Zabójstwo w Słupsku. 49-latek udusił partnerkę

Aleksander RadomskiZaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (1 zdjęcie)
Udusił, próbował popełnić samobójstwo, leży w szpitalu. Dziś usłyszał zarzuty. Dziś powiedział policji że to on jest sprawcą. 49-latek ze Słupska z oddziału najpewniej trafi do aresztu.

Słupska prokuratura rejonowa postawiła dziś zarzut zabójstwa mężczyźnie, który w poniedziałek przyznał się do uduszenia swojej konkubiny. Do zabójstwa doszło w jednym z mieszkań przy ul. Zygmunta Augusta na Zatorzu.

Na ciało 50-letniej kobiety natknęli się interweniujący w mieszkaniu policjanci. Jej o rok młodszy konkubent był okaleczony. Miał rany kłute, próbował też podciąć sobie żyły. Tłumaczył, że zamierzał popełnić samobójstwo.

Karetką został przewieziony na SOR słupskiego szpitala wojewódzkiego. Aktualnie jest hospitalizowany na oddziale chirurgicznym.

- Ze wstępnych ustaleń biegłych, którzy przeprowadzili sekcję zwłok wynika, że śmierć kobiety nastąpiła na skutek uduszenia - mówi Piotr Nierebiński, słupski prokurator rejonowy. - Pan przyznał się do zabójstwa.

Prokurator jeszcze dziś kieruje wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy. Policyjna interwencja miała miejsce świeżo, prawie bezpośrednio po zdarzeniu. Za zabójstwo grozi kara od 8 lat pozbawienia wolności do 25 lat lub dożywocia.

Materiał oryginalny: Zabójstwo w Słupsku. 49-latek udusił partnerkę - Głos Pomorza

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 14

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
G
Gość
2019-05-23T16:06:55 02:00, Jurek:

Przestroga dla tych baba co nie maja we łbie rozumu

2019-05-23T17:39:20 02:00, Gość:

A co tu ma rozum?? Nie rozumiem Pana.Skad Pan wie jaka była sytuacja u nich.

2019-05-23T18:24:35 02:00, Gość:

Nie wie nic a się wypowiada, zwykły syf :))

2019-05-23T20:44:28 02:00, Gość:

Darujcie sobie znałam ta kobietę

2019-05-24T13:11:41 02:00, Gość:

Nie tylko ty ja znalas

Ja też ją znałam tym batdziej że z mojej rodziny

zgłoś
G
Gość
2019-05-23T16:06:55 02:00, Jurek:

Przestroga dla tych baba co nie maja we łbie rozumu

2019-05-23T17:39:20 02:00, Gość:

A co tu ma rozum?? Nie rozumiem Pana.Skad Pan wie jaka była sytuacja u nich.

2019-05-23T18:24:35 02:00, Gość:

Nie wie nic a się wypowiada, zwykły syf :))

2019-05-23T20:44:28 02:00, Gość:

Darujcie sobie znałam ta kobietę

Nie tylko ty ja znalas

zgłoś
ś
świezynka

świeżwe to są podroby na targu

zgłoś
K
Konfedederacja
2019-05-24T07:50:26 02:00, Gość:

Nie byłabym z facetem który nie chciałby wziąć ze mną ślubu nigdy

PiS...owa zakłamana

zgłoś
G
Gość

Nie byłabym z facetem który nie chciałby wziąć ze mną ślubu nigdy

zgłoś
M
Madry gość
2019-05-23T15:07:34 02:00, Gość:

Nie Zygmunta Augusta tylko Władysława IV.

Komentujecie a nie wiecie o co chodzi. Żeby nikt z Was nie był w takiej sytuacji jak rodzina tej kobiety. Stała się tragedia a jaja sobie robicie.

zgłoś
G
Gość

Nie znacie nie wypowiadać się

zgłoś
G
Gość
2019-05-23T16:06:55 02:00, Jurek:

Przestroga dla tych baba co nie maja we łbie rozumu

2019-05-23T17:39:20 02:00, Gość:

A co tu ma rozum?? Nie rozumiem Pana.Skad Pan wie jaka była sytuacja u nich.

2019-05-23T18:24:35 02:00, Gość:

Nie wie nic a się wypowiada, zwykły syf :))

Darujcie sobie znałam ta kobietę

zgłoś
A
Ah ten slupsk

I co? Muzułmanin? No nie. U nas też nie jest ciekawie. :)

zgłoś
G
Gosc23456

Prawdy i tak się już nie dowie .. Zostawcie te głupie komentarze dla siebie. Stała się tragedia, uszanujcie to ze może czytać to rodzina zmarłej kobiety, znajomi, przyjaciele.... Nikt by nie chciał być w takiej sytuacji....

[*]

zgłoś
G
Gość
2019-05-23T16:06:55 02:00, Jurek:

Przestroga dla tych baba co nie maja we łbie rozumu

A co tu ma rozum?? Nie rozumiem Pana.Skad Pan wie jaka była sytuacja u nich.

zgłoś
J
Jurek

(...)

zgłoś
G
Gość

Nie Zygmunta Augusta tylko Władysława IV.

zgłoś
Dodaj ogłoszenie