Wypadek śmigłowca w Wygoninie. Znane są wyniki sekcji zwłok

Joanna Surażyńska
Edyta Okoniewska, Joanna Surażyńska
Znane są wyniki sekcji zwłok ofiar wypadku helikoptera w Wygoninie. Nie ma jeszcze wyników testów DNA, jednak tożsamość ofiar została potwierdzona.

Jak ustalono w Zakładzie Medycyny Sądowej w Gdańsku, ofiary wypadku zginęły nagłą, gwałtowną i natychmiastową śmiercią wskutek mnogich, ciężkich obrażeń ciała.

Nieznane są jeszcze wyniki testów DNA, jednak prokuratura zdołała potwierdzić tożsamość ofiar. Śmigłowcem leciał Krzysztof Mielewczyk, znany biznesmen, jego partner biznesowy i pilot.

Do wypadku doszło 13 września, około godz. 10 w pobliżu Wygonina w gm. Stara Kiszewa. Śmigłowiec należący do Krzysztofa Mielewczyka, startował w Borczu i miał dolecieć do Bydgoszczy.

Śledztwo prowadzi obecnie Prokuratura Okręgowa w Gdańsku. W sobotę szczątki śmigłowca zostały przewiezione do specjalnego hangaru, gdzie eksperci zajmą się odtworzeniem maszyny.

Więcej na koscierzyna.naszemiasto.pl.

Treści, za które warto zapłacić!
REPORTAŻE, WYWIADY, CIEKAWOSTKI


Zobacz nasze Magazyny: REJSY, HISTORIA, NA WEEKEND

Flesz: Wegańskie ubrania. Made in Poland

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie