Zakupy bez limitu osób. Gdzie kupować w trakcie lockdownu, by nie utknąć w kolejce?

Materiał informacyjny HOREX.PL
Trzecia fala koronawirusa zbiera tragiczne żniwo. Dynamiczny wzrost zakażeń i najnowsze dane epidemiczne nie pozostawiają wyboru i zmuszają rządzących do wprowadzania coraz bardziej rygorystycznych zasad bezpieczeństwa, które mają ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. Hasło #zostańwdomu znów wybrzmiewa coraz głośniej. Jak pogodzić je z potrzebą zaspokojenia bieżących potrzeb konsumpcyjnych? Postaw na najbezpieczniejszą formę zakupów, bez kolejek i uciążliwych limitów osób.

Pandemia COVID-19 zmieniła polski handel. Konsumenci, chcąc uchronić się przed zakażeniem, poszukiwali alternatywy dla tradycyjnych zakupów. Odpowiedzią na ich potrzeby okazały się być nowe technologie oraz internet, a przestrzeń e-commerce stała się najpopularniejszym kanałem transakcji w ostatnich miesiącach. W sieci Polacy realizują swoje potrzeby żywnościowe, elektroniczne czy kosmetyczne i to właśnie branża beauty online zanotowała największe wzrosty sprzedażowe w ostatnim roku.

Drogeria internetowa horex.pl jest wirtualną przestrzenią „all for beauty”, która od wybuchu pandemii dostosowuje się do zmieniających się potrzeb klientów, którzy od internetowych narzędzi i platform zakupowych oczekują intuicyjności oraz możliwości zrobienia bezproblemowych, wygodnych i przede wszystkim bezpiecznych zakupów – bez kolejek, limitu osób, do tego 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu.

Bezpieczne zakupy bez limitu osób zrobisz w drogerii internetowej horex.pl

Nowe obostrzenia a bezpieczne zakupy

Pod koniec marca spełnił się najczarniejszy scenariusz epidemiologów. Pandemia koronowirusa, pod osłoną trzeciej fali, doprowadziła polską służbę zdrowia do pracy na skraju wydolności i swoich możliwości. Teraz, jak nigdy wcześniej, apel o zbiorową odpowiedzialność zyskuje na znaczeniu. Tylko dzięki temu życie społeczne, zawodowe i prywatne, ma szansę powrócić do normalności.

Niestety, nowe obostrzenia sanitarne, oznaczają dla Polaków sporo wyrzeczeń oraz nerwów. Rząd zdecydował się m. in. na zawieszenie działalności salonów fryzjerskich i kosmetycznych, na zamknięcie wielkopowierzchniowych sklepów meblowych i budowlanych, a także wprowadzenie limitu osób w placówkach handlowych, co w okresie przedświątecznym jest szczególnie problemowe i oznacza tłumy kupujących ustawiających się w dużej kolejce przed wejściem do marketu.

Gotowe rozwiązania, które pozwolą uniknąć nerwów i koczowania w tłumnych kolejkach, proponuje rynek e-commerce. Konsument w dobie Covid-19, całkowicie zmienił swoje nawyki i zwyczaje zakupowe, dostosowując się tym samym do nowej rzeczywistości. Wydarzenia ostatniego roku, całkowicie przewartościowały sposób funkcjonowania gospodarek na całym świecie. Wiele spraw życia codziennego, w tym przede wszystkim zakupy, przeniosły się do świata wirtualnego, który utożsamiany jest głównie z bezpieczeństwem usług.

Drogeria-online-horex-pl

Radykalne ograniczenia aktywności społecznej, która objawia się w izolacji i zredukowaniu mobilności, nie zmieniły podejścia do kwestii higieny oraz pielęgnacji. Wręcz przeciwnie. Potrzeba dbania o siebie i swoje zdrowie zyskała na znaczeniu, dając namiastkę normalności sprzed wybuchu pandemii.

Zamknięcie salonów kosmetycznych oraz fryzjerskich, a także wprowadzenie limitów osób mogących jednocześnie przebywać w placówkach handlowych, spowodowały, że wiele osób tradycyjną formę zakupów zastąpiło kanałem online. Zamiast wizyty w lokalnej drogerii, decydujemy się na transakcję internetową, która wygodny sposób realizuje zakup z domu i do domu.

Wiele kobiet, w obliczu ryzyka zakażenia koronawirusem, zdecydowało się na samodzielną pielęgnację w domowym zaciszu. W koszykach zakupowych Polek i Polaków najczęściej pojawiały się kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów, które pozwalają obejść się przez dłuższy czas bez fryzjera, a także kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała oraz produkty do stylizacji paznokci, które wyeliminowały potrzebę wizyty w salonie kosmetycznym.

Drogeria internetowa: zakupy bez kolejek i limitu osób

Bezpieczeństwo zakupów, komfort i wygoda, a także dostępność do nieograniczonej oferty towarów kosmetycznych, są największymi zaletami drogerii internetowej, przeważającymi nad tradycyjną formą handlu w sklepach stacjonarnych. Pracownicy drogerii horex.pl, nieustannie monitorują potrzeby i zachowania konsumentów, by udostępniać narzędzia i usługi dostosowane do bieżących wymagań klientów, a także obowiązujących przepisów sanitarnych.

