Z GKP zagrali bez Artura Andruszczaka

Wojciech Piepiorka
Gol stracony w doliczonym czasie gry, po strzale Adama Banasiaka z rzutu wolnego, przesądził o porażce 1:2 drugoligowej Chojniczanki Chojnice w sparingu z pierwszoligowcami z GKP Gorzów Wielkopolski.

Chojniczanie przeważali długimi momentami, szczególnie w pierwszej połowie, jednak tylko raz udało im się pokonać bramkarza rywali - w 21 minucie uczynił to Tomasz Petka. Po chwili było jednak 1:1, bo błąd chojnickiej defensywy wykorzystał Emil Drozdowicz. Druga połowa nie obfitowała już w bramkowe sytuacje i gdy wydawało się, że padnie remis, GKP zdobył zwycięską bramkę.

W tym sparingu nie zagrał Artur Andruszczak, który co dopiero przeszedł do Chojniczanki z gorzowskiego klubu. On oraz Mateusz Szafrański, Marek Kowal i Paweł Noga narzekają na drobne urazy.

GKP Gorzów Wielkopolski - Chojniczanka Chojnice 2:1 (1:1)
Bramki: Emil Drozdowicz (30), Adam Banasiak (90+3) - Tomasz Pestka (21)
Chojniczanka: Baran - Mikołajczyk, Sierant (70. Trzebiński), Jakosz (46. Kaśnikowski), Lenart (61. Arndt) - Pestka (53. Trojanowski), Matuszek (46. Parzy), Ziemak (46. Atanacko-vić), Hajdamowicz - Kaźmierowski, Magdziński (46. Gibczyński).