Wanta 1723 pkt.