Automatyzacja procesów wewnątrz przedsiębiorstwa oraz wdrażane zmiany, bazują na analizie rynkowych trendów i potrzeb użytkowników w obliczu pandemii Covid-19 – zaznacza Tomasz Bryk, prezes zarządu horex.pl. - Od kilku miesięcy robimy wszystko, by udostępnić klientom nowoczesną przestrzeń zakupową, będącą przyjaznym i intuicyjnym marketplace dla osób z każdej kategorii wiekowej, z różnorodnymi potrzebami w zakresie zdrowia i urody. Dzięki temu klienci zyskują dostęp do najszerszego w e-commerce asortymentu towarów drogeryjnych i mogą robić zakupić w ramach jednej transakcji – całkowicie bezpiecznie, bez narażania swojego zdrowia i życia.

Drogeria internetowa jest przestrzenią, która skupia cały świat zdrowia i urody w jednym miejscu – na wirtualnych półkach sklepu online, w którym kosmetyki dostępne są przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Kosmetyki dla kobiet, dla mężczyzn, dla dzieci. Perfumy, zdrowa żywność, suplementy diety, artykuły gospodarstwa domowego – kilkadziesiąt tysięcy produktów w jednym miejscu – drogerii online, która na pierwszym miejscu stawia potrzeby oraz zadowolenie klientów.

Zamawiając online, minimalizujemy ryzyko zakażenia koronawirusem – nie stanowimy więc potencjalnego ryzyka dla siebie oraz bliskich nam osób. E-drogerie są również doskonałą alternatywą dla wprowadzonych przez kilkoma dniami limitów osób w sklepach, czy też możliwością dbania o siebie w obliczu zamknięcia salonów urody i zakładów fryzjerskich. Wygoda, komfort, dostępność, nieograniczona oferta, a przede wszystkim bezpieczeństwo zakupów z poziomu własnej kanapy. Bez limitów, ograniczeń i kolejek.

Drogeria internetowa horex.pl jest spółką e-commerce, która koncentruje się na sprzedaży internetowej kosmetyków, perfum oraz chemii domowej, ściśle współpracując przy tym z właścicielami marek z rynków beauty, health oraz home&care. Portfolio produktowe tworzy ponad 30 tysięcy produktów, od ponad tysiąca producentów – zarówno światowych gigantów, jak i marek niszowych. Doskonale własnego modelu biznesowego pozwoliło drogerii zająć pierwsze miejsce w Polsce pod względem ilości marek oferowanych klientowi. Co ważne, drogeria online oferuje wszystkie produkty (z wyjątkiem marek własnych), które sprzedawane są w popularnych drogeriach i perfumeriach sieciowych.

Warto podkreślić, że właściciele drogerii od samego początku aktywnie włączyli się do walki z pandemią, przekazując kilkunastu placówkom medycznym, pokaźne ilości środków czystości oraz higieny, mając świadomość, że tylko wspólnym działaniem można zwyciężyć – zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa, pokonać pandemię oraz ocalić zdrowie i życie naszych bliskich.

Drogeria-internetowa-horex-pl

Zadbaj o siebie i bliskich: zostań w domu, kupuj online

Zgodnie z przewidywaniami ekspertów, coraz większy procent konsumentów będzie decydować się na zakupy w internecie, korzystając z przewag i przywilejów nad stacjonarnym, tradycyjnym handlem. Zanim jednak nadejdzie przyszłość, warto skupić się na teraźniejszości, która zadecyduje o tym, jak będą wyglądać nadchodzące miesiące.

„Zostań w domu” jest hasłem, które wybrzmiewa wokół nas już od ponad roku, jednak właśnie teraz – w obliczu trzeciej i nieprzewidywalnej fali koronawirusa, przybiera szczególne znaczenie. Ograniczając mobilność, kontakty międzyludzkie i wyjścia z domu, możemy wspomóc służbę zdrowia, która już pracuje na granicy wytrzymałości.

Nowe technologie oraz internet oferują nam mnóstwo narzędzi i usług, które – choć nie zastąpią relacji międzyludzkich i bezpośredniej interakcji – pozwolą przetrwać trudny czas twardego lockdownu, dając namiastkę normalności.

Kupując online nie narażasz swojego życia i zdrowia, a zyskujesz bezpieczeństwo, komfort i wygodę. Bez kolejek i bez wychodzenia z domu, co jest szczególnie istotne w przypadku kolejnych restrykcji utrudniających dostęp do artykułów pierwszej potrzeby. All for beauty w jednym miejscu – zostając w domu, chronisz siebie i innych!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo

Materiał oryginalny: Zakupy bez limitu osób. Gdzie kupować w trakcie lockdownu, by nie utknąć w kolejce? - Portal i.pl

Wróć na dziennikbaltycki.pl Dziennik Bałtycki