Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 01dzień
  • 02godz.
  • 10min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w Katolickiej Szkole Podstawowej im. św. Kazimierza w Gdańsku w czasie pandemii. Zobaczcie zdjęcia

Tomasz Kubik
Tomasz Kubik
Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w Katolickiej Szkole Podstawowej im. św. Kazimierza na gdańskiej Zaspie Przemysław Świderski
W Katolickiej Szkole Podstawowej w Gdańsku dzieci podzielono na grupy i wyznaczono godzinę odbioru świadectw.

W piątek 26.06.2020 r. blisko 80 tys. gdańskich uczniów i przedszkolaków powitało wakacje. Zakończenie roku szkolnego z powodu epidemii koronawirusa odbyło się w większości szkół zdalnie. W Katolickiej Szkole Podstawowej im. św. Kazimierza na gdańskiej Zaspie dzieci zostały podzielone na grupy i odbierały świadectwa zgodnie z harmonogramem godzinnym.
- W naszej kameralnej szkole zakończenie bieżącego roku szkolnego odbyło się w innych niż dotąd warunkach - z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności. Każdą klasę podzieliliśmy na dwie grupy i wyznaczyliśmy godzinę odbioru świadectw - mówi ks. Krzysztof Mudlaff, dyrektor Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Kazimierza w Gdańsku.

- Mimo trudnej sytuacji uczniom i wychowawcom było miło spotkać się po długim czasie w warunkach szkolnych. W „Kaziukach” zawsze stawiamy na dobre relacje z uczniami i nawet czas pandemii nie jest w stanie tego zakłócić.

- Wysokie wyniki na świadectwach i szczęśliwe oczy uczniów są potwierdzeniem skuteczności działań edukacyjnych i wychowawczych szkoły - dodaje dyrektor.

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w Katolickiej Szkole Po...

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w Szkole Podstawowej nr...

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w Gdańsku. Pożegnanie a...

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie