Z aparatem po centrum – polujemy na świąteczne okazje w...

  Z aparatem po centrum – polujemy na świąteczne okazje w obiektywie. Poradnik Lidii Popiel i zasady konkursu fotograficznego!

  Akcja specjalna Świeć się z Energą

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Jak zrobić niezwykły portret na tle świątecznych ozdób, jak uchwycić światełka, jak grać wieloma planami i w jaki sposób szukać inspiracji do cudownych fotografii z miasta - oto kolejne tematy poradnika wideo Lidii Popiel w ramach akcji "Świeć się". Zobaczcie wideo i zgłoście swoje zdjęcia do konkursu. Możecie to zrobić różnymi sposobami - sprawdźcie jak i jakie nagrody na Was czekają!
  Z aparatem po centrum – polujemy na świąteczne okazje w obiektywie. Poradnik Lidii Popiel i zasady konkursu fotograficznego!
  1/8

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Karol Przybyła

  Cykl poradników został przygotowany podczas warsztatów, które z Lidią Popiel zorganizowaliśmy dla laureatów poprzednich konkursów Świeć się z Energą.

  Zobacz galerię

  Vira Kosina-Polańska i Karol Przybyła, podczas spacerów po Gdańsku odwiedzili z aparatami m.in. różne zakątki zabytkowego Śródmieścia Gdańska, zawitali na Jarmark Bożonarodzeniowy na Targu Węglowym i do centrum handlowego Forum Gdańsk, skorzystali z gościny Central Hotelu oraz spojrzeli na miasto z perspektywy AmberSky.

  Efekty warsztatów można obejrzeć w kilku relacjach wideo, w których każdy fotografujący może znaleźć praktyczne porady jak fotografować świąteczne kadry. Tu znajdziecie wszystkie odcinki!

  Każdego, kto chce podzielić się efektami swoich fotograficznej przygody ze świętami, zapraszamy do udziału w konkursie oraz na Instagramie - #SwiecSiezEnerga.

  Na autorów najlepszych zdjęć czeka moc nagród od Grupy Energa!  WARTO ZGŁOSIĆ ZDJĘCIE DO KONKURSU - do wygrania nawet 3 tysiące złotych!  Konkurs fotograficzny organizowany w ramach akcji „Świeć się z Energą” adresowany jest zarówno do amatorów, którzy zdjęcia robią od święta, jak i do osób, dla których fotografowanie jest prawdziwym hobby. Szanse na zwycięstwo mają zarówno ci, którzy robią zdjęcia telefonem komórkowym lub prostym aparatem, jak i ci, którzy inwestują w sprzęt i korzystają z dobrej lustrzanki.

  W konkursie określono 5 kategorii tematycznych, w których jury konkursu przyzna nagrody.

  Pierwsza z nich to Moje Miasto. Czekamy na zdjęcia prezentujące świąteczne iluminacje i wystrój miasta, zdjęcia miejskich choinek i innych dekoracji.

  Druga kategoria - Mój Dom - dotyczy świątecznego klimatu w naszym mieszkaniu lub domu. Na tych zdjęciach można pochwalić się aranżacją wnętrza, balkonu lub ogrodu.

  Czekamy także na zdjęcia z kategorii Moi Bliscy przedstawiające najbliższych - rodzinę, przyjaciół i znajomych, a nawet zwierzęta domowe w świątecznej atmosferze. Dla komisji konkursowej będzie się liczyć kreatywność zaprezentowania osób na fotografiach.

  Kategoria - Moja Iluminacja - jest najbardziej bezpośrednio związana z akcją „Świeć się z Energą”. W tym przypadku chodzi o fotografie zaprojektowanych i wykonanych przez autora iluminacji.

  Ostatnia kategoria to Moja Szopka. Zdobiące kościoły i nasze domy tradycyjne szopki są najlepszą ilustracją najważniejszego przesłania świąt. Dlatego tą piękną tradycję organizatorzy postanowili także docenić w konkursie fotograficznym.

  KLIKNIJ i zagłosuj lub zgłoś fotografię


  Chcesz wiedzieć więcej o nagrodach i zasadach? Kliknij i sprawdź!

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo