"Zabawa w chowanego" - dokument braci Sekielskich
Najnowszy dokument Tomasza Sekielskiego został opublikowany 16 maja 2020 roku. W ciągu tygodnia obejrzało go już 5,9 mln osób.
Przypominamy, że film "Zabawa w chowanego" jest drugim dokumentem Sekielskich, który opowiada o zjawisku pedofilii w Kościele. Poprzednia część - "Tylko nie mów nikomu" - ujrzała światło dzienne 11 maja 2019 roku. Dotychczas widziało ją 23 mln oglądających.
"Zabawa w chowanego" w telewizji. Gdzie i kiedy można obejrzeć film braci Sekielskich?
Nie wszyscy posiadają stały dostęp do Internetu, co znacznie zawęża grupę odbiorców. Ze względu na to, autorzy dokumentów "Tylko nie mów nikomu" i "Zabawa w chowanego" postanowili udzielić licencji dwóm stacjom - telewizji WP i TVN. Co istotne, jak w przypadku ubiegłorocznej premiery dokumentu, zastrzeżono jednak możliwość czerpania jakichkolwiek korzyści finansowych z emitowania filmu.
Na wyświetlenie filmu "Zabawa w chowanego" zdecydowała się telewizja TVN. Drugą część dokumentu o pedofilii wśród księży można obejrzeć w czwartek, 21 maja o godz. 21:35.
"Zabawę w chowanego" wyemituje również stacja telewizyjna Wirtualna Polska, która jest darmową platformą, więc spełnia jedyne kryterium braci Sekielskich. Premiera filmu w WP będzie miała miejsce w czwartek - 21 maja 2019 roku o godz. 23:00.
Dokumenty o pedofilii w Kościele na Youtube
Przypominamy, że film ten można obejrzeć całkowicie za darmo na kanale Sekielski na Youtube. Poniżej link:
"Zabawa w chowanego" w telewizji. Będzie trzecia część dokumentu
Bracia Sekielscy zapowiadają, że już wkrótce rozpoczną prace nad trzecią produkcją dotyczącą pedofilii w Kościele. Z dostępnych informacji wynika, że ostatnia część dotyczyć będzie ukrywania pedofilii przez Watykan, w tym przez Jana Pawła II. Część ta ma być zwieńczeniem serii filmów o nadużyciach seksualnych wśród księży.
Będziemy robić film o Janie Pawle II. Będzie trzecia część, w której postaramy się znaleźć odpowiedzi na pytania: co wiedział, czego nie wiedział, co robił, czego nie robił Jan Paweł II, jeśli chodzi o walkę z przestępstwami seksualnymi, których dopuszczali się duchowni w trakcie jego pontyfikatu
— przekazał Tomasz Sekielski.
Link do profilu Tomasza Sekielskiego na platformie Patronite znajduje się tutaj.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na Twitterze!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?