reklama

Zapisz się na subskrypcję wiadomości Dziennika Bałtyckiego przez WhatsApp!

RedakcjaZaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (3 zdjęcia)
Nie chcesz przegapić żadnej wiadomości z Trójmiasta i okolic? Używasz WhatsAppa, by komunikować się ze znajomymi? Zapisz się już dziś na Subskrypcję wiadomości Dziennika Bałtyckiego przez aplikację WhatsApp! Obejrzyj wideo, by zobaczyć, jakie to proste i otrzymuj codziennie najświeższe wiadomości!

Usługa Subskrypcja WhatsApp – oznacza usługę, w ramach której Operator za pomocą aplikacji Whatsapp dostarcza Użytkownikowi Usługi Subskrypcja WhatsApp krótkie wiadomości tekstowe zawierające informacje o najnowszych, wybranych przez Operatora artykułach, które ukazały się w Serwisie www.dziennikbaltycki.pl wraz z linkiem do tych artykułów.

WARUNKI KORZYSTANIA Z USŁUGI SUBSKRYPCJA WHATSAPP

1. Usługa Subskrypcja WhatsApp polega na dostarczaniu przez Operatora za pomocą aplikacji Whatsapp Użytkownikowi Usługi Subskrypcja Whatsapp krótkich wiadomości tekstowych zawierających informacje o najnowszych, wybranych przez Operatora artykułach, które ukazały się w Serwisie www.dziennikbaltycki.pl wraz z linkiem do tych artykułów.

2. W celu skorzystania z Usługi Subskrybcja WhatsApp Użytkownik powinien:
a) posiadać telefon komórkowy z kartą SIM jednego z operatorów telefonii komórkowej z zainstalowanym systemem Android, iOS, Windows Phone, Nokia S40, Nokia S60, BlackBerry,BlackBerry 10,
b) posiadać na swoim telefonie komórkowym, o którym mowa powyżej, zainstalowaną najnowszą wersję aplikacji Whatsapp, szczegółowo opisaną na stronie producenta tej aplikacji www.whatsapp.com/?l=pl,
c) zapoznać się szczegółowo z zasadami świadczenia Usługi Subskrypcja WhatsApp dostępnymi na stronie internetowej www.dziennikbaltycki.pl/whatsapp,
d) dodać do kontaktów na swoim telefonie komórkowym numer i opisać go jako „Dziennik Bałtycki”,
e) po wykonaniu czynności opisanej w punkcie powyżej, wysłać wiadomość SMS +48 502 499 808 o treści „ Imię, nr telefonu” ponosząc koszty zwykłej wiadomości SMS według cennika swojego operatora,
f) po wykonaniu czynności opisanej w punkcie powyżej, Użytkownik Usługi Subskrypcja WhatsApp otrzyma za pośrednictwem aplikacji Whatsapp wiadomość z linkiem do Regulaminu,
g) po zapoznaniu się z treścią przesłanej wiadomości i Regulaminu Użytkownik Usługi Subskrypcja WhatsApp w celu aktywacji Usługi Subskrypcja WhatsApp powinien wysłać za pomocą aplikacji Whatsapp na kontakt Dziennika Bałtyckiego wiadomość o treści „Akceptuję",
h) po otrzymaniu wiadomości o treści wskazanej w punkcie powyżej przez Operatora, Usługa Subskrypcja WhatsApp zostaje aktywowana.

3. Użytkownik Usługi Subskrypcja WhatsApp może w każdym czasie zrezygnować z Usługi Subskrypcja WhatsApp wysyłając na numer +48 502 499 808 wiadomość SMS o treści „REZYGNUJĘ”, ponosząc koszty zwykłej wiadomości SMS według cennika swojego operatora. Niezwłocznie po otrzymaniu takiej wiadomości, nie później jednak niż po upływie 7 dni, Operator zakończy świadczenie Usługi Subskrypcja WhatsApp i usunie numer telefonu Użytkownika Usługi Subskrypcja WhatsApp z bazy numerów Użytkowników Usługi Subskrypcja WhatsApp. Użytkownik Usługi Subskrypcja WhatsApp zostanie poinformowany o usunięciu jego numeru telefonu z bazy numerów Użytkowników Usługi Subskrypcja WhatsApp za pośrednictwem aplikacji Whatsapp, jeżeli Użytkownik Usługi będzie miał zainstalowaną taką usługę na telefonie.

