Wygrana była tak blisko. Drutex Bytovia w ostatniej chwili...

Wygrana była tak blisko. Drutex Bytovia w ostatniej chwili straciła zwycięstwo w Kluczborku

1 1 połowa

• GOOOL! Piotr Kwaśniewski otwiera wynik spotkania! MKS Kluczbork - Drutex Bytovia Bytów 1:0!

• Koniec meczu! MKS Kluczbork - Bytovia Bytów 2:2!

• 90+4. Fantastyczna interwencja Bieszczada, który wygrał pojedynek z Maciejem Kowalczykiem!

• Dominik Kościelniak z żółtym kartonikiem.

• Robert Mandrysz został ukarany żółtą kartką.

• Jakub Serafin z żółtą kartką.

• 90+3. Sebastian Deja dostał podanie od Rafała Niziołka, ale pomocnik MKS-u przegrał pojedynek sam na sam z Bieszczadem!

• Do regulaminowego czasu gry doliczone zostały 4 minuty.

• Sebastian Deja został ukarany żółtą kartką.

• GOOOLLL! Rafał Niziołek wykorzystuje rzut karny! MKS - Bytovia 2:2!

• Maciej Kowalczyk był faulowany w polu karnym i MKS ma ''jedenastkę''!

• Do uderzenie ładnie składał się Gonzalez, ale wszystko przerwał gwizdek sędziego, który zasygnalizował pozycję spaloną.

• MKS dłużej utrzymuje się przy piłce, ale Bytovia cały czas dobrze się broni.

• Wojciech Wilczyński ostro potraktował Pawła Kubiaka i został ukarany żółtą kartką.

• Druga zmiana w Bytovii - Michał Rzuchowski zmienia Kamila Wacławczyka.

• Janusz Surdykowski fatalnie przestrzelił w sytuacji sam na sam z bramkarzem! Napastnik Bytovii próbował lobować Wnuka, ale piłka minęła bramkę!

• Uderzenie Rafała Niziołka nieznacznie minęło bramkę Bytovii! Dalej mamy wynik 2:1 dla drużyny z Bytowa.

• Bytovia jest cofnięta i czeka na kontrataki. MKS dużo ryzykuje, otwiera się i dąży do wyrównania stanu meczu.

• Jakub Bąk krótko po wejściu na boisku został ukarany żółtą kartką.

• Pierwsza zmiana w drużynie gości. Jakuba Wilka zmienia Jakub Bąk.

• Naciski MKS-u przynoszą połowiczne efekty. Kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

• Ostatnia zmiana w drużynie MKS-u. Maciej Kowalczyk zmienia Michała Kojdera.

• Krzysztof Bodziony pojawia się w miejsce Jakuba Skoczylasa.

• Żółtą kartką ukarany został Łukasz Ganowicz, który bezpardonowo potraktował Surdykowskiego.

• To powinna być bramka! Kościelniak dośrodkował piłkę w pole karne gości, ale żaden z jego kolegów nie zdołał skierować jej do siatki z najbliższej odległości!

• Ręką zagrał Mandrysz, ale Kwaśniewski źle wznowił grę i od bramki rozpocznie Bieszczad.

• Świetna interwencja Wnuka, który sparował uderzenie głową Łukasza Wróbla i mamy kolejny rzut rożny dla drużyny Bytovii.

• Dobry fragment gry w wykonaniu Bytovii, która długo utrzymuje się przy piłce, a rywale nie mają pomysłu jak wybić z rytmu drużynę prowadzoną przez Adriana Stawskiego.

• Szybka odpowiedź MKS-u, ale kolejne dośrodkowanie Niziołka nie zostało zakończone strzałem.

• GOOOLLL! Kolejny błąd obrony MKS-u i Jakub Wilk precyzyjnym uderzeniem daje prowadzenie Bytovii! MKS - Bytovia 1:2!

• Z kontratakiem wychodził MKS, ale nieporozumienie pomiędzy Deją i Kościelniakiem sprawiło, że gospodarze stracili piłkę.

• Było groźnie blisko pola karnego MKS-u, ale Kwaśniewski udaną interwencją powstrzymał atak gości.

• Niziołek dośrodkował w pole karne Bytovii, ale nikt z jego kolegów nie wykończył jego dośrodkowania.

• Dominik Kościelniak pojawia się w miejsce Mohameda Essama.

• Gospodarze wyszli z kontratakiem, ale Essam sfaulował jednego z zawodników gości i sędzia odgwizdał przewinienie.

• Ależ początek drugiej połowy w wykonaniu gości! Klichowicz minął Wnuka, próbował odegrać do Surdykowskiego, piłka trafiła w słupek i ostatecznie złapał ją Wnuk!

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Koniec pierwszej połowy! MKS - Bytovia 1:1!

• Bardzo dobre wyjście z bramki Wnuka, który stara się wprowadzić trochę spokoju w poczynania swoich kolegów.

• Goście idą za ciosem, a prym w tym wiedzie Mateusz Klichowicz. Defensywa MKS-u w coraz większych opałach..

• GOOOLLL! Szybka odpowiedź gości! Mateusz Klichowicz wykorzystał błąd defensywy MKS-u i wyrównuje stan meczu!

• Świetna interwencja Kwaśniewskiego, który powstrzymał kontratak Bytovii, która była w przewadze liczebnej!

• Bytovia próbowała szybko odpowiedzieć, ale uderzenie Klichowicza poszybowało wysoko nad bramką.

• Na uderzenie z dystansu zdecydował się Sebastian Deja, ale jeszcze lepszą interwencją popisał się Bieszczad!

• Bardzo ostre wejście Surdykowskiego w Kubiaka, ale tym razem napastnik gości nie został ukarany żółtą kartką.

• MKS próbował otwierającego podania, ale Michał Kojder został złapany na pozycji spalonej.

• Żółta kartka dla Jakuba Skoczylasa, który ostro potraktował Gonzaleza. Drugi żółty kartonik dla gracza MKS-u.

• Lekka przewaga Bytovii objawia się w dośrodkowania w pole karne gospodarzy, ale stoperzy za każdym razem wychodzą z opresji.

• Brzydki faul Mohameda Essama w środkowej strefie boiska i zasłużona żółta kartka dla pomocnika MKS-u.

• Szybka odpowiedź MKS-u, ale wychodzący do dośrodkowania Kwaśniewskiego Bieszczad został sfaulowany.

• Fantastyczna interwencja Wnuka, który poradził sobie z bardzo dobrym uderzeniem Jakuba Wilka!

• Lepszy fragment w wykonaniu MKS-u, ale próby Essama i Niziołka zostały zablokowane, a uderzenie Dei złapał Bieszczad.

• Ładna indywidualna akcja Essama, ale pomocnik MKS-u oddał zbyt słaby strzał i piłkę pewnie złapał Bieszczad.

• Fatalny kiks Nitkiewicza, który chciał dośrodkować w pole karne gości, ale nic z tego nie wyszło..

• Zakotłowało się pod bramką MKS-u. Indywidualnej akcji Klichowicza nie wykończył Surdykowski, który minął się z piłką!

• Wnuk udanie oddalił zagrożenie i pojawiła się szansa na kontratak dla MKS-u, ale nieodpowiedzialne zachowanie Niziołka i gospodarze stracili piłkę.

• Niebezpieczne zachowanie Skoczylasa, który zbyt wysoko podniósł nogę i sędzia musiał przerwać grę.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Sędzią dzisiejszego spotkania jest Pan Piotr Idzik z Poznania.

• W ostatniej kolejce MKS przegrał z Olimpią Grudziądz 0:2, a Bytovia musiała uznać wyższość Górnika Zabrze (0:1).

• W tygodniu w Kluczborku doszło do zmiany trenera. Tomasza Asensky'ego zastąpił Andrzej Konwiński.

• Ławka rezerwowych Bytovii: Oszmaniec, Rzuchowski, Ploj, Bąk, Wolski, Bielak i Cseh.

• Ławka rezerwowych MKS-u: Kaczmarek, Tunkiewicz, Bodziony, Kościelniak, Kowalczyk, Brodziński i Gondek.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić naszą relacje LIVE z meczu MKS Kluczbork - Drutex Bytovia Bytów!

Dziennik Bałtycki

Aktualizacja:

©Fot. Lucyna Nenow

Drutex-Bytovia Bytów zremisowała na wyjeździe z MKS Kluczbork 2:2 w meczu Nice I ligi piłki nożnej i wciąż jest w bardzo trudnej sytuacji w walce o utrzymanie.

Bytovia zdaje sobie sprawę z trudnej sytuacji w tabeli i pojechała do Kluczborka walczyć o trzy punkty. To jednak gospodarze strzelili pierwszego gola w tym meczu. Mateusz Klichowicz wyrównał jeszcze przed przerwą, a w drugiej połowie gościom z Bytowa cenne prowadzenie dał Jakub Wilk. Nie udało się jednak utrzymać tego wyniku do końca spotkania. W 90 minucie wyrównującą bramkę strzelił Rafał Niziołek z rzutu karnego podyktowanego za faul na Macieju Kowalczyku. Właśnie Kowalczyk mógł w doliczonym czasie pogrążyć Bytovię, ale pojedynek sam na sam z napastnikiem rywali wygrał Gerard Bieszczad.