Rynek e-commerce jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się segmentów gospodarki. Co roku jego wartość wzrasta o kilkadziesiąt procent i obecnie szacuje się ją na 40 mld złotych. Coraz częściej zakupy w e-sklepach dokonywane są za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Pomimo tego, że małych sklepów internetowych jest w Polsce najwięcej, szybciej niestety rozwijają się rynkowi giganci.

Duże firmy mogą pozwolić sobie na inwestowanie w zaawansowane technologie i pracowników, którzy zajmują się skomplikowaną materią marketingu internetowego. Małe firmy nie mają wystarczających zasobów i czasu, żeby zająć się samodzielnie analizą, doborem e-sklepu, e-płatności, baz danych, kanałów komunikacji i marketingu.

Dlatego skomponowaliśmy nowy produkt XtraPlan, który pozwoli w bezproblemowy sposób rozpocząć przygodę biznesową z e-commerce i poprawi skuteczność tradycyjnego marketingu.

Jak to działa?

Do tradycyjnych reklam w prasie i internecie dodajemy dodatkową cyfrową maszynę marketingową działającą 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. To z nią budujemy wartość Twojej firmy tworząc bazę kontaktów, numery telefonów, adresy e-mail, profile FB, które są zapisywane automatycznie w systemie. To daje możliwość efektywnego komunikowania się z klientami.

XtraPlan uzupełnia i wzbogaca krótkoterminowe oddziaływanie reklamy w prasie, w formie ogłoszeń drobnych czy reklamy internetowej, o plany długoterminowe pozwalające zaoszczędzić tobie czas, energię i pieniądze. Zdejmujemy z twoich barków cały skomplikowany i kosztowny proces zarządzania marketingiem.

Zrobimy to za Ciebie

Wraz z XtraPlanem dostaniesz całodobowy sklep internetowy, co dwa tygodnie kampanie e-mail, kontakt z klientem przez wirtualne centrum handlowe, kampanie kuponowe, reklamę w mediach społecznościowych oraz doskonały i bezpieczny system płatności online. Dodatkowo dostaniesz systemy, dzięki którym zbadasz poziom satysfakcji użytkowników. Nad całością będzie czuwało kilkudziesięciu fachowców z zakresu marketingu i e-marketingu. Otrzymujesz jasne, pełne i zrozumiałe dla klientów informacje o Twoim biznesie w jednym miejscu.

To dużo, prawda? My nie tylko doradzamy, ale też realizujemy zadania tradycyjnego i cyfrowego marketingu. XtraPlan wyrównuje szanse małego, lokalnego biznesu w starciu z dużymi korporacjami dając dostęp do takich samych narzędzi i rozwiązań.

Bezpieczeństwo naszych reklamodawców jest bardzo ważne, dlatego wybraliśmy eMerchantPay, międzynarodowe centrum rozliczeniowe zajmujące się rozliczaniem transakcji internetowych. Zapewnia sprzedawcom i klientom w kraju oraz na arenie międzynarodowej komfort i bezpieczeństwo dzięki najbardziej zaawansowanym zabezpieczeniom transakcji on-line.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Napisz do nas: xtraplan@polskapress.pl