4. Użytkownik Usługi Subskrypcja WhatsApp może w każdym czasie zrezygnować z Usługi Subskrypcja WhatsApp wysyłając oświadczenie o rezygnacji na piśmie na adres Operatora lub mailem na adres redakcja@prasa.gda.pl. Niezwłocznie po otrzymaniu takiej wiadomości, nie później jednak niż po upływie 7 dni, Operator zakończy świadczenie Usługi Subskrypcja WhatsApp i usunie numer telefonu Użytkownika Usługi Subskrypcja WhatsApp z bazy numerów Użytkowników Usługi Subskrypcja WhatsApp. Postanowienia ust. 3 powyżej stosuje się odpowiednio.

5. W przypadku Użytkownika Usługi Subskrypcja WhatsApp będącego konsumentem w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego zastosowanie mają również postanowienia art. VI ust. 12 – 17 Regulaminu.

6. Użytkownik Usługi Subskrypcja WhatsApp przyjmuje do wiadomości i wyraża zgodę na to, że w ramach Usługi Subskrypcja WhatsApp otrzymywać będzie za pośrednictwem aplikacji Whatsapp linki aktywne do artykułów w Serwisie www.dziennikbaltycki.pl, które to artykuły zawierać mogą reklamy zamieszczane przez Operatora lub osoby trzecie (w tym w postaci linków do stron osób trzecich). Zamieszczone w treści wiadomości linki aktywne stanowią dodatkową treść wiadomości, skorzystanie z tych linków jest całkowicie dobrowolne i uzależnione od woli Użytkownika Usługi Subskrypcja WhatsApp.

7. Użytkownik Usługi Subskrypcja WhatsApp przyjmuje do wiadomości i wyraża zgodę na to, że Operator nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu treści reklamowych znajdujących się w artykułach, o których mowa w punkcie powyżej, ani z tytułu treści stron internetowych osób trzecich, do których odsyłają linki zamieszczone w treści takich artykułów.

8. Użytkownik Usługi Subskrypcja WhatsApp przyjmuje do wiadomości i wyraża zgodę na to, że Operator nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu nieprawidłowego działania aplikacji Whatsapp, sieci GSM lub sieci internetowej wykorzystywanej do świadczenia Usługi Subskrypcja WhatsApp.

9. Korzystanie z Usługi Subskrypcja WhatsApp jest nieodpłatne, z wyjątkiem kosztów wysłania wiadomości SMS zgodnie z treścią niniejszego Załącznika do Regulaminu. Nie wykluczone jest jednak, że Użytkownik Usługi Subskrypcja WhatsApp zobowiązany będzie wnieść opłaty związane z korzystaniem z sieci GSM lub sieci Internet na rzecz swojego operatora tych usług.

10. W zakresie wyrażenia zgód na przetwarzanie danych osobowych Użytkownika Usługi Subskrypcja WhatsApp oraz polityki prywatności zastosowanie mają postanowienia zawarte w art. IV Regulaminu.

11. Reklamacje związane z funkcjonowaniem Usługi Subskrypcja WhatsApp należy zgłaszać na adres e-mail redakcja@prasa.gda.pl. Operator rozpatruje wszystkie reklamacje w terminie 30 dni.

12. Operator jest uprawniony do czasowej przerwy w udostępnianiu Usługi Subskrypcja WhatsApp z przyczyn technicznych. Operator dołoży najwyższej staranności, aby wskazane wyżej przerwy miały miejsce w godzinach nocnych i trwały możliwie najkrócej.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie