Wyrzuciła kotkę i kocięta. "To nic takiego" - broni się oskarżona

Bogumiła RzeczkowskaZaktualizowano 
Zdjęcie poglądowe
Prokuratura Rejonowa w Człuchowie oskarżyła mieszkankę Czarnego o znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad kotką i dwoma kociętami.

- Prokuratura Rejonowa w Człuchowie skierowała do człuchowskiego sądu akt oskarżenia przeciwko 59-letniej Urszuli K., mieszkance Czarnego, której zarzucono znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad kotką oraz dwoma kociętami podczas ich porodu - informuje Paweł Wnuk, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Słupsku.

Do zdarzenia doszło w dniu 25 kwietnia tego roku w Czarnem.

- Oskarżona wyrzuciła kotkę, będącą w trakcie porodu, na trawnik znajdujący się w pobliżu jej miejsca zamieszkania wraz z dwoma jej już urodzonymi kociętami i w ten sposób kotkę i dwoje jej kociąt porzuciła - opisuje rzecznik prokuratury. - Z ustaleń dochodzenia wynika ponadto, że oskarżona kocięta wyrzuciła z reklamówki na trawnik z takiej wysokości i w taki sposób, że zwierzęta były narażone na możliwość doznania poważnych obrażeń ciała.

Przesłuchana w charakterze podejrzanej Urszula K. przyznała się do popełnienia zarzucanego jej przestępstwa. Złożyła jednak wyjaśnienia, w których umniejszała swoją winę, wskazując, że to nic takiego

Umniejszała swoją winę, wskazując, że to nic takiego

.

Urszula K. w przeszłości nie była karana sądownie. W sprawie nie były stosowane wobec niej żadne stosowane środki zapobiegawcze.
Za popełnienie zarzucanego Urszuli K. przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

polecane: Flesz - Co piąta transakcja będzie wymagać użycia PIN-u

Wideo

Materiał oryginalny: Wyrzuciła kotkę i kocięta. "To nic takiego" - broni się oskarżona - Głos Pomorza

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 56

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

M
M

Ludzie to jest zwierze ono też ma parwo do życie można było oddać

A
Agnieszka Lidia

Takie babska maszerują do Kościoła, modlą się pod figurą a diabła mają za skórą. Faryzeusze perdzieleni, szmatławce zakłamani.

G
Gość

Wypierdzielić z domu taką dziunie na zimno i mróz!!!

G
Gość
2019-07-31T19:15:43 02:00, Gość:

odezwali się zoofile, człowiek jest niczym w porównaniu z bydłem. Ludzie umierają na schodach szpitali, ale dla nich kotek to dopiero miłość ich życia.

2019-07-31T19:57:44 02:00, Monika:

Osle wroc do szkoly.Zoofil to zbok obcujacy plciowo ze zwierzetami a ktos kto kocha zwierzeta to milosnik zwierzat lub zwierzolub.Co ma sluzba zdrowia do tej sytuacji ten temat to franca ktora tak postapila z nowo narodzonymi kocietami i ich matka.Widzialam ten film kara powinna byc uciazliwa zeby ja babsko zapamietalo

2019-07-31T21:57:02 02:00, Gość:

Do Pani Moniki.Nikt nie umiejsza cierpienia ludzi ale tak nie postępuje się że zwierzętami.Czlowiek jest istotą myśląca i powinien być odpowiedzialny za zwierzę które wzioł pod opiekę

2019-07-31T23:23:13 02:00, Gość:

Czasem mam wrażenie, że bardziej myślące są zwierzęta. Żadne nie jest tak okrutne jak człowiek.

2019-08-01T00:51:47 02:00, Gość:

Zwierzę zaatakuje w obronie a człowiek zaatakuje po prostu za nic

2019-08-01T01:40:38 02:00, Makita:

Najgorsze jest to że sterylizacje zwierząt są odpłatne. To przez to jest duży problem zarówno z kotami jak i psami. Gdyby zmniejszyc ich populację, ludzie zaczęliby szanować stworzenia. Zgadzam sie z komentarzem ze kościól to kościól każdy moze wejsc nawet kuwa i złodziej, tak samo jak u buddystów, jehowych i innych sekt

Ty chyba nie wiesz co oznacza słowo zoofil???Doedukuj się ,przed dodaniem komentarza

G
Gość
2019-08-01T14:59:08 02:00, Dariusz:

Mi wczoraj umarł mój ukochany kot. Do dzisiaj się nie mg pozbierać, a tu takie rzeczy się wyprawiają! Dożywocie powinno być gwarantowane.

Mój kociak zmarł 2 maja😪 Do tej pory w to nie wierzę,trzymaj sie

D
Dariusz

Mi wczoraj umarł mój ukochany kot. Do dzisiaj się nie mg pozbierać, a tu takie rzeczy się wyprawiają! Dożywocie powinno być gwarantowane.

G
Gość

""""To że jak się chodzi do kościoła to się powinno wiedzieć że się nie krzywdzi innych!!! Ludzie ktozi do niego nie chodzą potrafią więcej serca okazać niż ci co tak potulnie się modlą."""""

------------

To prawda. Mam sąsiadkę, która jeżeli nic nie ukradnie, to cały tydzień chodzi chora. Sam byłem świadkiem jak z wystawki kiosku ruchu "podwędziła" gazetę. Ale sprzedawczyni nie była "gapa" i przydybała ją, bo to już było nie pierwszy raz. Narobiła jej wstydu na całe miasto i na wszystkie parafie. Najciekawsze jest to, że była to jakaś pro kościelna gazeta.. Czy taka kradzież jest dozwolona czy nie ?

