Wygraj wejściówki na kameralne koncerty polskich artystów!

Materiał informacyjny Dr. Martens

Kameralny koncert ulubionego artysty – niewielka liczba gości, doskonała muzyka i świetna atmosfera? Teraz to możliwe! Marka Dr. Martens zaprosiła do współpracy kilku polskich muzyków, z którymi organizuje wyjątkowe wydarzenia na terenie Gdańska. Wejściówki można wygrywać w konkursie, którego zasady dostępne są na Facebooku na wydarzeniu Dr. Martens Pop Up Store Gdańsk.

Marka Dr. Martens jest nierozerwalnie związana z muzyką. Jednym z przełomowych momentów w budowaniu jej ikonicznego statusu było założenie na scenę pary Martensów przez Pete’a Townshenda podczas koncertu zespołu The Who w 1967 roku. Te kultowe buty od lat są także inspiracją dla wszystkich, którzy wyrażają siebie poprzez muzykę, a bezkompromisowy stosunek marki do świata i jej buntowniczy charakter na stałe wpisały się w szeroko pojętą kulturę.

Podczas obecności Dr. Martens Pop Up Store w Gdańsku marka postanowiła podkreślić swoje bliskie związki z muzyką, organizując kameralne koncerty rodzimych artystów. Do tej pory fani mogli posłuchać Rosalie., Sonbird i Bovskiej. Już 8 października odbędzie się koncert Mery Spolsky, a 14 października – Arka Kłusowskiego. Jak zdobyć szansę na udział w tych wyjątkowych wydarzeniach? Aby wygrać bezpłatne, podwójne wejściówki, należy przynieść swoją odpowiedź na pytanie konkursowe osobiście do Dr. Martens Pop Up Store w Gdańsku – szczegółowe zasady znajdują się na wydarzeniu Dr. Martens Pop Up Store Gdańsk na Facebooku.

W tym roku Dr. Martens obchodzi swoje 60-te urodziny. Z okazji okrągłego jubileuszu, projektanci marki postanowili nawiązać do najsłynniejszych, klasycznych modeli Martensów i nieco je odświeżyć, nadając im mocniejszą sylwetkę. Fani marki z pewnością docenią także wyjątkową linię sygnowaną nazwiskiem Jean-Michel Basquiata, będącą wyrazem uznania dla niepokornego stylu i życiorysu znanego malarza, jednego z najbardziej wpływowych postmodernistycznych artystów XX wieku. Dr. Martens oddał hołd temu niezwykłemu artyście z Brooklynu – kultowe modele marki – 1460 i 1461 zostały ozdobione jego intrygującymi pracami, co z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom sztuki i oryginalnego obuwia.

Modele butów z najnowszej kolekcji na jesień 2020 można nabyć w gdańskim Dr. Martens Pop Up Store. Dodatkowo, we wtorki każdy z odwiedzających będzie mógł spersonalizować swoje nowe Martensy zakupione w Pop Up Store w specjalnej cenie, obowiązującej wyłącznie tego dnia. Personalizacji obuwia podejmują się znani tatuatorzy. Pop up działa do 17 października.

Dodaj ogłoszenie