Zagłosuj na swoich faworytów! Pomóż im wygrać!

RedakcjaZaktualizowano 
Już za tydzień, w piątek, 29 lipca o godz. 21, kończy się głosowanie w pierwszym, powiatowym etapie plebiscytu Hipokrates Pomorza 2016

Kandydaci z naszego powiatu, którzy w każdej kategorii plebiscytu zdobędą najwięcej głosów, awansują do wojewódzkiego finału. Wezmą w nim udział także zwycięzcy z Gdańska, Gdyni, Sopotu i innych powiatów. Wszyscy finaliści zachowają głosy zdobyte w powiatowym etapie głosowania.

Dziś prezentujemy liderów rankingów w naszym powiecie w każdej kategorii plebiscytu.

Aktualne wyniki głosowania warto sprawdzić w naszym serwisie internetowym www.dziennikbaltycki.pl.

- Każdego dnia przybywa wiele głosów i rankingi zmieniają się bardzo dynamicznie - mówi Agnieszka Król z „Dziennika Bałtyckiego”. - Dla kandydatów przygotowujemy ulotki i plakaty, a przede wszystkim grafiki do umieszczenia w serwisie społecznościowym Facebook. Okazuje się, że walka o głosy w internecie przynosi najlepsze efekty.

Finałowe głosowanie

Finałowy etap plebiscytu rozpocznie się 1 sierpnia. Tego dnia w „Dzienniku Bałtyckim” zaprezentujemy zwycięzców w każdej kategorii z każdego powiatu i rozpocznie się głosowanie, które potrwa do 12 sierpnia.

Kategorie regionalne

Niezależnie od głosowania w powiatach trwa plebiscyt w kategoriach regionalnych. Czytelnicy głosują, aby przyznać tytuł Hipokrates Pomorza 2016 pomorskim lekarzom specjalistom. Wybiorą m.in. Ginekologa Roku, Chirurga Roku, Ortopedę Roku, Okulistę Roku i Kardiologa Roku Szpital Roku na Pomorzu.

Wielka medyczna gala

Uroczyste zakończenie plebiscytu, wręczenie statuetek, dyplomów i nagród odbędzie się pod koniec sierpnia podczas uroczystej gali plebiscytu w Gdańsku. Do „Dziennika Bałtyckiego” zostanie dołączony specjalny dodatek, na łamach którego przedstawimy wszystkich laureatów.

Czekają nagrody

Zwycięzcy powiatowego etapu plebiscytu otrzymają dyplomy i zaproszenia na uroczystą galę. Zostaną także zaprezentowani na łamach naszego tygodnika.

Zwycięzcy wojewódzkiego finału w kategoriach Lekarz Rodzinny Roku, Pediatra Roku, Stomatolog Roku, Ginekolog Roku, Chirurg Roku, Ortopeda Roku, Okulista Roku i Kardiolog Roku podczas uroczystej gali otrzymają statuetki i imiennie sygnowane wieczne pióra.

Pielęgniarki i Położne Roku oraz Farmaceuci Roku także zdobędą statuetki oraz tablety.

Na laureatów pierwszych trzech miejsc w wojewódzkim finale w wymienionych wyżej kategoriach czekają też zaproszenia na trzydniowy pobyt w luksusowym hotelu Doris SPA w Kołobrzegu.

Nagrodami dla szpitali i innych placówek medycznych, które zdobędą najwięcej głosów w wojewódzkim finale, będą prezentacje na łamach „Dziennika Bałtyckiego”. Szpital Roku i Przychodnia / Gabinet Roku będą mogły zaprezentować się na łamach czterostronicowego dodatku do naszej gazety, zdobywcy drugich i trzecich miejsc w tych kategoriach otrzymają vouchery na promocję odpowiednio na dwóch i jednej stronie w naszej gazecie.

polecane: FLESZ: Podział Mandatów po wyborach parlamentarnych

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie