Wygrana była tak blisko. Drutex Bytovia w ostatniej chwili straciła zwycięstwo w Kluczborku

Drutex-Bytovia Bytów zremisowała na wyjeździe z MKS Kluczbork 2:2 w meczu Nice I ligi piłki nożnej i wciąż jest w bardzo trudnej sytuacji w walce o utrzymanie.

Bytovia zdaje sobie sprawę z trudnej sytuacji w tabeli i pojechała do Kluczborka walczyć o trzy punkty. To jednak gospodarze strzelili pierwszego gola w tym meczu. Mateusz Klichowicz wyrównał jeszcze przed przerwą, a w drugiej połowie gościom z Bytowa cenne prowadzenie dał Jakub Wilk. Nie udało się jednak utrzymać tego wyniku do końca spotkania. W 90 minucie wyrównującą bramkę strzelił Rafał Niziołek z rzutu karnego podyktowanego za faul na Macieju Kowalczyku. Właśnie Kowalczyk mógł w doliczonym czasie pogrążyć Bytovię, ale pojedynek sam na sam z napastnikiem rywali wygrał Gerard Bieszczad.