Zamieszkać na stoku, czyli nowe mieszkania w gdyńskim Zieleniszu

Materiał informacyjny Grupy Inwestycyjnej Hossa S.A.

Sokółka Zielenisz „Na Stoku” to nazwa nowej oferty mieszkaniowej Grupy Inwestycyjnej Hossa w gdyńskiej dzielnicy Chwarzno-Wiczlino. Do sprzedaży trafiły lokale w kameralnych, trzypiętrowych budynkach, które powstaną na nasłonecznionym stoku z widokiem na kompleks leśny i teren rekreacyjny.

Nowa zabudowa powstanie przy ul. Janki Bryla, w samym sercu wysoko ocenianej przez mieszkańców Sokółki Zielenisz. To kameralne osiedle o starannie zagospodarowanej przestrzeni, ujmujące estetycznymi elementami parkowej zieleni i małej architektury.

Unikalnym atutem budynków w tej ofercie będzie ich wyjątkowe położenie – na zboczu wzgórza, rozciągającego się nad terenem rekreacyjnym Zielona Dolina oraz zacisznym laskiem w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Dzięki temu przyszli mieszkańcy będą na co dzień cieszyć się malowniczymi widokami i bliskością przyrody, a równocześnie korzystać z typowo miejskich udogodnień, dostępnych w ramach osiedla, a także całej dzielnicy – mówi Justyna Glazar, Członek Zarządu Hossy.

Same budynki cechować się będą wysokim standardem wykończenia oraz ponadnormatywnymi przeszkleniami, zapewniającymi doskonałe nasłonecznienie wnętrz. W strukturze mieszkań dominują lokale 3- i 4-pokojowe o komfortowych metrażach. Na ostatnich kondygnacjach nasi architekci zaprojektowali 4-pokojowe mieszkania o powierzchniach przekraczających 90 mkw. Ich niewątpliwym atutem będą obszerne tarasy, z których rozpościerać się będzie panorama kompleksu leśnego i dzielnicy. Zakończenie realizacji nowych budynków Sokółki Zielenisz przy ul. Janki Bryla planujemy na styczeń 2023 r. – dodaje Justyna Glazar.

Sokółka Zielenisz „Na Stoku” to kolejny projekt Grupy Inwestycyjnej Hossy w Chwarznie-Wiczlinie. Dzięki licznym inwestycjom prowadzonym w duchu zrównoważonego rozwoju, ta najmłodsza część Gdyni stanowi dziś jedną z najwyżej ocenianych dzielnic miasta. Mieszkańcy szczególnie cenią tu sobie dobrosąsiedzką atmosferę, bliskość terenów zielonych umożliwiającą rekreację i uprawianie sportów na świeżym powietrzu, czystość, a także dostęp do placówek edukacyjnych, różnorodnych usług, miejsc spotkań i wszechstronnej infrastruktury miejskiej.

Dodaj ogłoszenie