G
Gość

"""""To nic takiego" - broni się oskarżona """"

-----------------

Może zapomniała dodać, że zawsze tak robiła. Kto wie ?

G
Gość
2019-07-31T22:27:43 02:00, Gość:

Sama mam taką sąsiadke, miała kilka lat temu sprawę w sądzie bo skopala szczeniaka yorka po brzuszku. A teraz próbuje wyrzywac się na moich dwóch kotkach, szczególnie upatrzyla sobie mojego kocurka. I taka szmata co niedziela do kościoła lata, a w kościele takich nie uczą że to też stworzenia Boże? Takich ludzi tylko tepic co znecaja się na bezbronnych zwierzaczkach.

2019-07-31T22:57:11 02:00, Gość:

A co ma piernik do wiatraka,ja też chodzę do Kościoła a zwierząt nie kopie.Przecież chodzenie do kościoła nie czyni automatycznie kogoś świętym.

2019-07-31T23:19:09 02:00, Gość:

To że jak się chodzi do kościoła to się powinno wiedzieć że się nie krzywdzi innych!!! Ludzie ktozi do niego nie chodzą potrafią więcej serca okazać niż ci co tak potulnie się modlą.

2019-08-01T01:27:01 02:00, Małgorzata:

Taka wywłoka powinna dostać karę pozbawienia wolności i być napiętnowana do końca życia. Może wtedy zrozumie, że to nie jest "nic takiego"!

Ja bym spuściła taki wpierdol, że do końca życia nie zbliżyła by się do żadnego zwierzęcia. Tylko to jest kranem 😕

G
Gość

Ludzie tak nie postępują to są zwyrodniałe znieczulice robic im to samo co oni tym biednym bezbronnym zwierzętom to najlepsza kara

e
elcia

Proponuje ujawniac wizerunki i dane takich bestii zebysmy wiedzieli z kim mamy do czynienia. Bo jezeli wyrzucenie rodzacego stworzenia to nie bestialstwo to ja nie mam na to innej nazwy. Pani ktora to zrobiła zycze szczerze i od serca zeby spotkała sie z takim samym brakiem empatii w stosuku do swojej osoby

M
Makita
2019-07-31T19:15:43 02:00, Gość:

odezwali się zoofile, człowiek jest niczym w porównaniu z bydłem. Ludzie umierają na schodach szpitali, ale dla nich kotek to dopiero miłość ich życia.

2019-07-31T19:57:44 02:00, Monika:

Osle wroc do szkoly.Zoofil to zbok obcujacy plciowo ze zwierzetami a ktos kto kocha zwierzeta to milosnik zwierzat lub zwierzolub.Co ma sluzba zdrowia do tej sytuacji ten temat to franca ktora tak postapila z nowo narodzonymi kocietami i ich matka.Widzialam ten film kara powinna byc uciazliwa zeby ja babsko zapamietalo

2019-07-31T21:57:02 02:00, Gość:

Do Pani Moniki.Nikt nie umiejsza cierpienia ludzi ale tak nie postępuje się że zwierzętami.Czlowiek jest istotą myśląca i powinien być odpowiedzialny za zwierzę które wzioł pod opiekę

2019-07-31T23:23:13 02:00, Gość:

Czasem mam wrażenie, że bardziej myślące są zwierzęta. Żadne nie jest tak okrutne jak człowiek.

2019-08-01T00:51:47 02:00, Gość:

Zwierzę zaatakuje w obronie a człowiek zaatakuje po prostu za nic

Najgorsze jest to że sterylizacje zwierząt są odpłatne. To przez to jest duży problem zarówno z kotami jak i psami. Gdyby zmniejszyc ich populację, ludzie zaczęliby szanować stworzenia. Zgadzam sie z komentarzem ze kościól to kościól każdy moze wejsc nawet kuwa i złodziej, tak samo jak u buddystów, jehowych i innych sekt

M
Małgorzata
2019-07-31T22:27:43 02:00, Gość:

Sama mam taką sąsiadke, miała kilka lat temu sprawę w sądzie bo skopala szczeniaka yorka po brzuszku. A teraz próbuje wyrzywac się na moich dwóch kotkach, szczególnie upatrzyla sobie mojego kocurka. I taka szmata co niedziela do kościoła lata, a w kościele takich nie uczą że to też stworzenia Boże? Takich ludzi tylko tepic co znecaja się na bezbronnych zwierzaczkach.

2019-07-31T22:57:11 02:00, Gość:

A co ma piernik do wiatraka,ja też chodzę do Kościoła a zwierząt nie kopie.Przecież chodzenie do kościoła nie czyni automatycznie kogoś świętym.

2019-07-31T23:19:09 02:00, Gość:

To że jak się chodzi do kościoła to się powinno wiedzieć że się nie krzywdzi innych!!! Ludzie ktozi do niego nie chodzą potrafią więcej serca okazać niż ci co tak potulnie się modlą.

Taka wywłoka powinna dostać karę pozbawienia wolności i być napiętnowana do końca życia. Może wtedy zrozumie, że to nie jest "nic takiego"!

Z
Zdzicho

PATOLOGII SIE NIE POUCZA ONI DO KOŃCA ŻYCIA ZOSTANĄ DEBILAMI

Z
Zdzicho

LUDZIE TEGO TYPU TO PATOLOGIA DO POTĘGI, KTÓRE TRZEBA IZOLOWAĆ DO KOŃCA ŻYCIA ,NAJLEPIEJ CIĘZKO NIECH PRACUJĄ,,ONI NIGDY SIE NIE POPRAWIĄ

Dodaj ogłoszenie