Nasza Loteria

Wyjątkowa akcja "Dziennika Bałtyckiego - Pociągiem Marzeń zabierzemy dzieci na wakacje. Dołącz do nas!

Akcja specjalna Pociąg Marzeń
Właśnie teraz rusza nasz Pociąg Marzeń, który spełni wakacyjne marzenia dzieci. Jak? Każdy zakupiony przez firmy wagonik w naszym wyjątkowym pociągu to cegiełka, która przybliża kolejnych podopiecznych Fundacji Hospicyjnej do niezapomnianych wakacji. Poniżej szczegóły

Założenia akcji

Pociąg marzeń to akcja, której głównym celem jest pomoc w zorganizowaniu letniego wypoczynku dzieciom, które z różnych powodów nie mogą sobie na to pozwolić. Dzieci z domów dziecka, rodzinnych domów dziecka, ale też podopieczni z rodzin dysfunkcyjnych – każde z nich zasługuje na odpoczynek i beztroskie wakacje. Współpracując z fundacjami i stowarzyszeniami, jesteśmy w stanie pomóc chociaż części z nich i wspólnie sprawić, żeby to lato było dla nich wyjątkowe.

Nasze działanie nie byłyby możliwe, gdyby nie partnerzy biznesowi i firmy, które decydują się dołączyć swój wagonik do naszego Pociągu. Połowa kwoty przeznaczonej na zakup przysłowiowej cegiełki, a w naszym wypadku wagonu, pozwoli sfinansować letni wypoczynek dla podopiecznych współpracującej z nami fundacji. W zamian za wsparcie oferujemy uśmiechy zadowolonych dzieci, które wyjadą na swoje wymarzone wakacje, oraz akcję promocyjną na łamach naszego dziennika.

Do wyjazdu dzieci swoją cegiełkę dołożyli:

Partnerem Głównym naszej akcji jest Enea, jeden z największych koncernów energetycznych w Polsce, współodpowiedzialny za bezpieczeństwo energetyczne kraju. Dostarcza energię do ponad 2,7 mln klientów w północno-zachodniej części kraju. Firma jest wiceliderem polskiego rynku elektroenergetycznego w zakresie produkcji energii elektrycznej. Grupa Enea zarządza pełnym łańcuchem wartości na rynku energii elektrycznej: od paliwa, poprzez produkcję i dystrybucję energii elektrycznej, aż po sprzedaż i obsługę klienta.

Radość dla dzieci, reklama dla firmy
Na stronach papierowych wydań Dziennika Bałtyckiego od 24 czerwca do 12 sierpnia będziemy publikować wagoniki – każdy z logo firmy, która dołoży się do wyjazdu podopiecznych współpracującej z nami fundacji. Prezentujemy je również w Internecie.
W tym roku partnerem naszej akcji jest Fundacja Hospicyjna.

Partner projektu

W tym roku partnerem projektu będzie Fundacja Hospicyjna, która ponownie zorganizuje dzieciom wakacyjny pobyt na Kaszubach. To będzie aktywny czas - ruch, zabawa, bliskość przyrody...

Fundacja na co dzień organizuje:

  • grupy wsparcia dla opiekunów zastępczych
  • szkolenia i warsztaty dla opiekunów ​i rodziców
  • telefon informacyjno-pomocowy
  • zajęcia dla dzieci
  • bezpłatne poradnictwo rodzinne
  • pomoc wzajemną rodzin

W miarę możliwości wspiera też finansowo leczenie, terapię, rehabilitację i edukację.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dziennikbaltycki.pl Dziennik Bałtycki