Zaktualizuj CV i nie przegap nowych możliwości!

Materiał informacyjny pracuj.pl
Pandemia stawia pod znakiem zapytania plany zawodowe, ale jest coś, na co mimo wszystko możesz mieć wpływ. To Twój rozwój i nauka. Warto trzymać rękę na pulsie, zwłaszcza że pracodawcy z woj. pomorskiego publikują oferty pracy - we wrześniu i październiku pojawiło się w serwisie Pracuj.pl ok. 7,5 tys. nowych ogłoszeń. Sprawdź, co jest wymagane, i zaktualizuj swoje CV.

Bogactwo doświadczenia? Zbieraj plony

Masz już tak duże i różnorodne doświadczenia, że nie wiesz, które z nich uwzględnić w życiorysie? Twoje CV nie musi się mieścić na jednej stronie. Pamiętaj jednak, że powinno być napisane pod kątem konkretnej oferty. Przedstaw więc te informacje, które będą najtrafniej oddawać Twój profil kompetencyjny i pasować do wymogów stanowiska, o którym mowa w ogłoszeniu. Pisz w sposób zwięzły i na temat. Pochwal się swoimi osiągnięciami, sukcesywnie poszerzanym zakresem odpowiedzialności i kolejnymi szczeblami kariery, a z pewnością zaowocuje to zaproszeniem na rozmowę rekrutacyjną.

Wypróbuj skuteczne i bezpłatne narzędzie – Kreator CV

CV bez doświadczenia? Pokaż potencjał
Jeśli jesteś świeżo upieczonym absolwentem, ale bez doświadczenia na stanowisku, o które się starasz, spróbuj przyciągnąć uwagę rekrutera swoimi umiejętnościami (np. językowymi czy technicznymi) oraz informacjami o celach zawodowych, odbytych szkoleniach, stażach, praktykach, wolontariacie, aktywnościach uczelnianych i dorywczych zajęciach. Udowodnij, że masz zestaw cech i kompetencji, które sprawdzą się w danym środowisku pracy. Aby lepiej poznać wymagania pracodawców, przeglądaj systematycznie oferty w woj. pomorskim.

Dodaj ogłoszenie